Artykuł Dodaj artykuł

Konkurs dla Architektów i Projektantów Bruk-Bet City Design

Zapraszamy wszystkie biura architektoniczne i projektowe do wzięcia udziału w I edycji konkursu Bruk-Bet City Design

Konkurs dla Architektów i Projektantów Bruk-Bet City Design

Zapraszamy wszystkie biura architektoniczne i projektowe do wzięcia udziału w I edycji konkursu Bruk-Bet City Design na opracowanie projektu zagospodarowania otoczenia w przestrzeni publicznej z wykorzystaniem potencjału dekoracyjnego i funkcjonalnego wyrobów z serii Prestige i Top Prestige firmy Bruk-Bet.

Na zgłoszenia czekamy do 31.12.2021 roku.

Pula nagród w konkursie 40 000 zł

Wybrani przez Jury zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokościach 25 000 zł (I miejsce), 10 000 zł (II miejsce) oraz 5 000 zł (III miejsce).

Idea konkursu

Współczesne tendencje w kształtowaniu terenów miejskich stawiają na holistyczne podejście do projektowania i kreowanie trwałych powiązań pomiędzy architekturą, zielenią a jakością życia. Ma to ścisły związek z transformacją krajobrazu przestrzennego, który w XXI wieku staje się dla człowieka bardziej dostępny i bliższy.

Nowoczesne miasto to infrastruktura wpierająca spędzanie czasu na świeżym powietrzu i miejsca, gdzie buduje się relacje, szuka odprężenia i pasji oraz obcuje z naturą. Żeby te elementy były ze sobą spójne, konieczne są idee wykorzystujące potencjał technologii produkcji oraz wyrobów do zabudowy nawierzchni, a także wdrożenie ich w planowanych rewitalizacjach lub projektach przestrzeni urbanistycznych. Dzięki temu powstanie nowy organizm; miejska enklawa.

Zasady i wymogi konkursu

 1. Zaprojektuj zagospodarowanie przestrzeni publicznej lub półpublicznej (place, skwery, parki, nawierzchnie przed budynkami użyteczności publicznej itp.) z użyciem ponad 60% materiałów nawierzchniowych Bruk-Bet Sp. z o.o. z serii Prestige i Top Prestige. W Konkursie mogą brać udział projekty opracowane w okresie od 01.01.2020 do 31.12.2021, które wykonane zostały w ramach zamówienia inwestorskiego z zamiarem realizacji w latach 2021-2023.
 2. Prześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy, który znajduje się tej stronie i dołącz do niego:
  1. Planszę (1 szt.) o wymiarach formatu A1, w rozdzielczości FULL HD tj. 1920x1080, zawierającą:
   • zdjęcia zrealizowanego obiektu lub wizualizacje
   • rzut planu zagospodarowania terenu wraz z aranżacją nawierzchni utwardzonych z podaną skalą
   • ewentualnie inne rysunki lub zdjęcia oddające ideę powstania bądź realizacji obiektu.
  2. Opis projektu
  3. Zestawienie materiałowe produktów Bruk-Bet użytych w projekcie
 3. Jury Konkursu oceni nadesłane prace wg poniższych kryteriów:
   • innowacyjność i pomysłowość projektu,
   • atrakcyjność prezentacji produktów BRUK-BET sp. z o.o.,
   • sposób łączenia wzorów, kolorów, produktów z różnych linii a także innych materiałów wykorzystywanych do aranżacji przestrzeni,
   • uwzględnienie relacji z otoczeniem

 

Regulamin Konkursu

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły