Artykuł Dodaj artykuł

Obwodnica Stalowej Woli i Niska - budujemy Polskę!

Bruk-Bet to firma, która działa na rynku od 1984 roku i bezapelacyjnie kojarzy się wszystkim z nawierzchniami wyznaczającymi trakty w przestrzeniach publicznych oraz prywatnych.

Bruk-Bet to firma, która działa na rynku od 1984 roku i bezapelacyjnie kojarzy się wszystkim z nawierzchniami wyznaczającymi trakty w przestrzeniach publicznych oraz prywatnych. Z tą nazwą powiązane są jakość, doświadczenie, solidność i gwarancja trwałości. Jednak Bruk-Bet to nie tylko wytrzymałe kostki, modne płyty w większym formacie, palisady czy obrzeża. To też filary działalności takie jak Intrac i Georyt® oferujące materiały, które budują Polskę.

Obwodnica Stalowa WolaObwodnica Stalowa Wola

Ponad 37 lat ciągłych inwestycji

Rozwój to siła napędowa marki Bruk-Bet – marki rodzinnej, pełnej tradycji i wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, a jednocześnie też nieustannie podnoszącej kwalifikacje, innowacyjnej i bezkonkurencyjnej pod kątem jakości. Ponad 37 lat historii to suma licznych inwestycji, które zbudowały Polskę – od chodników ciągnących się pomiędzy miejskimi skwerami, po pasy startowe lotnisk i drogi łączące najdalsze zakątki kraju. Za tym sukcesem stoją m.in. produkty z portfolio marek Intrac i Georyt®, które są częścią firmy Bruk-Bet.

Produkty dla infrastruktury i budownictwa

Intrac to wiodący producent który produkuje nawierzchnie z kostki brukowej, żelbetonowe prefabrykaty betonowe czy studnie kanalizacyjne z separatorami i osadnikami przemysłowymi. W katalogu produktów marki znajdują się rozwiązania niezbędne podczas budowy parkingów, placów, chodników czy przepustów ściekowych. To dzięki nim powstają obiekty przemysłowe, miejskie skwery, infrastruktura gazowa i elektryczna czy przystanki i perony. Materiały spełniają normy produktowe, są wytrzymałe na wysoką eksploatację czy ekstremalne obciążenia i oddziaływania negatywnych czynników zewnętrznych.

Cenne kruszywa

Kruszywa Georyt®, który jest też częścią Intracu, także budują Polskę! To marka oferująca bogaty asortyment wyrobów przeznaczonych dla budownictwa drogowego, kolejowego oraz hydrotechnicznego. Cenne piaski i kruszywa do betonów oraz mieszanek mineralno-bitumicznych i robót hydrotechnicznych są wydobywane w kopalniach Bruk-Bet, a potwierdzeniem ich jakości są doskonałe parametry fizyko-chemiczne. To rozwiązania o niskiej zawartości pyłów, odporne na mróz i rozdrabianie, które wykorzystuje się m.in. jako warstwy nośne i ścieralne nawierzchni drogowych, lotnisk czy parkingów.

Dobry przykład

Za potencjałem asortymentu Intrac i Georyt® stoją liczby! To tysiące kilometrów dróg i autostrad, a także niezliczone inwestycje ułatwiające Polakom życie.

Jedną z nich jest budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska, która obejmowała budowę trasy głównej oraz zatok autobusowych, przepustów drogowych czy systemu odwodnienia i wielu innych niezbędnych elementów infrastruktury. To usprawniło funkcjonowanie kierowcom i poprawiło jakość życia okolicznych mieszkańców.

Produkty Intrac wykorzystane w projekcie budowy obwodnicy Stalowej Woli:

 • kostka brukowa HOLLAND szary 6 cm, 7 000 m2
 • kostka brukowa HOLLAND szary 8 cm, 2 000 m2
 • kostka brukowa HOLLAND czerwony, grafit 8 cm, 600 m2
 • kostka brukowa INTEGRACYJNA żółty jasny 8 cm, 20 m2
 • Krawężnik drogowy 20/17x30x100, 10 000 szt.
 • Krawężnik drogowy 15/12x30x100, 1 000 szt.
 • Krawężnik drogowy najazdowy 15x22x100, 700 szt.
 • Krawężnik opornik 12x25x100, 1 000 szt.
 • Płyta skarpowa ZENIT, 4 000 szt.
 • Korytko ściekowe trójkątne 18/20x50x50, 220 000 szt.
 • Koryto ściekowe 15x60x50, 700 szt.
 • Obrzeże chodnikowe 6x20x100, 6 000 szt.

Kruszywa drogowe Georyt®:

 • piasek płukany 0-2 mm, 15 000 t
 • grys dolomitowy 2-8 mm, 12 000 t
 • grys dolomitowy 8-11,2 mm, 3 000 t
 • grys dolomitowy 8-16 mm, 18 000 t
 • grys dolomitowy 16-22,4 mm, 8 000 t

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły