Artykuł Dodaj artykuł

Płyty tarasowe Porcelito wyróżnione w konkursie Dobry Design 2016

Bruk-Bet, czołowy polski producent wyrobów nawierzchniowych, zdobywa uznanie rodzimych projektantów oraz architektów i otrzymuje wyróżnienie w prestiżowym konkursie Dobry Design 2016.

Bruk-Bet, czołowy polski producent wyrobów nawierzchniowych, zdobywa uznanie rodzimych projektantów oraz architektów i otrzymuje wyróżnienie w prestiżowym konkursie Dobry Design 2016. W kategorii otoczenie domu nagrodzona zostaje kolekcja płyt tarasowych Porcelito, jedna z wielu tegorocznych premier rynkowych firmy.

Konkurs Dobry Design 2016 Fot. Bruk-Bet
Konkurs Dobry Design 2016
Fot. BRUK-BET

Magazyn Dobrze Mieszkaj oraz portal dobrzemieszkaj.pl co roku przyznają nagrody oraz wyróżnienia dla najlepszych produktów wyposażenia wnętrz oraz otoczenia domu. Jury, które w tym roku oceniało zgłoszone do konkursu produkty, liczyło ponad 130 polskich architektów i projektantów. Uroczysta gala wręczenia statuetek i dyplomów konkursu Dobry Design 2016 odbyła się 9 grudnia br. w Warszawie, a wyróżnienie w kategorii otoczenie domu dla kolekcji płyt tarasowych Porcelito odebrał Przemysław Czernek, regionalny dyrektor sprzedaży firmy Bruk-Bet.

- Wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2016 dla płyt tarasowych Porcelito jest dla nas bardzo cenne. To wyraz uznania specjalistów z szeroko pojętej branży budowlanej, ale także dowód na to, że zaproponowane w tym roku przez firmę Bruk-Bet kolekcje nawierzchni tarasowych doskonale wpisywały się w aktualne trendy w projektowaniu przestrzeni wokół domu i odpowiadały na potrzeby klientów w tym zakresie – tak przyznanie wyróżnienia skomentował Jarosław Kwaśniak, Szef Rozwoju Rynku i Promocji Produktów.

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły