Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Jesienią 20% taniej! Produkty firmy Bruk-Bet z serii Prestige w lepszej cenie do końca października

Seria Prestige to ekskluzywna grupa wyrobów na nawierzchnie firmy Bruk-Bet. Odnaleźć można w niej m.in. szlachetne kostki brukowe oraz płyty ogrodowe.

Logo BRUK-BETSeria Prestige to ekskluzywna grupa wyrobów na nawierzchnie firmy Bruk-Bet. Odnaleźć można w niej m.in. szlachetne kostki brukowe oraz płyty ogrodowe. Tylko do końca października w punktach sprzedaży Bruk-Bet można skorzystać z jesiennej promocji na wszystkie produkty Prestige dostępne w magazynach.

Kostka brukowa Monoryt z serii Prestige, BRUK-BET
Kostka brukowa Monoryt z serii Prestige. fot. Bruk-Bet
Płyty Kamienia ciosanego z serii Prestige w formie ośmioboku, BRUK-BET
Płyty Kamienia ciosanego z serii Prestige w formie ośmioboku. 
fot. Bruk-Bet

Seria Prestige jest dynamicznie rozwijającą się linią nowoczesnych produktów do aranżacji ogrodów i terenów wokół domu. W 2012 roku do tej grupy dołączyło aż osiem nowych modeli nawierzchni, dla których wspólnym mianownikiem są doskonały design i naturalne inspiracje. Proste formy oraz faktura i kolorystyka prawdziwych skał idealnie komponują się z modernistycznymi, pozbawionymi przepychu aranżacjami.

Na szczególną uwagę spośród tegorocznych nowości serii Prestige zasługują wzajemnie uzupełniające się modele kostki brukowej – Promenada i Minii Promenada. Regularny układ elementów, stonowana kolorystyka i odpowiednia grubość pozwalają im doskonale sprawdzać się jako materiał na nawierzchnie podjazdów czy ścieżek. Warto wyróżnić także kostki Concerto i Monoryt, których faktura i kształty do złudzenia przypominają prawdziwą skałę. Dzięki nowym produktom z serii Prestige można także funkcjonalnie wykończyć placyki ogrodowe Płytami kamienia ciosanego o ciekawym kształcie ośmioboku.

Jesienna promocja trwa do 31 października 2012 roku i dotyczy wszystkich produktów z serii Prestige, które znajdują się w magazynach. Rabat dostępny jest wyłącznie dla klientów detalicznych. Z oferty skorzystać można tylko w firmowych biurach sprzedaży firmy Bruk-Bet (ich adresy znajdują się na stronie www.bruk-bet.pl w zakładce Kontakt).

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły