Wynik wyszukiwania

 
Wiertnica hydrauliczna w formie przyczepy zdjęcie

Wiertnica hydrauliczna w formie przyczepy

Zastosowanie wiertnic hydraulicznych umożliwia wykonywanie otworów geologiczno-poszukiwawczych i odmetanowujących. Urządzenia są też niezastąpione przy instalacji przewodów grzewczych, rur wentylacyjnych i gazowych, w betonie zbrojonym oraz asfalcie. Jaka jest ich konstrukcja i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Czytaj więcej

 
Czym się kierować przy wyborze odpowiedniej wiertnicy geotechnicznej na samochód? zdjęcie

Czym się kierować przy wyborze odpowiedniej wiertnicy geotechnicznej na samochód?

Mobilność wiertnic samochodowych sprawia, że są wykorzystywane w przeróżnych warunkach. Jednak przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej maszyny, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Czytaj więcej

 
KRISPOL dla policji. nowy wymiar społecznej odpowiedzialności zdjęcie

KRISPOL dla policji. nowy wymiar społecznej odpowiedzialności

KRISPOL stawia na trzy ważne filary. Komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność.

Czytaj więcej

 
Awarie hydrauliczne w domu – jak się ich pozbyć? zdjęcie

Awarie hydrauliczne w domu – jak się ich pozbyć?

Usterki hydrauliczne zdarzyć się mogą każdemu w wielu różnych sytuacjach. Awarie te to dosyć powszechny problem, dlatego istotne, aby działać od razu i nie zwlekać z naprawą. Warto zatem poprosić o pomoc fachowca, który mógłby zająć się naszymi problemami i byłby w stanie sobie z nim poradzić. W jakich sytuacjach należy skorzystać z usług hydraulika? Jak pozbyć się domowych usterek hydraulicznych?

Czytaj więcej

 
Wiertnica DIGGA - budowlany niezbędnik! zdjęcie

Wiertnica DIGGA - budowlany niezbędnik!

W przeciągu ostatnich lat wiertnica stała się drugim, zaraz po łyżce, podstawowym narzędziem, przeznaczonym do prac ziemnych i budowlanych. Popularność zyskała głównie dzięki szerokim obszarom zastosowania i prostej obsłudze. 

Czytaj więcej

 
Firma Atlas Copco przedstawia FlexiROC T25 R — nową wiertnicę, spełniającą rosnące wymagania przemysłu budowlanego zdjęcie

Firma Atlas Copco przedstawia FlexiROC T25 R — nową wiertnicę, spełniającą rosnące wymagania przemysłu budowlanego

W odpowiedzi na stały rozwój infrastruktury firma Atlas Copco wprowadza nową wiertnicę powierzchniową, aby wesprzeć wykonawców w spełnianiu rosnących wymagań dotyczących szybkości i wydajności.

Czytaj więcej

 
System wiercenia diamentowego Bosch  dla profesjonalistów zdjęcie

System wiercenia diamentowego Bosch dla profesjonalistów

Bosch wprowadza na rynek nowy system wiercenia diamentowego dla profesjonalistów. System obejmuje wiertnice diamentowe GDB 180 WE Professional i GDB 350 WE Professional oraz statywy GCR 180 Professional i GCR 350 Professional. Wiertnice wyróżniają się zoptymalizowaną relacją mocy do wagi i długą żywotnością dzięki systemowi automatycznego smarowania przekładni olejem.

Czytaj więcej

 
Wiertnice i napędy w budownictwie zdjęcie

Wiertnice i napędy w budownictwie

W wielu sektorach budownictwa, zarówno wodnego, jak i lądowego, istnieje zapotrzebowanie na wykonywanie różnego rodzaju odwiertów. Wiertnice, które powoli stają się uniwersalną przystawką maszyn roboczych, są wykorzystywane przy budowie mostów, dróg, autostrad, linii trakcyjnych kolei i tramwajów, fundamentowaniu itd.  

Czytaj więcej

 
Firma Atlas Copco przenosi wiertnicę SmartROC D65 na wyższy poziom zdjęcie

Firma Atlas Copco przenosi wiertnicę SmartROC D65 na wyższy poziom

Wiertnica powierzchniowa SmartROC D65 firmy Atlas Copco została ulepszona, aby pozwolić na bezpośrednią komunikację z systemem sterowania wiertnicą, czyli m.in. przesyłanie planów prac do wiertnicy i odbieranie plików rejestru danych wiercenia.

Czytaj więcej

 
Nowa aplikacja mobilna dotycząca wiertnic do otworów strzałowych z serii Pit Viper zdjęcie

Nowa aplikacja mobilna dotycząca wiertnic do otworów strzałowych z serii Pit Viper

Otwory na wyciągnięcie ręki — firma Atlas Copco daje użytkownikom możliwość bliższego zapoznania się z wiertnicami do otworów strzałowych za pośrednictwem tabletów lub urządzeń mobilnych marki Apple.

Czytaj więcej

 
Pro Building Expo – tajny agent Twojego Biznesu zdjęcie

Pro Building Expo – tajny agent Twojego Biznesu

Pro Building Expo to największe targi budowalne, narzędziowe i hydrauliczne w Polsce Północnej. Na terenie 9 hektarowego centrum rekreacyjnego w Stężycy spotka się 8000 przedstawicieli firm, by zapoznać się z ofertą ponad 200 wystawców m.in. z takich branż jak budowlana, wykończeniowa, narzędziowa, hydrauliczna, stolarska, odzieżowa i wielu innych.  

Czytaj więcej

 
Kiedy system przesuwny, a kiedy SLF? zdjęcie

Kiedy system przesuwny, a kiedy SLF?

Systemy przesuwne oraz SLF to popularne szklane konstrukcje, spotykane zarówno w mieszkaniach, biurach, jak i galeriach handlowych. Ze względu na różnice w budowie między tymi rozwiązaniami, inne będzie ich zalecane zastosowanie czy też wymiary szkła, na którym mogą być montowane.  

Czytaj więcej

 
Doki przeładunkowe w halach stalowych zdjęcie

Doki przeładunkowe w halach stalowych

Jednym z najważniejszych etapów projektowania hal stalowych jest prawidłowe rozplanowanie logistyki i dystrybucji. Dzięki właściwe zorganizowanym ciągom komunikacyjnym, możliwy jest sprawny transport towarów. Aby ograniczyć do minimum użycie sprzętu potrzebnego do obsługi dostaw oraz skrócić czas samego rozładunku i załadunku, zaleca się stosowanie doków przeładunkowych.

Czytaj więcej

 
Cooperation Build Expo - azjatyckie materiały budowlane i wykończeniowe zdjęcie

Cooperation Build Expo - azjatyckie materiały budowlane i wykończeniowe

Cooperation Build Expo to wyjątkowe wydarzenie o charakterze B2B skupiające w jednym miejscu azjatyckich producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Czytaj więcej

 
Nowe systemy rynnowe Vodalis Nicoll w ofercie Marley Polska zdjęcie

Nowe systemy rynnowe Vodalis Nicoll w ofercie Marley Polska

System rynien Vodalis to dbałość o szczegóły estetyczne, praktyczne i technologiczne, które robią dużą różnicę. Doskonały kompromis pomiędzy profilami półokrągłymi 25 i 33, do zastosowania zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w domach jednorodzinnych.   

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 31