Artykuł Dodaj artykuł

Praktyczne rozwiązania inspirowane naturą – seria Realit firmy Bruk-Bet

Odpowiednio zaaranżowane ogrody, podjazdy i tarasy stanowią najlepszą wizytówkę naszego domu. Bez względu na to, w jakim stylu chcemy urządzić otaczającą nas przestrzeń, najpiękniejsze pomysły zazwyczaj podsuwa nam natura.

Logo BRUK-BETOdpowiednio zaaranżowane ogrody, podjazdy i tarasy stanowią najlepszą wizytówkę naszego domu.

Bez względu na to, w jakim stylu chcemy urządzić otaczającą nas przestrzeń, najpiękniejsze pomysły zazwyczaj podsuwa nam natura. Przeznaczone do aranżacji przydomowych nawierzchni wyroby z serii Realit® firmy Bruk-Bet® stanowią perfekcyjne połączenie naturalnego wyglądu i znakomitej trwałości, uzyskiwanej dzięki nowoczesnym technologiom.

Płyty Trawertyn Krem Prowansalii z serii Realit, Bruk-Bet
Płyty Trawertyn „Krem Prowansalii” z serii Realit®. Fot. Bruk-Bet®

Dopieszczony ogród to nie tylko zadbane drzewa, trawniki, rabaty kwiatowe czy oczka wodne. Na ostateczny wygląd terenów przydomowych wpływ mają również takie szczegóły jak ławki, altanki i drobne ozdoby w postaci wazonów, donic czy oświetlenia. O charakterze aranżowanej przez nas przestrzeni decyduje również to, po czym chodzimy – alejki, ścieżki, tarasy czy placyki wypoczynkowe. Od materiałów, z których zdecydujemy się stworzyć stylowe nawierzchnie oczekujemy jednak nie tylko walorów estetycznych, ale i użytkowych.

Elegancja pod stopami

Płyty Trawertyn z serii Realit® firmy Bruk-Bet® stanowią odzwierciedlenie naturalnej, wapiennej skały trawertyn. Stosowane są przede wszystkim na tarasach i plażach basenowych – idealnie współgrają z eleganckimi budynkami utrzymanymi w stylu nawiązującym do śródziemnomorskiego.

Kolorystyka płyt Trawertyn to kremowe i piaskowe odcienie żółci i beżu, a lekko porowata i nieregularna struktura sprawia, że materiał ten wygląda nadzwyczaj naturalnie. Jasne barwy i duże wymiary płyt Trawertyn pozwalają na optyczne powiększenie  aranżowanej powierzchni. Tym, którzy chcą gustownie wykończyć okolice basenu, firma Bruk-Bet® proponuje specjalnie wyprofilowane narożniki do zabudowania prywatnej pływalni lub oczka wodnego. Dzięki swojej wysokiej jakości elementy z serii Trawertyn odporne są zarówno na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak i intensywne eksploatowanie przez użytkowników tarasu lub ogrodu.

Drewno ogrodowe, Bruk-Bet
Drewno ogrodowe
Fot. Bruk-Bet®

W rustykalnym stylu

Miłośnicy bardziej sielskich klimatów na swoich posesjach z pewnością docenią Drewno ogrodowe Realit®. Występujące w postaci płyt – desek, kopyt oraz krążków wyroby firmy Bruk-Bet® perfekcyjnie imitują wyschnięte drewno o wyrazistych słojach. Inspirowane naturą Drewno ogrodowe posiada jednak szereg zalet, którymi prawdziwe drewno nie może się poszczycić.

Czas jego eksploatowania jest zdecydowanie dłuższy w porównaniu do naturalnego materiału oraz – co bardzo ważne w przypadku nawierzchni użytkowych – nie wymaga specjalnej konserwacji, a swój pierwotny kolor zachowuje nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Doskonale komponuje się z bujną zielenią, niewielkimi zbiornikami wodnymi, żwirem otoczaków, gliną i wikliną. Wprowadza przytulny nastrój i sprzyja organizowaniu spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. W ofercie firmy Bruk-Bet® znajdują się również współgrające z Drewnem ogrodowym minipalisadki, a także szereg innych produktów imitujących naturalne kamienie. Wszystkie wyroby z serii Realit® charakteryzują się doskonałą jakością przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych walorów estetycznych.

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły