Artykuł Dodaj artykuł

Pomysłowy ogród z Bruk-Betem

Ogród powinien nie tylko pięknie wyglądać, ale też służyć jego bywalcom. Dzięki elementom małej architektury ogrodowej firmy Bruk-Bet możemy stworzyć pełne uroku, funkcjonalne miejsca, w których z chęcią będziemy spędzać wolny czas.

 
Ścieżka ogrodowa z Kamienia Ciosanego Realit, Bruk-Bet
Ścieżka ogrodowa
z Kamienia Ciosanego
Realit. Fot. Bruk-Bet

Ogród powinien nie tylko pięknie wyglądać, ale też służyć jego bywalcom. Dzięki elementom małej architektury ogrodowej firmy Bruk-Bet możemy stworzyć pełne uroku, funkcjonalne miejsca, w których z chęcią będziemy spędzać wolny czas.

Mała architektura ogrodowa to nie tylko element ozdobny, urozmaicający krajobraz, ale też użyteczny fragment otoczenia. Szeroki wachlarz produktów firmy Bruk-Bet daje ogromne możliwości przy zagospodarowywaniu zarówno dużych obszarów, takich jak rozległe tarasy, jak i mniejszych: placyków, murków czy ścieżek.

Tuż za progiem…

Tarasy stanowią specyficzny łącznik domu z ogrodem. To na nich w słoneczne dni odbywają się rodzinne spotkania przy stole i zabawy najmłodszych, wieczorami zaś tarasy pełnią miejsce odpoczynku i wyciszenia.

Efekt przytulnego, wyłożonego piaskowcem tarasu osiągnąć można stosując płyty Kamienia Ciosanego Realit firmy Bruk-Bet. Wyglądające niczym naturalny kamienny materiał płyty Kamienia Ciosanego cechuje wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. W porównaniu do piaskowca, płyty Kamienia Ciosanego są ponadto bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i łatwiej utrzymać je w czystości.

Krętą ścieżką poprzez ogród

Koło - Kamień Ciosany Realit, Bruk-Bet
Koło - Kamień Ciosany Realit
Fot. Bruk-Bet

Ten sam materiał, użyty w różnych częściach ogrodu, pomoże nam osiągnąć spójną kompozycję. Równie atrakcyjnie co na tarasach Kamień Ciosany wygląda jako nawierzchnia ścieżek ogrodowych czy placyków.

Dzięki zróżnicowanym kształtom i rozmiarom, a także ciekawym elementom wykończeniowym, z powodzeniem możemy wykorzystać go do stworzenia nietypowych aranżacji, np. w kształcie koła.

Płyty Kamienia Ciosanego doskonale wyglądają również jako samodzielny element małej architektury ogrodowej – wyłożony nimi niewielki, pojedynczy placyk nada wdzięku całemu ogrodowi i będzie stanowił idealne miejsce np. do grillowania.

 
Ciekawe aranżacje można uzyskać zarówno poprzez łączenie wyrobów utrzymanych w tej samej tonacji kolorystycznej lub kontrastujących ze sobą, Bruk-Bet
Ciekawe aranżacje można
uzyskać zarówno poprzez
łączenie wyrobów utrzymanych
w tej samej tonacji kolorystycznej
lub kontrastujących ze sobą.
Fot. Bruk-Bet

Ogród marzeń

Bogata oferta firmy Bruk-Bet obejmuje produkty nie tylko do wykonywania nawierzchni. W asortymencie producenta znajdują się ponadto liczne wyroby do wykonywania murków, okładzin ściennych czy obrzegowań, w tym kamienie dekoracyjne, palisady, stopnie schodowe czy zadaszenia murków.

Dzięki tak różnorodnej ofercie stworzenie pięknego i funkcjonalnie urządzonego ogrodu nie musi pozostawać wcale w sferze marzeń.

O ile jednak niewielkie aranżacje, nadające ogrodowi uroku, wykonać możemy samodzielnie, o tyle w przypadku większych projektów warto skorzystać ze wskazówek fachowców.

Projektanci z Biura Projektowego firmy Bruk-Bet® oferują bezpłatne porady osobom poszukującym idealnych rozwiązań do swojego ogrodu, mogą też nieodpłatnie wykonać koncepcję architektoniczną przydomowych terenów.

Opracowane przez profesjonalistów pomysły stanowią gwarancję właściwego wykorzystania produktów, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły