Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Rozważasz kurs na operatora wózka widłowego? Sprawdź, dlaczego warto zwiększać swoje kwalifikacje w tym zakresie zdjęcie

Rozważasz kurs na operatora wózka widłowego? Sprawdź, dlaczego warto zwiększać swoje kwalifikacje w tym zakresie

Masz dość dotychczasowej pracy? Rozważasz przebranżowienie i zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych? Zapisz się na kurs operatora wózka widłowego i znajdź pracę w branży, która ma przed sobą duże perspektywy rozwoju.

Czytaj więcej

 
Techniczne zawody z przyszłością: monter zabudowy zdjęcie

Techniczne zawody z przyszłością: monter zabudowy

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie to zawód bardzo uniwersalny, dający kwalifikacje do wykonywania wielu prac budowlanych: tynkarskich, malarskich, tapeciarskich, glazurniczych i posadzkarskich. Ze względu na szeroki zakres uprawnień absolwenci tego kierunku są bardzo pożądanymi pracownikami.

Czytaj więcej

 
100 dekarzy z Certyfikatem Braas! zdjęcie

100 dekarzy z Certyfikatem Braas!

Już 100 dekarzy z całej Polski może się pochwalić posiadaniem Certyfikatu Braas. To duży sukces nie tylko dla marki Braas, ale również dla rynku budowlanego, na którym jest coraz więcej wykwalifikowanych fachowców.

Czytaj więcej

 
Profesjonalny dekarz to gwarancja prawidłowo funkcjonującego dachu zdjęcie

Profesjonalny dekarz to gwarancja prawidłowo funkcjonującego dachu

Dekarze dbają o kompleksowość usług – wynika z raportu opracowanego przez PMR. Oprócz kompleksowości oferty dekarze podnoszą swoje kwalifikacje, co w dobie silnej konkurencji pozwala na zdobywanie nowych zleceń.

Czytaj więcej

 
Zdobądź certyfikat Akademii Dekoral Professional zdjęcie

Zdobądź certyfikat Akademii Dekoral Professional

Akademia Technik Malarskich Dekoral Professional po przerwie wakacyjnej wznawia swoją działalność szkoleniową. Już teraz warto zorientować się, jakie kwalifikacje i korzyści można uzyskać w ramach cyklów szkoleń w ATM.

Czytaj więcej

 
Nowości, inspiracje, najlepsze praktyki – zapowiada się mocny start jesiennych Konferencji Technicznych zdjęcie

Nowości, inspiracje, najlepsze praktyki – zapowiada się mocny start jesiennych Konferencji Technicznych

Wrzesień oraz październik powinien zainteresować tych specjalistów z branży przemysłu, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego. Jeden dzień w Olsztynie, Opolu, Lublinie, Koninie czy Bytomiu, gdzie odbędą się pierwsze jesienne Konferencje Techniczne Axon Media, wystarczy, by spotkać najważniejszych dostawców z rynku, podpytać o nowe rozwiązania i produkty, wypróbować aplikacje oraz narzędzia, które rozwiną zawodowe kompetencje.     

Czytaj więcej

 
Nowy sezon bezpłatnych szkoleń Akademii Klimatyzacji LG zdjęcie

Nowy sezon bezpłatnych szkoleń Akademii Klimatyzacji LG

Ruszył nowy sezon szkoleń LG Electronics prowadzonych w Akademiach Klimatyzacji, w czterech dużych miastach Polski. Warsztaty są skierowane przede wszystkim dla specjalistów z branży klimatyzacyjno-grzewczej, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje oraz uzupełnić wiadomości odnośnie sektora HVACR.

Czytaj więcej

 
Cykl szkoleń w DAKO: Wyższy standard – wyższe kwalifikacje zdjęcie

Cykl szkoleń w DAKO: Wyższy standard – wyższe kwalifikacje

W ostatnich tygodniach Partnerzy Handlowi DAKO uczestniczyli w szkoleniach poświęconych okuciom okiennym activPilot firmy Winkhaus. Szkolenia organizowane były przez firmy DAKO oraz Winkhaus i odbywały się w siedzibach obu firm.

Czytaj więcej

 
Edukacja napędza branżę budowlaną – jak wspierać rozwój wykonawców? zdjęcie

Edukacja napędza branżę budowlaną – jak wspierać rozwój wykonawców?

Intensywny rozwój nowych technologii w budownictwie, wzrastająca liczba innowacyjnych produktów i nowe techniki wykonawcze sprawiają, że rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników. 

Czytaj więcej

 
Elektronagrzew betonu zdjęcie

Elektronagrzew betonu

Elhand Transformatory Sp. z o.o. - polska firma z Lublińca już od ponad trzydziestu lat produkuje transformatory, autotransformatory, dławiki, filtry harmonicznych, zasilacze. Przez ten czas skutecznie i permanentnie podnosiła swoje kwalifikacje zdobywając nowe uprawnienia i certyfikaty.

Czytaj więcej

 
Techniczne zawody z przyszłością: Malarz budowlany zdjęcie

Techniczne zawody z przyszłością: Malarz budowlany

Malarz i malarz-tapeciarz to jedne z podstawowych zawodów budowlanych. Wymagają doskonałego zmysłu wzroku, znakomitej wyobraźni i prawidłowego rozróżniania barw. Akademia Techniczna PPG Deco opowiada o specyfice pracy w tej specjalności.

Czytaj więcej

 

Wysokie kwalifikacje w branży nieruchomości poszukiwane

Według kwartalnych analiz, przeprowadzanych przez Bank BGŻ, rynek nieruchomości w Polsce dostosowuje się do spowolnienia gospodarczego. Zmiany wdrażają także pracodawcy, którzy w ramach optymalizacji pracy decydują się na nowe procesy rekrutacyjne i reduk

Czytaj więcej

 
Monier Braas na targach Budma 2018 zdjęcie

Monier Braas na targach Budma 2018

W dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 r. w Poznaniu odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej roku, czyli targi Budma 2018, na które po pięciu latach nieobecności powróciła firma Monier Braas, tym razem z firmą Icopal. 

Czytaj więcej

 
Zastosowanie rur i łączników ze stali węglowej czarnej zdjęcie

Zastosowanie rur i łączników ze stali węglowej czarnej

Każda instalacja, aby mogła być uznana za sprawną i odpowiednią dla swojego przeznaczenia, musi być dostosowana do transportowanego za jej pomocą medium. Jej przeznaczenie w sposób oczywisty i bezpośredni determinuje dobór odpowiedniego materiału do budowy całego ciągu instalacyjnego.

Czytaj więcej

 
Nowelizacja ustawy o OZE - nowe definicje,pomoc publiczna, aukcje zdjęcie

Nowelizacja ustawy o OZE - nowe definicje,pomoc publiczna, aukcje

6 marca 2018 roku Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE) i niektórych innych ustaw. Ustawa została skierowana na komisję prawniczą która ustaliła, że projekt ustawy nie jest sprzeczny z prawem Unii Europejskiej.   

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 128