Artykuł Dodaj artykuł

Blachy Pruszyński po raz kolejny ze statuetką TOP BUILDER

Z nowym rokiem nadszedł czas na nowe wyróżnienia.

Z nowym rokiem nadszedł czas na nowe wyróżnienia. Miesięcznik Builder co roku przyznaje jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży budowlanej - TopBuilder.

Blachy Pruszyński po raz kolejny ze statuetką TOP BUILDER

Statuetkę otrzymują firmy, które wyróżniają się na rynku pod względem jakości i innowacyjności produktów, poziomem zaawansowania i dokładności projektów architektonicznych czy też doskonałymi usługami budowlanymi oraz rozbudowanym sektorem IT&BIM. Firma Blachy Pruszyński na koniec roku 2019 wprowadziła do swojej oferty kurtynę dymową T35KD.

Jest to blacha trapezowa spełniająca przede wszystkim funkcję zabezpieczającą. Jej zadanie to kontrola rozprzestrzeniającego się pożaru w obrębie budynku budowlanego. Kurtyna tworzy barierę, która gromadzi dym i gazy o temperaturze przekraczającej 600oC. Ten element jest przeznaczony do pomieszczeń o dużej powierzchni np. hale przemysłowe, magazynowe czy centra handlowe.

Artykuł został dodany przez firmę

PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.