Artykuł Dodaj artykuł

Blachy Pruszyński po raz kolejny ze statuetką TOP BUILDER

Z nowym rokiem nadszedł czas na nowe wyróżnienia.

Z nowym rokiem nadszedł czas na nowe wyróżnienia. Miesięcznik Builder co roku przyznaje jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży budowlanej - TopBuilder.

Blachy Pruszyński po raz kolejny ze statuetką TOP BUILDER

Statuetkę otrzymują firmy, które wyróżniają się na rynku pod względem jakości i innowacyjności produktów, poziomem zaawansowania i dokładności projektów architektonicznych czy też doskonałymi usługami budowlanymi oraz rozbudowanym sektorem IT&BIM. Firma Blachy Pruszyński na koniec roku 2019 wprowadziła do swojej oferty kurtynę dymową T35KD.

Jest to blacha trapezowa spełniająca przede wszystkim funkcję zabezpieczającą. Jej zadanie to kontrola rozprzestrzeniającego się pożaru w obrębie budynku budowlanego. Kurtyna tworzy barierę, która gromadzi dym i gazy o temperaturze przekraczającej 600oC. Ten element jest przeznaczony do pomieszczeń o dużej powierzchni np. hale przemysłowe, magazynowe czy centra handlowe.

Artykuł został dodany przez firmę

PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły