Artykuł Dodaj artykuł

TYTUŁ KREATOR BUDOWNICTWA 2016 DLA BLACHY PRUSZYŃSKI

Firma BLACHY PRUSZYŃSKI otrzymała tytuł  KREATOR BUDOWNICTWA 2016, przyznawany przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.  

Firma BLACHY PRUSZYŃSKI otrzymała tytuł  KREATOR BUDOWNICTWA 2016, przyznawany przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

Firma BLACHY PRUSZYŃSKI otrzymała tytuł  KREATOR BUDOWNICTWA 2016

Tytuł jest tym bardziej cenny, ponieważ otrzymały go firmy, które swoją działalnością kształtują rzeczywistość budowlaną, a tym samym wyróżniające się w branżach, w których funkcjonują.

Laureaci zdobyli nagrody za sukcesywne dążenie do rozwoju budownictwa, efektywny sposób kierowania przedsiębiorstwem oraz za jakość produktów, innowacyjne technologie i nowatorskie rozwiązania.

Blachy Pruszyński jest jedną z największych  firm wśród polskich producentów stalowych pokryć dachów i elewacji. Cała oferta firmy dostosowana jest do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, a także rokrocznie rozszerzana o nowy asortyment.

Uroczysta ceremonia ogłoszenia wyników konkursu odbyła się 24 listopada br. w Pałacu Sobańskich.

Była to już szósta edycja projektu Kreatorzy Budownictwa. Projekt Kreatorzy budownictwa objęty jest patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Artykuł został dodany przez firmę

PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły