Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Złoty Medal MTP dla firmy JONIEC®

Nowoczesne ogrodzenie ROMA Perfect firmy JONIEC® zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Nowoczesne ogrodzenie ROMA Perfect firmy JONIEC® zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Międzynarodowych Targów Poznańskich.

ZŁOTY MEDAL - ROMA PerfectZŁOTY MEDAL - ROMA Perfect

Tradycją jest, że przed rozpoczęciem kolejnej edycji Targów BUDMA ogłoszona zostaje lista laureatów jednej z najbardziej rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju - Złotego Medalu MTP. Otrzymują ją produkty, usługi i rozwiązania, które charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, innowacyjnych rozwiązań czy także stworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie dostępne na rynku.

Sąd Konkursowy obradował pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka. W tym roku wybrano 39 produktów w ramach Targów BUDMA 2020, 2 produkty w ramach Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ oraz 2 produkty w ramach Targów KOMINKI.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach 4-7 lutego 2020 w Poznaniu. Firma JONIEC® będzie prezentować zarówno nagrodzone ogrodzenie ROMA Perfect, jak i nowości wprowadzane do oferty w roku 2020. 

Złoty Medal MTP dla firmy JONIEC

 

 

Artykuł został dodany przez firmę

F.P.U.H. JONIEC®

Firma Joniec® jest czołowym polskim producentem betonowych ogrodzeń łupanych oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działamy nieprzerwanie od roku 1989 systematycznie poszerzając asortyment wyrobów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły