Artykuł Dodaj artykuł

POL-SKONE z prestiżowym Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich

Nowość firmy POL-SKONE – okno EC 90 El 30 zostało nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich

Nowość firmy POL-SKONE – okno EC 90 El 30 zostało nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku. Otrzymują ją jedynie produkty, oceniane przez ekspertów jako najbardziej innowacyjne, nowoczesne oraz wyprodukowane w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Prestiżowe wyróżnienie jest gwarancją najwyższej jakości nagrodzonych produktów. Co roku w konkursie o Złoty Medal MTP Budma bierze udział blisko 500 produktów. Zespół ekspertów złożony z wybitnych specjalistów reprezentujących poszczególne dziedziny gospodarcze poszukuje liderów, którzy otrzymają pozytywne rekomendacje Sądu Konkursowego.

Złoty Medal przyznany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie Fot. POL-SKONE
Złoty Medal przyznany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie
Fot. POL-SKONE

Złoty Medal przyznany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie to dla nas szczególnie cenna i wyjątkowa nagroda. Jest to również doskonała rekomendacja ekspercka naszego produktu, który poddawany jest wnikliwej ocenie oraz analizie wyjątkowych specjalistów z branży. Przyznany Złoty Medal jest dla nas potwierdzeniem, że nasza oferta spełnia najwyższe wymagania rynku  – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o.o.

Warto podkreślić, że w ciągu 25 lat działalności POL-SKONE otrzymało ponad sto nagród oraz certyfikatów, które świadczą o wyjątkowej innowacyjności produkowanych przez firmę drzwi i okien. Do wielu wyróżnień należy m.in. prestiżowy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001, który firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V.  Wśród najważniejszych z nich znajduje się również nagroda Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „TERAZ POLSKA”, a także wielokrotnie uzyskana nagroda „Przedsiębiorstwa Fair Play”, która jest świadectwem respektowania etycznych wartości na co dzień.

Firma POL-SKONE jest również laureatem programu Regionalnej Izby Gospodarczej, którego celem jest wyróżnienie i promocja najlepiej rozwijających się firm w województwie lubelskim. W jego ramach POL-SKONE aż dwa razy otrzymało statuetkę „Wojewódzki Lider Biznesu” przyznawaną w kategorii duże przedsiębiorstwa.

Artykuł został dodany przez firmę

POL-SKONE Sp. z o.o.

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 28 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły