Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

NOWA KOLEKCJA DRZWI „PRADO” OD POL-SKONE

Firma POL-SKONE, jeden z największych polskich producentów drzwi i okien zaprojektowała nową kolekcję drzwi PRADO o bezprzylgowej konstrukcji, które pomogą podkreślić prestiżowy i elegancki charakter każdego wnętrza.

Firma POL-SKONE, jeden z największych polskich producentów drzwi i okien zaprojektowała nową kolekcję drzwi PRADO o bezprzylgowej konstrukcji, które pomogą podkreślić prestiżowy i elegancki charakter każdego wnętrza.

NOWA KOLEKCJA DRZWI „PRADO” OD POL-SKONEOryginalna kolekcja drzwi PRADO została wykonana z charakterystyczną dla firmy POL-SKONE dbałością o najmniejszy szczegół. - Nasza najnowsza kolekcja drzwi PRADO to odpowiedź na potrzeby klientów, którym zależy na podkreśleniu nowoczesnego charakteru wnętrza. Swój innowacyjny wygląd zawdzięcza bezprzylgowej konstrukcji. Jest to rozwiązanie o unikalnej estetyce.  – inż. Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE.

System bez przylgowy DUO sprawia, że skrzydło „chowa” się w ościeżnicy, tworząc z nią jedną płaszczyznę. Specjalne ukryte zawiasy, znajdujące się między futryną a skrzydłem są prawie niewidoczne po zamknięciu drzwi, przez co idealnie komponują się z całą powierzchnią. Takie rozwiązanie znakomicie podkreśla wyjątkowy, nowoczesny styl aranżowanych pomieszczeń.

Kolekcja drzwi PRADO to 7 wzorów wyróżniających się różnym układem szklenia oraz paneli. Kolorystyka modnych wiązów z kolekcji LAMISTONE oraz jesionu polskiego, antracytu i nugatu jasnego z kolekcji SILKSTONE, a dodatkowo łączenie opasek pod kątem 90 stopni, daje nam bardzo duże możliwości aranżacji wnętrza mieszkania lub domu.

Firma POL-SKONE zamierza zaprezentować swoją kolekcję na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, które będą odbywały się w lutym w 2017 roku.

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl

Artykuł został dodany przez firmę

POL-SKONE Sp. z o.o.

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 28 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły