Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Firma POL-SKONE z tytułem Ambasadora Województwa Lubelskiego

Firma POL-SKONE Sp. z o.o., jeden z największych polskich producentów drzwi i okien została uhonorowana prestiżowym tytułem „Ambasador Województwa Lubelskiego” podczas uroczystej gali w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Firma POL-SKONE z tytułem Ambasadora Województwa Lubelskiego

Firma POL-SKONE Sp. z o.o., jeden z największych polskich producentów drzwi i okien została uhonorowana prestiżowym tytułem „Ambasador Województwa Lubelskiego” podczas uroczystej gali w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Tytuł jest wyróżnieniem tych firm, osób oraz instytucji, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju gospodarczego Lubelszczyzny oraz promocji regionu lubelskiego w Polsce i na świecie.

W tegorocznej XVII edycji kapituła konkursowa pod przewodnictwem Marszałka Województwa Lubelskiego postanowiła docenić 25-letnią działalność firmy POL-SKONE i jej szczególny wkład w budowanie pozytywnego wizerunku Lubelszczyzny w kraju i za granicą, przyznając jej prestiżowy tytuł i statuetkę w kategorii „Firma”.

W 1990 roku podjąłem decyzję o produkowaniu wysokiej jakości drzwi i okien. Przez 26 lat stworzyliśmy 940 miejsc pracy w trzech zakładach na terenie województwa lubelskiego: w Lublinie, gminie Niemce i Biłgoraju. Według opinii naszych klientów jesteśmy liderem na rynku pod względem jakości, designu i innowacyjności. Nasze wyroby powstają z polskiego drewna, ekologicznego surowca o najwyższej jakości z regionu lubelskiego. Przez wszystkie lata działalności promujemy Lubelszczyznę na całym świecie, nasze drzwi są nawet w Australii i Grenlandii. Nie byłoby jednak tego sukcesu, gdyby nie pracownicy i ich zaangażowanie. Chciałem im za to bardzo serdecznie podziękować – mówił podczas uroczystej gali Jan Szulżyk, prezes POL-SKONE.

Artykuł został dodany przez firmę

POL-SKONE Sp. z o.o.

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 28 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły