Artykuł Dodaj artykuł

Nowe płyty tarasowe Rezydencja: minimalizm w czystej postaci

Prostota, elegancja, minimalizm – trzy słowa, w których zamyka się charakterystyka kolekcji Rezydencja firmy Bruk-Bet, przenoszą w świat stylowych aranżacji.

 
logo Bruk-Bet
 

Prostota, elegancja, minimalizm – trzy słowa, w których zamyka się charakterystyka kolekcji Rezydencja firmy Bruk-Bet, przenoszą w świat stylowych aranżacji.

Minimalizm to styl, który przez niewiele ponad dwadzieścia lat zrobił zawrotną karierę w architekturze. Zachwyca czystością formy i kompozycji, oszczędnością faktur oraz kolorów, które często różnią się jedynie odcieniami. Taka właśnie jest nowa kolekcja płyt

Rezydencja - wyszukana propozycja dla strefy ogrodowej, w której liczy się każdy detal.

Gładkie, lśniące i odbijające światło powierzchnie płyt Terazzo, subtelne nierówności elementów Rustical, a może wersja dla niezdecydowanych - Terazzo-Rustical? Każdy znajdzie wykończenie idealnie dopasowane do koncepcji architektonicznej swojego domu. Operowanie różnymi formatami pozwala stworzyć kompozycje zarówno mozaikowe, jak i niezwykle proste, będące idealnym uzupełnieniem minimalistycznych brył budynków. W ten sposób uzyskamy na tarasie harmonię, która będzie zachętą do błogiego wypoczynku, relaksu z ciekawą książką lub rozmów w gronie najbliższych. Warto zwrócić jednak uwagę na uniwersalny charakter płyt Rezydencja, dzięki któremu ich wykorzystanie nie musi ograniczać się jedynie do nowoczesnej architektury. Świetnie sprawdzą się w ogrodowych aranżacjach wokół okazałych, stylowych  rezydencji, stanowiąc komfortowe i efektowne podłoże spacerowych traktów czy stref wypoczynku.

Płyty tarasowe Rezydencja fot. Bruk-Bet Płyty tarasowe Rezydencja fot. Bruk-Bet
Płyty tarasowe Rezydencja
fot. Bruk-Bet
Płyty tarasowe Rezydencja
fot. Bruk-Bet

Wśród cech użytkowych płyt Rezydencja, na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie innowacyjnego systemu ochrony Perlon, który bez dodatkowych zabiegów impregnacyjnych pozwoli utrzymać nawierzchnię w czystości i świetnej kondycji przez lata. Specjalna polimerowa powłoka sprawia, że elementy doskonale radzić sobie będą z zabrudzeniami różnego pochodzenia, w tym także spożywczego, zastosowany kolor nie wyblaknie pod wpływem promieni UV, a powierzchnia będzie odporna na działanie mrozu oraz wysokich temperatur. Możliwość zabudowy płyt bezpośrednio na podłożu gruntowym pozwoli natomiast zyskać na czasie realizacji inwestycji, jak i obniżyć jej koszty w porównaniu do czasochłonnej metody układania elementów na wylewanej betonowej podstawie.

Dane techniczne i cena:

  • Innowacyjny system ochorony Perlon
  • Grubość: 4 cm
  • Wymiary płyt: 50x50 cm, 40x60 cm, 40x40cm, 60x60 cm, 40x80cm, 80x80 cm.
  • Kolorystyka: odcienie szarości i brązu, z domieszką czerwieni i żółci
  • Ceny dostępne u producenta i dystrybutorów.
  • Producent: Bruk-Bet

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły