Artykuł Dodaj artykuł

Top Builder dla Rockwool Polska na BUDMIE 2010

Podczas tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu firma Rockwool Polska została, już po raz drugi, laureatem prestiżowej nagrody Top Builder w kategorii „Najlepszy produkt 2010 roku”.

 
Logo Rockwool

Podczas tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu firma Rockwool Polska została, już po raz drugi, laureatem prestiżowej nagrody Top Builder w kategorii „Najlepszy produkt 2010 roku”.

Wyróżnienie otrzymał MONROCK PRO – płyta ze skalnej wełny mineralnej przeznaczona do izolacji dachów płaskich.

Certyfikat TOP BUILDER dla Rockwool Polska
Certyfikat TOP BUILDER dla Rockwool Polska
Jacek Kieszkowski - Dyrektor Marketingu Rockwool Polska
Jacek Kieszkowski - Dyrektor Marketingu Rockwool Polska

Jury konkursu doceniło MONROCK PRO przede wszystkim za bezpieczeństwo użytkowania (płyty charakteryzują się najwyższą klasą odporności na ogień – A1) oraz bardzo wysokie parametry izolacyjne. Zdobycie statuetki Top Builder to dla nas duży sukces – mówi Jacek Kieszkowski, Dyrektor Marketingu Rockwool Polska.

Otrzymana nagroda potwierdza, że produkty Rockwool cieszą się niezmiennym uznaniem i zaufaniem zarówno wśród profesjonalistów branży budowlanej, jak i inwestorów indywidualnych. 

Nagroda Top Builder przyznawana jest przez Radę Programową oraz redakcję miesięcznika „Builder”. Jest ona wyrazem uznania dla innowacyjnych rozwiązań budowlanych, technologicznych oraz konstrukcyjnych, cechujących się najwyższą jakością i bezpieczeństwem użytkowania. Celem konkursu jest także poszerzenie wiedzy inżynierów, architektów i wykonawców o najlepszych produktach i technologiach niezbędnych w ich codziennej pracy.

Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA to jednak nie tylko okazja do uhonorowania najlepszych rozwiązań budowlanych, ale przede wszystkim możliwość wymiany wiedzy na temat najnowszych trendów i rozwiązań w budownictwie.

Dlatego podczas tegorocznej BUDMY Rockwool Polska, już piąty raz z rzędu, wziął udział w projekcie BudShow, w ramach którego powstał dom modelowy.

Zwiedzający tę ekspozycję mogli zobaczyć m.in., jak prawidłowo ocieplić dach, ściany oraz podłogi domu jednorodzinnego. Doradcy techniczni Rockwool Polska udzielali im także praktycznych porad i wskazówek odnośnie skutecznej izolacji budynku, zapewniającej komfort cieplny i niskie koszty eksploatacji domu przez długie lata.

Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA to jedne z największych targów tego typu w Europie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było  „Zrównoważone budownictwo". BUDMA 2010 odbyła się w Poznaniu w dniach od 19 do 22 stycznia.

Budma 2010, Rockwool Budma 2010, Rockwool Budma 2010, Rockwool
BUDMA 2010

 

Artykuł został dodany przez firmę

ROCKWOOL Polska Sp. Z o.o.

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej- dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły