Artykuł Dodaj artykuł

Złoto PIPT dla ALUPROF

 W dniu 24 stycznia br. podczas oficjalnego otwarcia największych targów budowlanych  w Polsce - Budma 2012, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, wręczone zostały nagrody laureatom konkursu Polskiej Izby Przemysłu Targowego „Stoisko Roku 2011”.

Aluprof - Inexpo - Złoty Medal 2011
Aluprof S.A - Inexpo -
Złoty Medal 2011

W dniu 24 stycznia br. podczas oficjalnego otwarcia największych targów budowlanych  w Polsce - Budma 2012, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, wręczone zostały nagrody laureatom konkursu Polskiej Izby Przemysłu Targowego „Stoisko Roku 2011”.

To już 13 edycja konkursu organizowanego przez PIPT.  Konkurs adresowany jest do firm  realizujących  usługi projektowania i budowy stoisk targowych, zrzeszonych  w tej najważniejszej Izbie branży targowej w Polsce.

Wysoki poziom prac

Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem firm, które stawiają na nowatorskie podejście do wzornictwa z uwzględnieniem nowych technologii oraz aspektów marketingowych.   Z każdą kolejną edycją poziom nadsyłanych prac rośnie. W tej edycji nie było inaczej, prace były na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Jury pod przewodnictwem dr. hab.  Remigiusza Grochal , nie miało łatwego zadania, oceniło 19 projektów wybierając z nich trzech laureatów.

Złoty medal otrzymała firma Aluprof
Złoty medal otrzymała
firma Aluprof

Główną nagrodę - Złoty Medal za Stoisko Roku 2011 otrzymało stoisko wystawcy ALUPROF S.A. z Bielska Białej na targach BAU 2011 w Monachium, wykonane według projektu Moniki Sobczak i Sabiny Ostrowicz (Aluprof S.A.), wykonane przez  INEXPO - Poznańską Agencję Targową Piotr Wojewodzic Jan Lisiak sp.j.

- Cieszę się że nasza praca została doceniona.  Ten sukces to zasługa całej firmy - działu marketingu, działu rozwoju, ale także prototypowni i wielu innych osób, którym chciałabym serdecznie podziękować  za włożony trud. Pomysł na stoisko wziął się z naszej codziennej pracy. Alufprof jest dostawcą architektonicznych rozwiązań systemowych i uczestniczył w realizacji stadionów na Euro 2012. Postanowiliśmy przełożyć to, w czym uczestniczymy na co dzień na strategię targową. Dlatego nasze stoisko wyglądem nawiązywało do stadionu – mówiła Małgorzata Wojtasik, dyrektor handlowy Aluprof S.A.

Srebrny Medal przypadł stoisku projektu LEA International, wykonanemu przez Expo - Linia sp. z o.o. z Buku dla BBA Aviation plc z Wielkiej Brytanii. Brązowy Medal otrzymało stoisko projektu Landau Design Ltd wykonane przez Meliński Minuth sp. z o.o. z Poznania dla firmy TEVA Pharmaceutical Industries z Izraela.

Ze względu na bardzo wysoki poziom prac, jury postanowiło także  przyznać wyróżnienia następującym firmom: Meliński Minuth sp. z o.o., Abyss s.c., Expo Linia sp. z o.o. , Agencja Usług Targowych Fairtex, Partner Zenon Żurek.

Artykuł został dodany przez firmę

Aluprof S.A.

Producent stolarki aluminiowej Aluprof dostarcza na rynek zaawansowane technologicznie systemy aluminiowe okienno-drzwiowe, systemy bramowe, systemy roletowe, a także konstrukcje z profili aluminiowych do zabudowy ogrodów zimowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły