Wynik wyszukiwania

 
Pomagamy nie tylko od święta. Odpowiedzialny biznes w stylu ALUPROF zdjęcie

Pomagamy nie tylko od święta. Odpowiedzialny biznes w stylu ALUPROF

Nowoczesna firma to nie tylko innowacyjne rozwiązania i technologie. Duże przedsiębiorstwa wyznaczają trendy dla całej branży, dlatego ważne jest, aby podejmowały świadome decyzje w procesie produkcji i wsparcia społeczności. Ekologia, pomoc dla biznesu i wspólnoty oraz edukacja najmłodszych to obszary, w których marki posiadające wpływ na rynku powinny prężnie działać. Czołowy producent systemów aluminiowych ALUPROF jest częścią tej ważnej zmiany.

Czytaj więcej

 
VELUX w pierwszej dziesiątce rankingu firm odpowiedzialnych społecznie zdjęcie

VELUX w pierwszej dziesiątce rankingu firm odpowiedzialnych społecznie

W połowie czerwca, podczas gali w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, zostały ogłoszone wyniki XIII Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF). Grupa VELUX znalazła sięw top 10 najlepiej ocenianych firm pod kątem jakości systemu zarządzania odpowiedzialnością społeczną.  

Czytaj więcej

 
Hale stalowe szansą dla twojego biznesu zdjęcie

Hale stalowe szansą dla twojego biznesu

Zawsze należy dbać o własny biznes, zawsze należy trzymać rękę na pulsie i starać się zrobić wszystko, by działał on najbardziej sprawnie.

Czytaj więcej

 
Śnieżka w 13. edycji konkursu „Raporty Społeczne” zdjęcie

Śnieżka w 13. edycji konkursu „Raporty Społeczne”

Już po raz drugi raport niefinansowy FFiL Śnieżka SA, prezentujący jej działania z obszaru zrównoważonego rozwoju, walczy o wyróżnienie w konkursie „Raporty Społeczne” organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Poza jury publikacje ocenią także internauci – głosowanie potrwa do 16 września.

Czytaj więcej

 

Unijne dotacje dla firm na bieżącą działalność, pomoc samorządom oraz nowe regulacje prawne w budowlance. Trwa cykl wideokonferencji „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

Podczas webinarów, które odbędą się 9 i 10 czerwca, będzie można uzyskać informacje na temat tego kto i jak może wykorzystać środki z tarczy antykryzysowej. Jakie nowe działania dla średnich przedsiębiorstw zaproponuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości? Jakie zmiany są planowane w procesie inwestycyjno-budowlanym? A na jakie wsparcie mogą liczyć samorządy? Na pytania odpowiedzą eksperci m.in. z PARP, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwa Rozwoju.

Czytaj więcej

 
#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii zdjęcie

#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii

Aby pomóc przedsiębiorcom w tym ciężkim okresie potrzebne są szybkie i realne działania. Z tego względu Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców rozpoczyna akcję #RatujBiznes.

Czytaj więcej

 
Forum Odpowiedzialnego Biznesu docenia projekty NSG Group zdjęcie

Forum Odpowiedzialnego Biznesu docenia projekty NSG Group

Dwa projekty realizowane przez NSG Group w Polsce na rzecz lokalnej społeczności i pracowników firmy zostały wyróżnione w najnowszym raporcie FOB „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2016”.

Czytaj więcej

 
Projekty społeczne Śnieżki wśród dobrych praktyk CSR zdjęcie

Projekty społeczne Śnieżki wśród dobrych praktyk CSR

Dwie inicjatywy Śnieżki – „Koloratorium” i „Dziecięcy świat w kolorach” – zostały zaprezentowane w tegorocznej, 17. edycji raportu Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki, którego autorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Raport od lat promuje interesujące przedsięwzięcia realizowane przez rodzime spółki w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej

 
Sukces firmy MajsterPol potwierdza, że warto inwestować w rodzinny biznes zdjęcie

Sukces firmy MajsterPol potwierdza, że warto inwestować w rodzinny biznes

Rodzinne firmy różnią się od swoich „nierodzinnych” konkurentów. Dzieje się tak nie tylko ze względu na strukturę zarządu, ale także wyjątkową lojalność i dążenie do wspólnego celu przedsiębiorstwa, często angażującym w większym stopniu niż pracowników innych firm. Przykładem biznesu, który w pełni czerpie ze swojej rodzinności jest MajsterPol – producent chemii budowlanej.  

Czytaj więcej

 
Konferencja Śnieżki odpowiedzią na wyzwania współczesnego biznesu zdjęcie

Konferencja Śnieżki odpowiedzią na wyzwania współczesnego biznesu

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” – od tych słów Petera Druckera rozpoczęła się pierwsza konferencja „Wyzwania współczesnego biznesu” zorganizowana przez FFiL Śnieżka SA, dla partnerów biznesowych. Zaproszeni przez spółkę eksperci podzielili się z uczestnikami wiedzą w zakresie wyzwań rynku pracy, przywództwa, a także zarządzania asortymentem i doświadczeniami klienta w punkcie sprzedaży.

Czytaj więcej

 
Firma Blachy Pruszyński po raz kolejny została laureatem konkursu „Firma Dobrze Widziana”.  zdjęcie

Firma Blachy Pruszyński po raz kolejny została laureatem konkursu „Firma Dobrze Widziana”.

To wyróżnienie ma na celu promocję firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny. Jednym z bardzo ważnych aspektów branych pod uwagę podczas konkursu jest polityka firmy wobec pracowników. Analizowane są zasady równouprawnienia wprowadzone w strukturach wewnętrznych oraz metody komunikacji w sprawie społecznie odpowiedzialnych działań.

Czytaj więcej

 
KRISPOL zdradził plany kolejnego projektu biznesowego, tym razem dla własnych rozwiązań przemysłowych zdjęcie

KRISPOL zdradził plany kolejnego projektu biznesowego, tym razem dla własnych rozwiązań przemysłowych

Nieco ponad pół roku temu wrzesińska spółka KRISPOL zaprezentowała na targach BUDMA innowacyjną sieć salonów stolarki KRISHOME, proponując inwestorom wysokiej jakości okna, rolety, drzwi i bramy wraz z kompleksową obsługą.

Czytaj więcej

 
Napompuj swój biznes zdjęcie

Napompuj swój biznes

Przemysł spożywczy, bitumiczny, chemiczny, stoczniowy, oczyszczalnie ścieków, a nawet biogazownie, wszyscy wykorzystują pompy. To urządzenia o szerokim zastosowaniu, bez których wiele biznesów wyglądałoby dzisiaj zupełnie inaczej. Jakie produkty powstają dzięki nim?

Czytaj więcej

 
Schiedel autonomiczną jednostką biznesową w ramach Standard Industries zdjęcie

Schiedel autonomiczną jednostką biznesową w ramach Standard Industries

Wydzielenie z Grupy BMI zwiększa możliwości biznesowe wiodącego europejskiego producenta systemów kominowych, wentylacyjnych i kominkowych

Czytaj więcej

 
Jak stale rozwijać firmę? – wpływ hal przemysłowych na biznes zdjęcie

Jak stale rozwijać firmę? – wpływ hal przemysłowych na biznes

Każdy przedsiębiorca dąży do stałego i bezpiecznego rozwoju swojej firmy, starając się, aby podejmowane kroki były bezpieczne, ale jednocześnie wznoszące na jeszcze wyższy poziom.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1014