Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Tańsze rachunki za ogrzewanie podłogowe - sukces to Sterowanie zdjęcie

Tańsze rachunki za ogrzewanie podłogowe - sukces to Sterowanie

Popularność ogrzewania podłogowego stale rośnie. Wpływa na to kilka czynników, takich jak oszczędność, komfort termiczny czy łatwość sterowania.

Czytaj więcej

 
SIMPLEX BASIC firmy AIB – nowy system montażu stolarki w warstwie izolacji zdjęcie

SIMPLEX BASIC firmy AIB – nowy system montażu stolarki w warstwie izolacji

Instalacja stolarki w warstwie izolacji budynku to skuteczna metoda na ograniczenie strat ciepła, które powstają wokół okien lub drzwi. Kluczowe jest tu stabilne i „ciepłe” podparcie stolarki oraz jej odpowiednie uszczelnienie. Szczelny montaż w tej technice zapewnia wykorzystanie systemu SIMPLEX BASIC – nowego rozwiązania w ofercie firmy AIB.

Czytaj więcej

 
MONTERIADA 2019 z udziałem AIB zdjęcie

MONTERIADA 2019 z udziałem AIB

Na uczestników tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu czeka wiele atrakcji. Wśród nich MONTERIADA 2019, czyli interaktywne pokazy prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej. Firma AIB, po raz kolejny będzie Partnerem tego wydarzenia i zaprezentuje montaż okna w strefie docieplenia z wykorzystaniem systemu SIMPLEX BASIC.  

Czytaj więcej

 
WDB wprowadza taśmę ogrodzeniową do oferty zdjęcie

WDB wprowadza taśmę ogrodzeniową do oferty

Taśmy ogrodzeniowe WDB PLAST to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko odmieni wygląd Twojego ogrodzenia, ale również znacznie wpłynie na jego funkcjonalność.

Czytaj więcej

 
Ciepły i szybki montaż w warstwie izolacji zdjęcie

Ciepły i szybki montaż w warstwie izolacji

Montaż stolarki otworowej w warstwie izolacji to skuteczna metoda na ograniczenie strat ciepła. Właściwe uszczelnienie okna jest kluczowe, aby uniknąć tworzenia się mostków termicznych. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań montażowych poprawia energooszczędność budynku oraz zapewnia stabilne podparcie nawet ciężkiej stolarki.

Czytaj więcej

 
Planujesz zakup lub wymianę okna? Zadbaj o energooszczędność na lata! zdjęcie

Planujesz zakup lub wymianę okna? Zadbaj o energooszczędność na lata!

Dotychczas niewielu inwestorów zwracało uwagę na długofalowe koszty korzystania z budynków, jednak rosnące wymagania odnośnie energooszczędności wprowadziły znaczne zmiany w stosunku do budowy nowych domów oraz modernizacji tych istniejących.

Czytaj więcej

 
Nowa odsłona analizatora spalin Testo: testo 320 basic zdjęcie

Nowa odsłona analizatora spalin Testo: testo 320 basic

Nowy analizator testo 320 basic jest wielofunkcyjnym urządzeniem przeznaczonym do efektywnej analizy spalin. Jest wygodny w obsłudze i rozwiązuje każde zadanie pomiarowe przy obsłudze systemu grzewczego.

Czytaj więcej

 
Płytki posadzkowe w przestrzeni użyteczności publicznej zdjęcie

Płytki posadzkowe w przestrzeni użyteczności publicznej

Galerie handlowe, hotele, biurowce – posadzki, które stosuje się w obiektach użyteczności publicznej, muszą bezawaryjnie przenosić obciążenia oraz cechować się wysoką wytrzymałością na częste użytkowanie. Miejsca publiczne spełniają bardzo ważną rolę w życiu człowieka, dlatego wybór płytek posadzkowych już na etapie projektu powinien zakładać nie tylko końcowy efekt wizualny, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, trwałość oraz gwarancję jakości.  

Czytaj więcej

 
Kontrola pracy kotłów grzewczych zdjęcie

Kontrola pracy kotłów grzewczych

Jak wybrać odpowiedni analizator spalin

Czytaj więcej

 
Drzwi Deco Basic firmy WIŚNIOWSKI – dekoracyjnie i ciepło zdjęcie

Drzwi Deco Basic firmy WIŚNIOWSKI – dekoracyjnie i ciepło

Seria drzwi zewnętrznych Deco Basic firmy WIŚNIOWSKI łączy w sobie awangardowy design z klasyczną, ponadczasową kolorystyką. Poszczególne modele aluminiowych drzwi Deco Basic charakteryzują się ciekawymi geometrycznymi motywami, które będą stanowić oryginalną ozdobę każdego domu. 

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo i ekologia dla każdego – system oddymiania szybów windowych LSC Basic firmy D+H zdjęcie

Bezpieczeństwo i ekologia dla każdego – system oddymiania szybów windowych LSC Basic firmy D+H

System oddymiania szybów windowych LSC firmy D+H już dawno zdobył uznanie specjalistów w dziedzinie ekologii i bezpieczeństwa. Jednak do tej pory stosowanie go w niższych budynkach było nieopłacalne. Dlatego też firma D+H wprowadziła na rynek LSC Basic – system oddymiania przeznaczony do szybów windowych o wysokości do 20 metrów.

Czytaj więcej

 
Häfele i Manital łączą siły zdjęcie

Häfele i Manital łączą siły

Włoski design i elegancka linia to cechy nowych klamek w ofercie firmy Häfele. Renomowany producent okuć meblowych i budowlanych, został właśnie oficjalnym polskim dystrybutorem produktów marki Manital.

Czytaj więcej

 
Co warto wiedzieć przed zakupem systemu alarmowego? zdjęcie

Co warto wiedzieć przed zakupem systemu alarmowego?

Decydując się na ogromną inwestycję jaką jest budowa własnego domu czy zakup mieszkania powinniśmy również zadbać o maksymalny poziom ochrony naszego mienia. W tym celu warto nie tylko utrzymywać dobre relacje z sąsiadami, ale przede wszystkim zaopatrzyć się w jakościowy system alarmowy. Co warto wiedzieć przed jego zakupem?

Czytaj więcej

 
Zaplanuj łazienkę na lata z SANPLAST SA i ciesz się komfortem przez cały czas zdjęcie

Zaplanuj łazienkę na lata z SANPLAST SA i ciesz się komfortem przez cały czas

Remont łazienki bywa czasami kosztowny, jednak istotne jest, aby jej wyposażenie było trwałe i funkcjonalne. A najlepiej, gdyby wyposażona była w produkty bezkonkurencyjnej jakości, polskiego pochodzenia i dostępne w niewygórowanych cenach. O to wszystko,niezmiennie od lat, dba SANPLAST S.A.

Czytaj więcej

 
ODBLOKUJ ŚWIAT PROMOCJI potrwa tylko do 18 grudnia zdjęcie

ODBLOKUJ ŚWIAT PROMOCJI potrwa tylko do 18 grudnia

Wybrane wzory ogrodzeń, drzwi zewnętrzne czy bramy garażowe z napędem – to wszystko można otrzymać w specjalnych cenach do 18 grudnia.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 75