Wynik wyszukiwania

 
Deska tarasowa Twinson – piękna i wytrzymała obudowa basenu zdjęcie

Deska tarasowa Twinson – piękna i wytrzymała obudowa basenu

Tegoroczne wakacje są nieco inne niż zazwyczaj, warto więc w zaciszu własnego domu stworzyć idealną przestrzeń na letni relaks i wypoczynek. Ciepłe miesiące to doskonały czas na szaleństwa w wodzie – nie zapominajmy jednak, że przydomowe baseny wymagają specjalistycznego podejścia, dlatego w tej kwestii warto postawić na doskonałą jakość i bezpieczeństwo. Idealnym dopełnieniem wszelkiego rodzaju basenów zewnętrznych będzie deska tarasowa Twinson od Deceuninck, która charakteryzuje się nie tylko świetnym właściwościami, ale także pięknym i naturalnym designem.

Czytaj więcej

 
Nowy Marketing Coordinator w Inoutic zdjęcie

Nowy Marketing Coordinator w Inoutic

Z początkiem września Monika Hybza objęła stanowisko Marketing Coordinator w Inoutic/Deceuninck. Jednym z jej głównych zadań będzie koordynowanie kampanii wspierających rozpoznawalność marki i produktów firmy wśród klientów biznesowych i ostatecznych.  

Czytaj więcej

 
Piękne rośliny cały rok, czyli zalety ogrodu zimowego zdjęcie

Piękne rośliny cały rok, czyli zalety ogrodu zimowego

Nie trzeba czekać na wiosnę ani lato, żeby móc rozkoszować się pięknem kwiatów i pić poranną kawę w ogrodzie. Nie tylko w palmiarni można podziwiać kaktusy i inne egzotyczne rośliny w środku zimy. No i przede wszystkim, nie musimy ograniczać ilości kwiatów w domu, tylko dlatego, że mamy małe parapety.

Czytaj więcej

 
Ciepłe okna – co to tak naprawdę oznacza? zdjęcie

Ciepłe okna – co to tak naprawdę oznacza?

Statystyki podają, że przez okna ucieka nawet do 30% ciepła. Żeby jak najbardziej zminimalizować to zjawisko, powinniśmy stawiać na okna, które mają jak najlepszy współczynnik przenikania ciepła U. Dzięki temu mniej energii ucieknie na zewnątrz. Na co jeszcze zwracać uwagę w tej materii i jakie jeszcze inne parametry powinniśmy brać pod uwagę?

Czytaj więcej

 
Inoutic Solidnym Pracodawcą Wielkopolski 2017 zdjęcie

Inoutic Solidnym Pracodawcą Wielkopolski 2017

Już po raz kolejny firma Inoutic/Deceunick, producent systemów profili PVC z Jasina pod Poznaniem, została nagrodzona tytułem Solidny Pracodawca Wielkopolski w ogólnopolskim konkursie Solidny Pracodawca Roku 2017. Wyróżnienie przyznawane jest przez niezależną kapitułę konkursową, a pod uwagę brane są takie czynniki jak warunki pracy czy terminowość wypłat.  

Czytaj więcej

 
Inoutic / Deceuninck – 20 lat na polskim rynku zdjęcie

Inoutic / Deceuninck – 20 lat na polskim rynku

W tym roku firma Inoutic / Deceuninck obchodzi podwójną rocznicę, mija bowiem 20 lat obecności producenta na polskim rynku i 75 lat działalności całej Grupy.

Czytaj więcej

 
Energooszczędne i bezpieczne okna w modnym stylu zdjęcie

Energooszczędne i bezpieczne okna w modnym stylu

Minimalistyczne, proste linie i nowoczesne kolory czy może przytulne retro? W zależności od swoich preferencji, design okien łatwo dopasujemy do stylu budynku.

Czytaj więcej

 
INOUTIC WSPIERA „SZARĄ REWOLUCJĘ”! zdjęcie

INOUTIC WSPIERA „SZARĄ REWOLUCJĘ”!

Co łączy nowy budynek poznańskiej Biblioteki Raczyńskich, terminal pasażerski Lotniska Ławica, biurowiec Rodan System czy Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie?  

Czytaj więcej

 
„Okna Rąbień wprowadzają do oferty okna na profilu OPTIMA firmy DECEUNINCK” zdjęcie

„Okna Rąbień wprowadzają do oferty okna na profilu OPTIMA firmy DECEUNINCK”

Okna Rąbień, wiodący producent stolarki okiennej PVC oraz aluminium w Polsce i Europie, rozszerza ofertową produktową wprowadzając do sprzedaży okna wykonane na profilach firmy DECEUNINCK.

Czytaj więcej

 
Energooszczędne poddasze – to możliwe! zdjęcie

Energooszczędne poddasze – to możliwe!

Coraz więcej osób adaptuje poddasza na cele użytkowe, gdyż jest to najprostszy sposób na zwiększenie metrażu domu, a co za tym idzie poprawę komfortu życia rodziny. Także projekty nowych budynków uwzględniają często przestrzeń pod skosami. Takie rozwiązania stały się modne, ale jak wykończyć strych nie tylko ładnie, lecz także w sposób trwały i energooszczędny? Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę przy realizacji prac z tym związanych.

Czytaj więcej

 
Inoutic – komfort i jakość w budownictwie zdjęcie

Inoutic – komfort i jakość w budownictwie

Grupa Deceuninck to jeden z wiodących światowych producentów systemów profili z PVC. Od ponad 75 lat tworzy innowacyjne technologie do produkcji okien i drzwi, które gwarantują wysokie parametry energooszczędności i chronią nasze środowisko naturalne.

Czytaj więcej

 
Fensterbau Frontale – innowacyjne rozwiązania (nie tylko) okienne zdjęcie

Fensterbau Frontale – innowacyjne rozwiązania (nie tylko) okienne

Odbywające się co 2 lata międzynarodowe targi Fensterbau Frontale to największe europejskie spotkanie producentów okien, drzwi i fasad z klientami. Pod koniec marca to właśnie Norymberga staje się miejscem, w którym nie tylko prezentuje się nowości produktowe, ale i dyskutuje o innowacjach technologicznych, określających kierunek rozwoju branży na kolejne lata.

Czytaj więcej

 
Piękne i funkcjonalne nie oznacza drogie … zdjęcie

Piękne i funkcjonalne nie oznacza drogie …

Kolejna, 6. już odsłona cyklu spotkań, tradycyjnie związanego z wyposażeniem wnętrz, w tym roku poszerzyła swoją formułę o inne, dobrze zaprojektowane i dobre jakościowo produkty, dostępne dla polskich Klientów. Serię wystaw, prezentacji i dyskusji z projektantami rozpoczęła 12 czerwca Noc z Designem.  

Czytaj więcej

 
Wygląd ma znaczenie … zdjęcie

Wygląd ma znaczenie …

Już starożytni Rzymianie wiedzieli, że „architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna”. Pisał o tym Witruwiusz w I w. p.n.e. I choć w architekturze przez ponad 20 stuleci wiele się zmieniło, stwierdzenie to pozostaje niezmiennie trafne. Może być zatem wskazówką dla wszystkich tych, którzy wraz z nadejściem wiosny zastanawiają się nad renowacją elewacji swoich domów.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 33