Artykuł Dodaj artykuł

Pstryknij i wyceń koszt materiałów jak profesjonalista

Cyfrowe narzędzie pomiarowe STANLEY® Measure Pro zamienia zwykłego smartfona w sprawny dalmierz. Umożliwia wykonywanie szybkich kosztorysów podczas remontów, czy malowania, zwłaszcza przy pomiarach elewacji budynków w odległości aż do 137 m. 

Cyfrowe narzędzie pomiarowe STANLEY® Measure Pro zamienia zwykłego smartfona w sprawny dalmierz. Umożliwia wykonywanie szybkich kosztorysów podczas remontów, czy malowania, zwłaszcza przy pomiarach elewacji budynków w odległości aż do 137 m. Urządzenie jest kompatybilne z większością smartfonów z systemami android i iOS.

Smart Measure Pro STANLEYWyliczenie potrzebnej ilości materiałów budowlanych oraz kosztów robociznypotrafi przyprawić o ból głowy. Zwłaszcza,gdy czas goni, a szef lub klient potrzebuje szybkiej wyceny. Nowe urządzenie STANLEY® pozwala zmierzyć wysokość, szerokość i powierzchnię zaznaczonego obszaru oraz od razu wyliczyć ilość potrzebnych materiałów.To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla malarzy, tynkarzy, dekoratorów i projektantów reklam zewnętrznych, którym pomoże w ustalaniu powierzchni, podczas gdy budowlańcom zaoferuje funkcję obliczania wymiarów ścian, drzwi czy całych fasad okiennych.

Smart Measure Pro STANLEY

STANLEY® Smart Measure Pro to innowacyjne narzędzie wzbogacające smartfon o funkcje dalmierza. Specjalna nakładka zaczepiana o obudowę telefonu pozwala na szybki pomiar odległości. Aby zacząć z niej korzystać należy pobrać aplikację STANLEY® Measure Pro oraz włączyć bluetooth. Po jej uruchomieniu pokaże się tryb aparatu z celownikiem na środku i dodatkowymi funkcjami, które pozwalają zaznaczyć wysokość, szerokość lub pole powierzchni. Wystarczy skierować obiektyw na interesujący nas obiekt, zrobić zdjęcie i dokonać pomiarów w dogodnym czasie. Aplikacja pozwala także na przeglądanie, zapamiętywanie i przesyłanie zdjęć na komputer lub tablet w formacie JPG i PDF.

Aplikacja STANLEY® Smart Measure Pro są kompatybilne z tabletami, iPhonami (w wersji 4 lub wyższej) oraz smartfonami z systemami android oraz iOS. Jest dostępna do pobrania za darmo z Apple Store i Play Store.

Nakładka STANLEY® Smart Measure Pro (STHT1-77366) z zasilającym kablem USB jest dostępna w renomowanych marketach budowlanych w cenie 550 zł netto.

Podobne artykuły