Artykuł Dodaj artykuł

Bramy przesuwne - co jest potrzebne do ich prawidłowej pracy?

Sporych rozmiarów brama przesuwna to nie tylko odpowiednie wykończenie i wygoda.

Sporych rozmiarów brama przesuwna to nie tylko odpowiednie wykończenie i wygoda. Jest to bowiem przede wszystkim prawidłowo działający mechanizm, bez którego nie byłoby możliwe automatyczne przesuwanie się bramy. Co więc jest niezbędne do tego, aby bramy przesuwne pracowały jak należy? Przede wszystkim wózki do bram przesuwnych. Dowiedz się, czym one są i jakie wybrać!

Bramy przesuwne - co jest potrzebne do ich prawidłowej pracy?

  • Bramy przesuwne - dlaczego warto na nie postawić?
  • Wózki do bram przesuwnych - jakie wybrać?

Potrzebujesz wysokiej jakości wózki do bram? Powinieneś więc skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zapewnią Twojej bramie element niezbędny do funkcjonowania, który przetrwa lata eksploatacji bez najmniejszego problemu. Rolki do bram przesuwnych, czy profil bramowy znajdziesz na podanej stronie - jakość, rozsądna cena i przede wszystkim gwarancja udanego zakupu!

Bramy przesuwne - dlaczego warto na nie postawić?

Przed wyjazdem z posesji wychodzisz z auta, ręcznie otwierasz bramę, przejeżdżasz, znów wysiadasz i znów zamykasz, ma to sens? Oczywiście, że nie. Jeśli więc tylko Cię stać, możesz sobie pozwolić na wcale już nie takie drogie bramy przesuwne, nie trać czasu, tylko już teraz skorzystaj z tego rozwiązania. Sporych rozmiarów konstrukcje z mosiądzu, czy stali, dwa wielkie skrzydła jeszcze kiedyś wyglądały lepiej. Teraz jednak bramy przesuwne dorównują takim konstrukcjom, jeśli chodzi o ich wykończenie. Jednak sama brama to nie wszystko, niezbędny jest do jej odpowiedniego funkcjonowania kompletny osprzęt. To między innymi wózki z przegubem do bram przesuwnych, profil bramowy itp. Z poniższego akapitu dowiesz się, jakie wózki wybrać, bo wcale nie jest to takie proste, jak może Ci się wydawać. Nie zapomnij kupić rolki do bramy od renomowanego dostawcy, którego znajdziesz pod linkami ukrytymi w tekście.

Wózki do bram przesuwnych - jakie wybrać?

Wszystko zależy od rozmiarów samej bramy tak naprawdę. Konkretnie od wielkości szyny, która została zamontowana do bramy. Jak już wiesz, dobór wózka uwarunkowany jest długością szyby, czym jeszcze? Samym ciężarem bramy. Całkiem inny wózek potrzebny jest do bramy o wadze 300kg, a inny do bramy, która waży dwa razy więcej. Rolki do bram przesuwnych to już nieco łatwiejsza sprawa. Jeśli wózek jest dopasowany do bramy, rolki także powinny być. Ciężkie bramy wymagają ponadto wózków o zwiększonej trwałości, które dodatkowo mają większą ilość rolków. Tak sprawa wyglada między innymi w wózkach do bram przemysłowych, tam rolek jest 8,9 lub 10.

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły