Artykuł Dodaj artykuł

Wykonawco ociepleń – zdobądź nagrody, które pomogą Ci w codziennej pracy!

Jeżeli jesteś wykonawcą ociepleń domów jednorodzinnych, nie przegap okazji do zdobycia atrakcyjnych nagród od ROCKWOOL!

Jeżeli jesteś wykonawcą ociepleń domów jednorodzinnych, nie przegap okazji do zdobycia atrakcyjnych nagród od ROCKWOOL! Kolejna edycja akcji dla wykonawców to świetna okazja do odświeżenia swojego wyposażenia: sprzętu czy odzieży roboczej, dzięki czemu codzienna praca będzie łatwiejsza i bezpieczniejsza. W puli nagród do wyboru jest aż 6 zestawów. Zasady są niezwykle proste – zobacz co musisz zrobić, aby wygrać!

Wykonawco ociepleń – zdobądź nagrody, które pomogą Ci w codziennej pracy!

Udział w akcji dla wykonawców polega na zgłoszeniu montażu ocieplenia ścian zewnętrznych lub poddasza wełną skalną ROCKWOOL w domu jednorodzinnym – to wystarczy, by otrzymać 1 z 6 zestawów atrakcyjnych i przydatnych w codziennej pracy nagród. – Rokroczna organizacja akcji dla wykonawców jest naszą formą podziękowania za profesjonalizm i pracę z wełną skalną, jak również zaangażowanie i wysiłek, który wykonawcy wkładają w swoją pracę każdego dnia. Tegoroczna pogoda jest dla branży budowlanej bardzo korzystna, dlatego też świadomie postawiliśmy na nagrody, które ułatwiają przeprowadzanie prac ociepleniowych nawet w lekko chłodniejsze dni, takie jak nagrzewnica czy odzież termiczna - mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu Europy Środkowej i Wschodniej w ROCKWOOL Polska. 

W tej edycji akcji dla wykonawców ROCKWOOL oferuje następujące nagrody:

 • Nagrzewnica elektryczna Kraft&Dale 2,5 kW – zapewnia ciepło i komfort pracy nawet w najzimniejsze dni. Doskonale sprawdzi się do ogrzania każdego pomieszczenia. Urządzenie posiada 3-stopniową regulację przepływu powietrza, a także wygodny uchwyt do przenoszenia. 
 • Powerbank Baseus 20000 mAh 2x quick charge 3.0 – posiada 2 porty USB 3.0, dzięki czemu szybciej ładuje nawet dwa urządzenia jednocześnie. Dodatkowo jest wyposażony w port USB typu C.
 • Zestaw przedłużaczy – zawiera przedłużacz bębnowy Vorel 72570 15m, przedłużacz w osłonie gumowej 10m YATO, a także taśmę mierniczą Milwaukee 7,5 m. 
 • Zestaw zimowy – składa się z regulowanego komina polarowego, pojemnika próżniowego o pojemności 800 ml, czapki bawełnianej, termosu ze stali i 2 kubków ceramicznych ROCKWOOL
 • Zestaw ubrań z bluzą – w zestawie znajduje się czerwona bluza robocza Dassy, która doskonale chroni przed zimnem i wiatrem. Jest dodatkowo wzmocniona na szyi, rękawach i ramionach, żeby lepiej chronić newralgiczne i narażone na otarcia i uszkodzenia miejsca. Dodatkowo zestaw zawiera koszulkę z grafiką „SUPERWYKONAWCA” i skarpety z logo ROCKWOOL.
 • Zestaw bielizny termoaktywnej Brubeck Protect – w skład zestawu wchodzą spodnie, koszulka i skarpety. Ubrania te idealnie odprowadzają wilgoć, są pokryte powłoką antybakteryjną i idealnie dopasowują się do ciała, gwarantując komfort pracy w każdych warunkach. 

Zasady akcji dla wykonawców ROCKWOOL są bardzo proste. Aby odebrać nagrodę, należy: 

 1. Kupić wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego.
 2. W momencie rozpoczęcia montażu wełny skalnej należy wysłać SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację”. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
 3. Poczekać na telefon. Reprezentanci firmy ROCKWOOL skontaktują się z wykonawcą i ustalą szczegóły wykonywanego montażu. 
 4. Doradca Techniczno-Handlowy potwierdzi montaż wełny skalnej ROCKWOOL.
 5. Teraz wystarczy tylko odebrać nagrodę!

Akcja trwa do 3 maja. Każdy wykonawca może zgłosić aż 5 realizacji ociepleń wolnostojących domów jednorodzinnych. Dodatkowe informacje a także regulamin można znaleźć na stronie Akcji dla Wykonawców.

Artykuł został dodany przez firmę

ROCKWOOL Polska Sp. Z o.o.

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej- dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły