Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Bezpłatny program do projektowania ogrodzeń Firmy JONIEC

Jeśli jesteś na etapie planowania ogrodzenia lub szukasz inspiracji, jak stworzyć trwałe i efektowne ogrodzenie, to zachęcamy do zapoznania się z Kalkulatorem Ogrodzeń Firmy JONIEC®.

Logo JoniecJeśli jesteś na etapie planowania ogrodzenia lub szukasz inspiracji, jak stworzyć trwałe i efektowne ogrodzenie, to zachęcamy do zapoznania się z Kalkulatorem Ogrodzeń Firmy JONIEC®. Jest to darmowy program, dzięki któremu można samodzielnie zaprojektować wymarzone ogrodzenie z uwzględnieniem przewidywanych kosztów.

Aby skorzystać z programu, należy wypełnić i przesłać formularz kontaktowy za pośrednictwem strony www.kalkulatorogrodzenia.pl. Podczas oczekiwania na maila z loginem i hasłem do utworzonego konta, zaleca się przygotowanie wymiarów planowanego ogrodzenia oraz zapoznanie się z ofertą Firmy JONIEC® (www.joniec.pl).  

Po zalogowaniu na swoje konto, można rozpocząć projektowanie. Możliwe jest stworzenie dowolnej ilości projektów. Przygotowanie wielu wizualizacji umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie nowej inwestycji do architektury budynku, jak również będzie inspiracją w planowanych zmianach na posesji.

Podczas prac projektowych warto skontaktować się z pracownikiem Firmy JONIEC®, który doradzi i podpowie, co zrobić, aby ogrodzenie było trwałe, estetyczne oraz stanowiło elegancką i efektowną wizytówkę posesji.
 

Artykuł został dodany przez firmę

F.P.U.H. JONIEC®

Firma Joniec® jest czołowym polskim producentem betonowych ogrodzeń łupanych oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działamy nieprzerwanie od roku 1989 systematycznie poszerzając asortyment wyrobów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły