Artykuł Dodaj artykuł

Paroc z tytułem Global Insulation Company 2016

Grupa Paroc, jeden z czołowych europejskich producentów izolacji budowlanych i technicznych z wełny kamiennej, zdobył tytuł Global Insulation Company of the Year 2016.

Grupa Paroc, jeden z czołowych europejskich producentów izolacji budowlanych i technicznych z wełny kamiennej, zdobył tytuł Global Insulation Company of the Year 2016. Nagroda przyznana podczas jedenastej gali Global Insulation Conference w Hamburgu to już drugie tego typu wyróżnienie w historii firmy.

Paroc z tytułem Global Insulation Company 2016Tegorocznej edycji wydarzenia, która odbyła się pod koniec września, towarzyszyła rosnąca liczba uczestników reprezentujących poszczególne etapy procesu inwestycyjnego – architektów, projektantów, inżynierów budowlanych, wykonawców i producentów izolacji, a także przedstawicieli środowiska akademickiego. W konferencji udział wzięło blisko 150 specjalistów z 27 krajów. Dyskutowano m.in. na temat najnowszych trendów rynkowych oraz innowacji w technologii i produkcji izolacji.

Grupa Paroc, której kluczową część stanowi Paroc Polska, została doceniona za pionierskie, a jednocześnie odpowiedzialne podejście do biznesu. Zeszły rok w wykonaniu Grupy obfitował w innowacje tworzące nową wartość w obrębie sprawdzonego materiału izolacyjnego, jakim jest wełna kamienna. Nagroda Global Insulation Company of the Year 2016 stanowi dowód uznania za dokonania firmy w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Oprócz wyróżnienia Insulation Company of the Year, przyznano również nagrody w kategoriach: Dostawca Wyposażenia, Zakład Produkcyjny, Produkt Izolacyjny, Innowacja Technologiczna oraz Osobistość Roku. Szeroką listę nominacji do poszczególnych tytułów ustalali w drodze głosowania internetowego uczestnicy konferencji. Nominacje finałowe, opracowane przez jury organizatorów, poddano ponownemu głosowaniu wśród gości wydarzenia – specjalistów z branży budowlanej i izolacyjnej.

Tegoroczna nagroda Insulation Company of the Year to już drugie tego typu wyróżnienie w historii firmy – pierwszy raz Paroc uzyskał tytuł w 2012. Laureat konkursu może się także pochwalić wyróżnieniem Produktu Izolacyjnego za rok 2015, kiedy to doceniono ogólnobudowlaną płytę izolacyjną z wełny kamiennej PAROC eXtra.

Dwunasta edycja Global Insulation Conference odbędzie się już za rok. Gospodarzem wydarzenia we wrześniu 2017 będzie Kraków.

Artykuł został dodany przez firmę

Paroc Polska sp. z o.o.

Grupa Paroc jest międzynarodowym producentem izolacji z kamiennej wełny mineralnej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły