Artykuł Dodaj artykuł

Podłogi Chapel Parket: 28 tysięcy możliwości

Z czym kojarzy się podłoga tworzona na indywidualne zamówienie? Głównie z jednostkowym  produktem bardzo wysokiej jakości, ale także rozwiązaniem idealnie dostosowanym do nawet najbardziej nietypowych potrzeb zamawiającego. 

Z czym kojarzy się podłoga tworzona na indywidualne zamówienie? Głównie z jednostkowym  produktem bardzo wysokiej jakości, ale także rozwiązaniem idealnie dostosowanym do nawet najbardziej nietypowych potrzeb zamawiającego. Marka Chapel Parket obejmuje niemal 30 tys. rozwiązań. Taka oferta pozwala spełnić wszystkie oczekiwania inwestorów.

Podłogi Chapel Parket: 28 tysięcy możliwości

Wyobraźmy sobie gigantyczny blok mieszkalny, w którym mieści się 28 tys. mieszkań. W każdym z nich zamontowane zostały dębowe podłogi: każda jest inna, ale wszystkie są te samej marki. Czy to możliwe? Tak! Pod warunkiem, że to podłogi Chapel Parket.

- Podłogi Chapel Parket są tworzone tylko na zamówienie. To inwestor decyduje o wszystkich jej cechach. Wybór jest niebotyczny; uwzględniając tylko dostępne kolory, rodzaj i selekcję drewna, a także szerokość elementów, uzyskamy ponad 28 tysięcy różnych kombinacji - podkreśla Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket.

Liczba dostępnych możliwości, choć i tak ogromna, nie jest jednak skończona. - Realizujemy także ponadstandardowe zamówienia, takie jak kasetony w dwóch różnych wybarwieniach, czy elementy w nietypowych rozmiarach. Biorąc to pod uwagę można powiedzieć, że liczba dostępnych opcji jest w zasadzie nieograniczona. Utrudnieniem w realizacji nieszablonowych zamówień mogą być właściwie tylko kwestie natury technicznej i te wynikające z właściwości samego drewna. Wszystkie podłogi Chapel Parket są tworzone z europejskiego dębu, jak widać daje on nieograniczone możliwości - puentuje P. Bekas.

Podłogi Chapel Parket: 28 tysięcy możliwości

Warto odnotować, że tylko standardowa oferta marki Chapel Parket obejmuje podłogi postarzane i elementy bez celowych uszkodzeń. Do wyboru są klepki, deski i kasetony, dostępne zarówno w wersji litej, jak i warstwowej (wykonuje się je z materiału inżynieryjnego). Paletę barw tworzy niemal 50 odcieni. Podłogi Chapel Parket są tworzone w kilku szerokościach (od 65 mm do 385 mm), w trzech grubościach (15, 20 i 25 mm) oraz trzech selekcjach drewna. Inwestor może zamówić m.in. elementy nacinane poprzecznie (seria Chapel Hermitage), wybrać podłogi przypominające dębowe kostki brukowe (Chapel Abbey), czy zdecydować się na szczotkowane deski i klepki Chapel Parish.

Podłogi Chapel Parket: 28 tysięcy możliwości

Poza marką Chapel Parket, firma Chapel Parket Polska oferuje także podłogi Avance Floors. Szacunki dotyczące liczby możliwych kombinacji dotyczą tylko marki Chapel Parket. 

Podobne artykuły