Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Śnieżka wartościową marką

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA po raz kolejny wśród najcenniejszych polskich marek

Logo ŚnieżkaFabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA po raz kolejny wśród najcenniejszych polskich marek

Według najnowszego rankingu „ Najcenniejszych Polskich Marek”, który już po raz siódmy przygotował dziennik „Rzeczpospolita”, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. potwierdziła siłę dobrej jakości marki i znalazła się w gonie najmocniejszych polskich produktów.

Opublikowana ostatnio lista produktów, wraz z ich wycenami, powstała na bazie danych za rok 2009. Wyniki pokazują, że Śnieżka jest marką najczęściej wybieraną oraz że jest znana i rozpoznawalna przez konsumentów. Oznacza to również, że jest prestiżową i silną marką.

Ranking oparty na bardzo czasochłonnych obliczeniach, jest pomocą dla polskich firm w budowaniu prestiżu i jakości. W tegorocznej edycji zbadano ponad 400 marek. Celem rankingu jest promocja najlepszych polskich znaków handlowych.

Jestem bardzo zadowolony, że po raz kolejny Śnieżka znalazła się w gronie” Najcenniejszych Polskich Marek” - mówi Piotr Mikrut Prezes FFiL Śnieżka S.A. To dowód na to, że dobra jakość towarów, doskonała współpraca z zaufanymi kontrahentami zawsze znajdzie uznanie w oczach klientów – dodaje Piotr Mikrut.

Artykuł został dodany przez firmę

FFiL Śnieżka SA

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły