Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Wynajem kontenerów - poradnik dla wykonawcy zdjęcie

Wynajem kontenerów - poradnik dla wykonawcy

Każda inwestycja budowlana nie może obejść się bez odpowiedniego zaplecza w postaci obiektów biurowych, socjalnych, czy magazynowych. Jeżeli wykonawca nie dysponuje własnym zapleczem warto skorzystać z usługi wynajmu kontenerów. Na rynku istnieje wiele firm działających zarówno lokalnie jak i w całym kraju, a każda z nich oferuje trochę inny profil usług. W tym artykule podpowiadamy jakie kontenery można wynająć, a także jakie poczynić przygotowania i na co zwrócić uwagę podpisując umowę.

Czytaj więcej

 
Wynajem agregatów prądotwórczych zdjęcie

Wynajem agregatów prądotwórczych

Wynajem agregatów prądotwórczych to zadanie, z którym mierzy się bardzo duża grupa organizatorów różnego typu eventów, imprez plenerowych, koncertów, biegów masowych i innych wydarzeń na świeżym powietrzu. Agregaty prądotwórcze są jednak niezastąpione przede wszystkim na placach budowy. To tutaj wykorzystuje się często sprzęt o dużej mocy, co którego wymagania są znacznie większe, niż w przypadku imprezy sportowej.

Czytaj więcej

 
Jak przygotować mieszkanie pod wynajem? zdjęcie

Jak przygotować mieszkanie pod wynajem?

Według danych Eurostatu mieszkania wynajmuje niemal 16% Polaków. Ze względu na coraz większą mobilność pracowników, ilość ta może być wkrótce jeszcze wyższa. Nie dziwi zatem zainteresowanie nieruchomościami jako formą inwestycji, zwłaszcza że okazuje się to bardziej opłacalne niż lokaty bankowe czy obligacje.

Czytaj więcej

 
Wynajem agregatów - Wszystko co musisz wiedzieć zdjęcie

Wynajem agregatów - Wszystko co musisz wiedzieć

Agregaty prądotwórcze to bardzo przydatne urządzenia. Są niezastąpione podczas imprez plenerowych, w wesołych miasteczkach czy na placach budów. Kiedy warto zdecydować się na zakup takiego urządzenia, a kiedy lepszym rozwiązaniem jest jego wynajem? O tym przeczytacie poniżej. Życzymy udanej lektury!

Czytaj więcej

 
Wynajem kontra zakup koparki - co się bardziej opłaca? zdjęcie

Wynajem kontra zakup koparki - co się bardziej opłaca?

Prace budowlane, a szczególnie sama budowa jakiegokolwiek obiektu, jest ściśle związana z wcześniejszym zgromadzeniem potrzebnych sprzętów, maszyn i urządzeń, koniecznych do rozpoczęcia a później kontynuacji wszelkich prac.

Czytaj więcej

 
Kuchnia w mieszkaniu pod wynajem. Rozwiązania dla każdego zdjęcie

Kuchnia w mieszkaniu pod wynajem. Rozwiązania dla każdego

Zapomnijmy na chwilę o wysublimowanym i ekstrawaganckim designie. Urządzamy bowiem kuchnię nie dla siebie, a dla naszych najemców. W kuchniach w mieszkaniu inwestycyjnym najbardziej liczą się trzy cechy: uniwersalność, praktyczność i trwałość.

Czytaj więcej

 
Rodzaje kontenerów stalowych i ich przeznaczenie zdjęcie

Rodzaje kontenerów stalowych i ich przeznaczenie

Dostępne na rynku kontenery różnią się między sobą zarówno budową i wielkością, jak i przeznaczeniem. Największą popularnością cieszą się bez wątpienia pojemniki stalowe, które są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych i służą przez długi czas. Jakie rodzaje kontenerów możemy wyróżnić?

Czytaj więcej

 
Czy czynsze nadążają za inflacją? zdjęcie

Czy czynsze nadążają za inflacją?

Latem 2018 r. portal RynekPierwotny.pl opublikował analizę wskazującą, że przeciętne czynsze za wynajem mieszkań na terenie metropolii nadążają za rosnącymi cenami metrażu. Warto pokusić się o sprawdzenie, czy podwyżki takich stawek czynszowych przynajmniej kompensują właścicielom lokali wpływ inflacji.  

Czytaj więcej

 
Czy w 2020 roku czekają nas dalsze wzrosty cen mieszkań? Sprawdź! zdjęcie

Czy w 2020 roku czekają nas dalsze wzrosty cen mieszkań? Sprawdź!

Eksperci nie mają wątpliwości – 2020 r. w budownictwie to rok kolejnych podwyżek. Rosnąć będą ceny nieruchomości zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym we wszystkich największych miastach Polski. Może to być zatem ostatni dzwonek, by kupić nieruchomość po atrakcyjnej cenie – w 2021 r. będzie jeszcze drożej.

Czytaj więcej

 
Jak przez 10 lat zmieniły się czynsze? zdjęcie

Jak przez 10 lat zmieniły się czynsze?

Warto sprawdzić, jak czynsze z dużych miast kształtowały się w 2018 r. Jeszcze ciekawsze są długookresowe zmiany tych stawek.  

Czytaj więcej

 
Wynajem maszyn budowlanych - czy to się opłaca? zdjęcie

Wynajem maszyn budowlanych - czy to się opłaca?

Każda budowa, poza siłą mięśni nie może obyć się bez maszyn budowlanych i sprzętu budowlanego. Aby wejść w jego posiadanie zazwyczaj mamy do wyboru dwa rozwiązania.

Czytaj więcej

 
Biuro na własność? Rozwiązanie nie dla wszystkich zdjęcie

Biuro na własność? Rozwiązanie nie dla wszystkich

Rynek nowoczesnych powierzchni biurowych w Polsce w ostatnich latach skoncentrował się na ofercie biur pod wynajem. Inwestycje, które pozwalają na zakup powierzchni w standardzie klasy A indywidualnym przedsiębiorcom można policzyć dziś na palcach jednej ręki. Tymczasem coraz więcej firm rozważa zakup własnego lokalu. Czy moda na biura na własność ma szansę wrócić nad Wisłę?

Czytaj więcej

 
Dlaczego opłaca się wynająć rusztowania? zdjęcie

Dlaczego opłaca się wynająć rusztowania?

Wykonanie podstawowych prac budowlanych przy domu, obiekcie firmowym lub też budynkach gospodarczych wymaga uzyskania dostępu do profesjonalnego wyposażenia. To, co typowo kojarzy się z procesem budowy to rzecz jasna rusztowania. 

Czytaj więcej

 
Kontenery jednak bez podatku od nieruchomości zdjęcie

Kontenery jednak bez podatku od nieruchomości

W ostatnich latach spore problemy interpretacyjne budziła kwestia opodatkowania przenośnych kontenerów, które są wykorzystywane np. na dużych placach budowy.

Czytaj więcej

 
Wypożyczalnia pomp WynajemPomp.pl zdjęcie

Wypożyczalnia pomp WynajemPomp.pl

Klaudia Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w produkcji systemów igłofiltrowych, sprzedaży i dystrybucji agregatów pompowych. Prowadzi także o lat usługi wynajmu pomp i osprzętu pompowego na terenie całego kraju, markowane jako WynajemPomp.pl.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 382