Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Współpraca z podwykonawcami i kontraktorami zdjęcie

Współpraca z podwykonawcami i kontraktorami

Co zrobić, by wybrać najlepszego partnera serwisowego? Jak skutecznie i bezpiecznie współpracować z podwykonawcami? W dniach 21-22 października 2020 roku zapraszamy do udziału w spotkaniu online „Współpraca z podwykonawcami i kontraktorami – najlepsze praktyki”.

Czytaj więcej

 
Generalny wykonawca inwestycji budowlanych – SPEC BAU POLSKA zdjęcie

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych – SPEC BAU POLSKA

SPEC BAU POLSKA Sp z o.o. – Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych zarządza procesami inwestycyjnymi, tzw. Management Contracting w ramach szerokiej oferty usług budowlanych.

Czytaj więcej

 
Wykonawca ROCKu – zgłoś się do drugiej edycji konkursu! zdjęcie

Wykonawca ROCKu – zgłoś się do drugiej edycji konkursu!

Firma ROCKWOOL zaprasza wszystkich wykonawców do uczestnictwa w drugiej edycji konkursu „Wykonawca ROCKu”. Celem akcji jest wyłonienie najlepszych wykonawców ociepleń. Nagrody czekają aż na 50 profesjonalistów, którzy na co dzień pracują z wełną skalną. W puli nagród znajduje się ponad 35 tysięcy złotych.  

Czytaj więcej

 
Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu Wykonawca ROCKu zdjęcie

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu Wykonawca ROCKu

Setki wykonawców ROCKWOOL walczyło o zaszczytny tytuł Wykonawcy ROCKu, 5000 zł na promocję marketingową oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. O wygranej decydowała liczba zgłoszonych realizacji na wełnie skalnej ROCKWOOL, badanie tajemniczego klienta oraz aktywność w grze ROCK MASTER.

Czytaj więcej

 
Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger zdjęcie

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger

W jeden wieczór spotka się blisko 300 osób z branży wykończeniowo-budowlanej, podczas organizowanej przez firmę Flügger, gali Rekomendowany Wykonawca Flügger.

Czytaj więcej

 
Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2016 zdjęcie

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2016

Pokaz kuchni francuskiej Pascala Brodnickiego, muzyczno - taneczny występ Jana Klimenta,  Moulin Rouge Show a na koniec szampańska zabawa do rana –to atrakcje, które czekały na zaproszonych gości podczas uroczystej Gali Rekomendowany Wykonawca Flügger.

Czytaj więcej

 
Zalety skorzystania z usług generalnego wykonawcy zdjęcie

Zalety skorzystania z usług generalnego wykonawcy

Coraz więcej inwestorów decyduje się na podjęcie współpracy z generalnymi wykonawcami ze względu na wygodę i innowacyjność tego rozwiązania. Eksperci w dziedzinie stanowienia opieki nad inwestycją budowlaną oferują swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie klientom. Kto powinien skorzystać z usług generalnego wykonawcy? Na czym polega ta praca i co należy do jej zalet?

Czytaj więcej

 
Dobry materiał izolacyjny? 5 pytań, na które wykonawca musi znać odpowiedź! zdjęcie

Dobry materiał izolacyjny? 5 pytań, na które wykonawca musi znać odpowiedź!

Remont starego domu czy budowa nowego – w obu przypadkach niezbędna jest kompleksowa termomodernizacja. Wykonawca musi wówczas podjąć kilka kluczowych decyzji. Jaki materiał wybrać do ocieplenia? Kiedy przeprowadzić prace? Na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy, które rozwiązania są najlepsze.  

Czytaj więcej

 
FB ANTCZAK odświeża wizerunek i wprowadza nowe submarki zdjęcie

FB ANTCZAK odświeża wizerunek i wprowadza nowe submarki

Wraz z nową strategią rozwoju firmy, FB ANTCZAK - kaliski deweloper i generalny wykonawca - odświeża logotyp i wprowadza marki dedykowane głównym segmentom swojej działalności biznesowej.

Czytaj więcej

 
Izolacja dachu płaskiego. Pięć kwestii, o których powinien pamiętać każdy wykonawca zdjęcie

Izolacja dachu płaskiego. Pięć kwestii, o których powinien pamiętać każdy wykonawca

Dachy płaskie to konstrukcje powszechnie wykorzystywane nie tylko w budownictwie magazynowym czy przemysłowym, ale też mieszkaniowym – ze szczególnym naciskiem na obiekty wielorodzinne. 

Czytaj więcej

 
IZOLACJE ROCKWOOL – nowa grupa facebookowa dla inwestorów i wykonawców zdjęcie

IZOLACJE ROCKWOOL – nowa grupa facebookowa dla inwestorów i wykonawców

ROCKWOOL zaprasza wszystkich inwestorów indywidualnych oraz wykonawców ociepleń do dołączenia do grupy facebookowej IZOLACJE ROCKWOOL. Jest to wyjątkowe miejsce w sieci, w którym można wymieniać się doświadczeniami związanymi z budową domu, znaleźć doświadczonego i sprawdzonego wykonawcę oraz dobrać odpowiednie produkty i rozwiązania, a także czerpać merytoryczną wiedzę dotyczącą izolacji.

Czytaj więcej

 
Kolejni wykonawcy z certyfikatem FOVEO TECH zdjęcie

Kolejni wykonawcy z certyfikatem FOVEO TECH

Do grona Certyfikowanych Wykonawców FOVEO TECH – marki profesjonalnych Systemów Ociepleń Budynków – dołączyli nowi fachowcy, którzy umiejętności praktyczne łączą z wiedzą teoretyczną.

Czytaj więcej

 
Wykonawca doskonały, czyli czego oczekujemy od dekarzy? zdjęcie

Wykonawca doskonały, czyli czego oczekujemy od dekarzy?

Czy osoby budujące zawsze narzekają na wykonawców? Kiedy są z nich zadowolone na tyle, by polecać ich usługi znajomym i rodzinie?

Czytaj więcej

 
Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL znów w trasie! Rusza jesienna edycja praktycznych szkoleń dla wykonawców zdjęcie

Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL znów w trasie! Rusza jesienna edycja praktycznych szkoleń dla wykonawców

Przez cały rok eksperci ROCKWOOL spotykają się z wykonawcami na darmowych, praktycznych szkoleniach z zakresu ocieplenia ścian zewnętrznych i poddaszy. W nadchodzącym intensywnym sezonie ociepleniowym dostępny jest szeroki wybór terminów warsztatów organizowanych w całej Polsce.

Czytaj więcej

 
Szukasz wykonawcy ocieplenia? Sprawdź nową mapę Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL! zdjęcie

Szukasz wykonawcy ocieplenia? Sprawdź nową mapę Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL!

Firma ROCKWOOL przygotowała dla inwestorów indywidualnych duże udogodnienie w zakresie poszukiwania profesjonalnych wykonawców ocieplających budynki wełną skalną. Z nową mapą Certyfikowanych Wykonawców każda osoba budująca dom jest w stanie szybko i bezproblemowo znaleźć wykonawcę świadczącego usługi najbliżej planowanej czy też trwającej już budowy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 715