Wynik wyszukiwania

 
Nowoczesne rozwiązania na polskich stadionach. Aluprof wspiera sportowe emocje zdjęcie

Nowoczesne rozwiązania na polskich stadionach. Aluprof wspiera sportowe emocje

Turniej UEFA EURO 2020 już za nami. Był on wyjątkowy nie tylko ze względu na rok, w którym się odbywał. Znacznie ważniejsze i bardziej interesujące były zmagania drużyn oraz liczne zaskoczenia, jakie serwowały nam zarówno niepozorne reprezentacje, jak i piłkarskie potęgi. Smaczku tej edycji Mistrzostw Europy dodawała również liczba krajów, w których rozgrywane były mecze, a tym samym mnogość i różnorodność stadionów.  By nie żegnać się jeszcze z piłkarskimi emocjami, przypomnijmy sobie polskie obiekty powstałe z myślą o EURO 2012, w których – by zrealizować śmiałe wizje architektów – zastosowano innowacyjne rozwiązania Aluprof.

Czytaj więcej

 
Akustyka obiektów sportowych zdjęcie

Akustyka obiektów sportowych

W ostatnich tygodniach bardzo głośno jest o wszelkiego rodzaju rozgrywkach sportowych. Wszystko przez odbywające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wydarzenia sportowe zapewniają wiele emocji i rozrywki, ale niestety coraz częściej aktywność na publicznych obiektach sportowych wiąże się z dużą uciążliwością dla mieszkańców pobliskich posesji. Jak duża jest skala tego problemu i czy można mu jakoś zaradzić?

Czytaj więcej

 
Budowa nowoczesnego stadionu sportowego w 4 miesiące zdjęcie

Budowa nowoczesnego stadionu sportowego w 4 miesiące

W czerwcu 2015 r. klub piłkarski Bruk-Bet Termalica Nieciecza dokonał historycznego awansu do piłkarskiej Ekstraklasy i dołączył do najlepszych klubów piłkarskich w kraju. Awans był wielkim sukcesem i ogromną radością dla właścicieli klubu, ale także i wyzwaniem, ponieważ ówczesny obiekt nie spełniał ekstraklasowych norm i konieczne było przebudowanie stadionu, aby móc grać „u siebie” w nadchodzącym sezonie.

Czytaj więcej

 
Centrum Sportu GUMed – jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych na Pomorzu – ze specjalistycznymi posadzkami żywicznymi na trybunach zdjęcie

Centrum Sportu GUMed – jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych na Pomorzu – ze specjalistycznymi posadzkami żywicznymi na trybunach

Centrum Sportu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego to nowoczesny obiekt sportowy, który powstał przy ul. Dębowej 21 w Gdańsku, w sąsiedztwie osiedla studenckiego.

Czytaj więcej

 
Na stadionie liczy się niezawodność zdjęcie

Na stadionie liczy się niezawodność

Duże kompleksy sportowo-rekreacyjne to inwestycje niezwykle wymagające.

Czytaj więcej

 
W zdrowym ciele zdrowy duch. O współpracy biznesu i sportu zdjęcie

W zdrowym ciele zdrowy duch. O współpracy biznesu i sportu

Sportowcy zostają biznesmenami, a biznesmeni uprawiają sport – oba światy aktywnie się przeplatają.

Czytaj więcej

 
Sport to zdrowie, ale hałas niekoniecznie. Jak poprawić akustykę w obiektach sportowych? zdjęcie

Sport to zdrowie, ale hałas niekoniecznie. Jak poprawić akustykę w obiektach sportowych?

Każdy wie, że ruch pozytywnie wpływa na nasze mięśnie i stawy, a także poprawia wygląd naszej sylwetki. Niestety sport uprawiany w źle zaprojektowanym obiekcie sportowym nie należy do przyjemności. Słaba akustyka hali powoduje, że dźwięki ulegają rozmyciu, a największym problemem okazuje się pogłos i hałas.

Czytaj więcej

 
XII edycja Śnieżka Cup podsumowana zdjęcie

XII edycja Śnieżka Cup podsumowana

W dniach 15-16 czerwca br. stadion LKS Igloopol w Dębicy wypełniły niezapomniane emocje, mnóstwo pozytywnej energii i sportowy duch walki.

Czytaj więcej

 
Systemy transportowe.  Nie dźwigaj! zdjęcie

Systemy transportowe. Nie dźwigaj!

Znajdujemy się w nowym i bardzo dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. Jeszcze dwa miesiące temu mogliśmy wybrać się po zakup narzędzi bez żadnych ograniczeń. W chwili obecnej, z uwagi na panującą pandemię, zaczęliśmy doceniać możliwość zakupów online. Tym sposobem prawie wszystko jest dostępne wraz z wysyłką. Ale czy zastanawialiście się jak rozwija się rynek transportu? Jak rozwija się rynek usług? Co takiego transport ma wspólnego z narzędziami?

Czytaj więcej

 
Wzrost sprzedaży i nowe cele - ALUPROF podsumowuje 2019 rok zdjęcie

Wzrost sprzedaży i nowe cele - ALUPROF podsumowuje 2019 rok

ALUPROF z Bielska-Białej zamknął miniony sezon przychodami wyższymi o 13% niż rok wcześniej.

Czytaj więcej

 
Dach nowego stadionu Widzewa Łódź już zamontowany zdjęcie

Dach nowego stadionu Widzewa Łódź już zamontowany

Podlaska firma ADMT S. A. zakończyła prace nad montażem zadaszenia nowego stadionu Widzewa Łódź. Była to największa tego typu realizacja w historii spółki. Ukończenie budowy całego obiektu zaplanowano na listopad br.

Czytaj więcej

 
Szkło w grze – SGG COOL-LITE ST 136 na stadionie GKS Tychy zdjęcie

Szkło w grze – SGG COOL-LITE ST 136 na stadionie GKS Tychy

Nowoczesne obiekty sportowe wyróżniają się szeregiem funkcjonalności, które czynią je  miejscami rozrywki na najwyższym poziomie zarówno pod względem komfortu użytkowników, jak i zachwycającym efektem wizualnym.

Czytaj więcej

 
Współczesne trendy a popyt na wózki zdjęcie

Współczesne trendy a popyt na wózki

Rosnące oczekiwania względem czasu realizacji usług, trudny rynek pracy oraz podwyżki cen energii wywołują dziś dynamiczne zmiany w zakresie organizacji łańcuchów dostaw. Jak obecna sytuacja wpływa na popularność określonych typów wyposażenia magazynowego?

Czytaj więcej

 
Ciężary w domu i ogrodzie? Z tym będzie Ci lżej zdjęcie

Ciężary w domu i ogrodzie? Z tym będzie Ci lżej

Duża szafa, masywne pakunki, kamienie w ogrodzie – przenoszenie takich ciężarów jest jedną z najczęstszych przyczyn bolesnych kontuzji. Żeby uniknąć wizyt u ortopedy, warto sięgnąć po rozwiązania, które pozwolą uniknąć takich urazów.

Czytaj więcej

 
Produkty do wykonania, naprawy i zabezpieczenia posadzek przemysłowych, sportowych i dekoracyjnych zdjęcie

Produkty do wykonania, naprawy i zabezpieczenia posadzek przemysłowych, sportowych i dekoracyjnych

FIRMA TEAIS PRZEDSTAWIA produkty do wykonania, naprawy i zabezpieczenia posadzek przemysłowych, sportowych, dekoracyjnych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 335