Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
WYCENA DACHU POD KONTROLĄ cz. 2: Robocizna zdjęcie

WYCENA DACHU POD KONTROLĄ cz. 2: Robocizna

W pierwszej części naszego poradnika „Wycena dachu pod kontrolą” poruszany był temat materiałów do budowy dachu i kryteriów, jakie należy przyjąć, zlecając wycenę dachu. 

Czytaj więcej

 
EkoTaras: drewno czy kompozyt? zdjęcie

EkoTaras: drewno czy kompozyt?

Jednym z pierwszych skojarzeń z terminem „ekologia” są naturalne materiały. Kiedy jednak mowa o okładzinach tarasu, okazuje się, że pod względem dbałości o środowisko drewno nie jest jednoznacznie najlepszym wyborem.

Czytaj więcej

 
Wykończenie domu – na czym zaoszczędzić, a w co warto zainwestować? zdjęcie

Wykończenie domu – na czym zaoszczędzić, a w co warto zainwestować?

Aby móc mieszkać w nowym domu wygodnie i bez widma szybkiego remontu, należy go odpowiednio wykończyć. Szukając oszczędności, zastanówmy się, które elementy wymagają od nas większych nakładów, a gdzie możemy ocalić trochę gotówki.

Czytaj więcej

 
Szaleństwo na rynku budowlanym może się wkrótce skończyć zdjęcie

Szaleństwo na rynku budowlanym może się wkrótce skończyć

Zanotowane miesiąc temu rekordy branży budowlanej są już nieaktualne. Najnowsze dane GUS-u przynoszą kolejną poprawę wyników. Deweloperzy wciąż są na fali wznoszącej, a rok do roku wzrosty mierzymy skalą dwucyfrową. Na rynku widać jednak sygnały ostrzegawcze.  

Czytaj więcej

 

Ceny do kosztorysowania za IV kw 2013

W sprzedaży dostępne są ceny materiałów i sprzętu do kosztorysowania BISTYP ICMBIE i Sekocenbud RMS (informacje kwartalne o cenach materiałów - ceny materiałów i sprzętu oraz stawki: robocizna kosztorysowa i narzuty) oraz biuletyny cen robót i obiektów do kosztorysów uproszczonych za IV kw 2013 w wersji elektronicznej i książkowej.

Czytaj więcej

 
WYCENA DACHU POD KONTROLĄ cz. 1: W pułapce „średniego dachu” zdjęcie

WYCENA DACHU POD KONTROLĄ cz. 1: W pułapce „średniego dachu”

Przystępując do budowy domu chcesz mieć jasność, jakie środki finansowe musisz sobie zapewnić, aby sprawnie i bez większych „niespodzianek” zakończyć jego budowę. Gotowe projekty domów w dość ogólny sposób określają koszt realizacji inwestycji. 

Czytaj więcej

 
Młoty hydrauliczne typu SB- promocyjna akcja serwisowa zdjęcie

Młoty hydrauliczne typu SB- promocyjna akcja serwisowa

Obecnie firma Atlas Copco Polska Sp. z o.o. prowadzi akcję promocyjną skierowaną do posiadaczy młotów hydraulicznych typu SB oraz MB.

Czytaj więcej

 
NIE WYLEWAJCIE TARASÓW zdjęcie

NIE WYLEWAJCIE TARASÓW

Układanie płytek mrozoodpornych na tarasie to... tradycja pochodząca z czasów, kiedy był to niemal jedyny dostępny na rynku produkt. Ostatnie lata przyniosły w tym zakresie sporo pozytywnych zmian.

Czytaj więcej

 
Dom z działką w cenie mieszkania? Krakowscy deweloperzy udowadniają, że to możliwe zdjęcie

Dom z działką w cenie mieszkania? Krakowscy deweloperzy udowadniają, że to możliwe

Mimo, że od jakiegoś czasu ceny mieszkań spadają, to w dużych miastach wciąż są wysokie. Dla wielu młodych rodzin - zbyt wysokie. Alternatywą może być … domek z ogródkiem pod miastem!  

Czytaj więcej

 
Prestabo: doskonałe rozwiązanie do instalacji tryskaczowych i sprężonego powietrza zdjęcie

Prestabo: doskonałe rozwiązanie do instalacji tryskaczowych i sprężonego powietrza

Wysoka odporność na korozję jest kluczowym elementem w mokrych instalacjach tryskaczowych. Z tego powodu firma Viega uzupełniła swój system Prestabo o nowe przewody, które spełniają nawet najbardziej surowe wymagania w tym zakresie. Ich jakość została potwierdzona Aprobatą Techniczną AT-1106-0299/2011.

Czytaj więcej

 
Wyprzedają się mieszkania ze starej oferty zdjęcie

Wyprzedają się mieszkania ze starej oferty

Najwięcej nowych mieszkań w Warszawie można kupić w przedziale cenowym od 7 do 9 tys. zł/mkw. Co czwarty lokal wystawiony do sprzedaży jest gotowy

Czytaj więcej

 
Dach na gotowo zdjęcie

Dach na gotowo

Gotowe szkielety dachów z firmy Wiązary Burkietowicz to ekonomiczne i nowoczesne technologicznie rozwiązanie dla budownictwa jednorodzinnego. Klient zyskuje nie tylko nowoczesny produkt, ale także niższą cenę.

Czytaj więcej

 
Sukces katalogu projektów domów z dopłatą do kredytu zdjęcie

Sukces katalogu projektów domów z dopłatą do kredytu

Jak świeże bułeczki rozchodzi się nakład katalogu „Dom na miarę”, który w sprzedaży jest już od 9 marca. To wyjątkowe wydanie przeznaczone jest dla inwestorów pragnących zrealizować budowę domu w oparciu o kredyt z dopłatą.

Czytaj więcej

 
Cena podmiejskiego domu zdjęcie

Cena podmiejskiego domu

Sprzedając trzypokojowe mieszkanie w centrum Warszawy można pokusić się o wybudowanie 150-metrowego domu poza miastem. Nie postawimy go jednak na rogatkach miasta, ale kilkadziesiąt kilometrów dalej

Czytaj więcej

 
Dom do 200 mkw. Budować, czy kupić? zdjęcie

Dom do 200 mkw. Budować, czy kupić?

Budować dom, kupić od dewelopera, czy z rynku wtórnego? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zamierzają zainwestować w nieruchomość

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 20