Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Solidna podpora dla najdłuższego mostu świata zdjęcie

Solidna podpora dla najdłuższego mostu świata

Nowa, rekordowa inwestycja właśnie została oddana do użytku. Najdłuższy most świata, a także najdłuższe na świecie przejście morskie i największy projekt infrastruktury realizowany obecnie na wodzie powstał w Chinach, a inauguracja miała miejsce w październiku 2018, po dziewięciu latach budowy. 

Czytaj więcej

 
Więźba z wiązarów - swobodny podział przestrzeni na poddaszu zdjęcie

Więźba z wiązarów - swobodny podział przestrzeni na poddaszu

Powszechnie spotykaną tendencją w budownictwie jest eliminowanie zakresu prac wykonywanych na placu budowy poprzez stosowanie fabrycznie przygotowanych elementów.

Czytaj więcej

 
Dynamiczne tempo realizacji kluczowej inwestycji na Podkarpaciu zdjęcie

Dynamiczne tempo realizacji kluczowej inwestycji na Podkarpaciu

Budowa mostu przez Wisłok w Rzeszowie wkroczyła w kluczową fazę – dobiega końca proces nasuwania podłużnej, ważącej 3 tys. ton, konstrukcji stalowej na tymczasowe podpory.

Czytaj więcej

 
Pergole ogrodowe Legi zdjęcie

Pergole ogrodowe Legi

Lekka, stabilna podpora dla roślin ogrodowych. Pergole Legi zbudowane są ze stalowych krat uformowanych w ażurowe kolumny o przekroju zaokrąglonego na rogach trójkąta.

Czytaj więcej

 
Nowość! Podpory montażowe PREMIUM dla progów GU Thermostep zdjęcie

Nowość! Podpory montażowe PREMIUM dla progów GU Thermostep

GU Polska wprowadza na rynek produkt klasy premium – podpory do progów Thermostep 164 i 204 dla drzwi podnoszono-przesuwnych.

Czytaj więcej

 
Pergola ogrodowa z paneli zdjęcie

Pergola ogrodowa z paneli

Metalowe pergole ogrodowe wykonywane z prefabrykowanych paneli są proste w montażu i nie wymagają specjalnej konserwacji. Co powinniśmy o nich wiedzieć zanim zamontujemy taką pergolę we własnym ogrodzie?

Czytaj więcej

 
Rosną podpory i łuki nowego mostu w Toruniu zdjęcie

Rosną podpory i łuki nowego mostu w Toruniu

W drugiej połowie lipca budowniczowie wykonywali ostatnie prace przy scalaniu stalowych elementów łuków, zabetonowali kolejne ławy fundamentowe pod tory ślizgowe oraz zakończyli betonowanie ławy fundamentowej centralnej podpory mostu.

Czytaj więcej

 
Sypialnia w stylu nowojorskiego Upper East Side zdjęcie

Sypialnia w stylu nowojorskiego Upper East Side

Odpoczynek w mieście, które podobno nigdy nie zasypia, może być prawdziwym wyzwaniem. Dlatego nowojorska sypialnia to miejsce, w którym wysmakowany styl spotyka się z funkcjonalnością i niebywałą wygodą. Główną rolę odgrywa w niej oczywiście królewskie łoże!

Czytaj więcej

 
W lipcu na budowie mostu w Toruniu zdjęcie

W lipcu na budowie mostu w Toruniu

Na placu Daszyńskiego rosną kolejne podpory estakady Żółkiewskiego, na podporach prawobrzeżnych estakad przybywa stalowych elementów konstrukcji, a po obu stronach rzeki powstają nowe drogi i ścieżki rowerowe.

Czytaj więcej

 
System ogrodzeń Legi R uno D zdjęcie

System ogrodzeń Legi R uno D

Ażurowe ogrodzenie, doskonale nadające się jako podpora dla pnącej roślinności. Subtelnie wyglądające panele, cechują się zaskakującą stabilnością – system posiada wydane w Niemczech certyfikaty TÜV i DEKRA na stabilność i ochronę przed zniszczeniem.

Czytaj więcej

 
Kolejne ekipy na moście zdjęcie

Kolejne ekipy na moście

Pod koniec miesiąca przy budowie mostu pracowały już około 272 osoby, a prace ruszyły na dobre. W ostatnim tygodniu lutego w ziemię wbito kolejnych 50 pali, wykorzystano 33 tony stali zbrojeniowej i wylano w sumie 295 m3 betonu.

Czytaj więcej

 
Pierwszy filar już gotowy zdjęcie

Pierwszy filar już gotowy

W 40 tygodniu budowy mostu na odcinkach nowych dróg dojazdowych ułożono 2 000 m2 podbudowy z kruszywa łamanego, 5 000 m2 podbudowy bitumicznej oraz 2 500 m2 warstwy wiążącej. Na lewym brzegu widać już pierwszy gotowy filar jednej z podpór.

Czytaj więcej

 
Zbroją, szalują i… betonują zdjęcie

Zbroją, szalują i… betonują

Ogromnego tempa nabrały prace przy betonowaniu obiektów inżynierskich. Na placu Daszyńskiego stoi pierwszy filar estakady Żółkiewskiego. Na środku Wisły rozpoczęto zasypywanie sztucznej wyspy.

Czytaj więcej

 
Problem izolacji akustycznej na klatkach schodowych zdjęcie

Problem izolacji akustycznej na klatkach schodowych

Każdy z nas szuka odpoczynku od codziennego zgiełku we własnych czterech ścianach.

Czytaj więcej

 
Balkon przyczepiony w 8 godzin – to możliwe! zdjęcie

Balkon przyczepiony w 8 godzin – to możliwe!

Balkony mogą być montowane zarówno w budynkach nowopowstających, jak i już istniejących. Czasami zastępują również starsze konstrukcje, na których widoczny jest upływ czasu.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 26