Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Które warzywa można siać jesienią w domu i ogrodzie? zdjęcie

Które warzywa można siać jesienią w domu i ogrodzie?

Aby przyspieszyć termin zbioru wybranych warzyw, można zastosować siew przedzimowy.

Czytaj więcej

 
Wózki na nocną zmianę zdjęcie

Wózki na nocną zmianę

Giełdy owoców i warzyw obsługują interesantów w godzinach porannych.

Czytaj więcej

 
Ogródek warzywny- Recepta na start bez kontuzji zdjęcie

Ogródek warzywny- Recepta na start bez kontuzji

Uprawa warzyw przynosi wiele radości i satysfakcji. Wiosna to korzystny czas na podjęcie decyzji o własnym ogródku warzywnym i zabranie się do pracy. Przy niej potrzebne nam będą odpowiedne narzędzia, dzięki którym unikniemy urazów ciała.

Czytaj więcej

 
Szklarnia przydomowa - 3 podstawowe sprawy o których należy pamiętać przy jej budowie zdjęcie

Szklarnia przydomowa - 3 podstawowe sprawy o których należy pamiętać przy jej budowie

W polskim klimacie uprawa niektórych odmian warzyw i roślin jest przez większość ogrodników nieosiągalna. 

Czytaj więcej

 
Czy warto wybrać tunel foliowy zamiast szklarni? zdjęcie

Czy warto wybrać tunel foliowy zamiast szklarni?

Jeszcze do niedawna posiadanie działki za miastem świadczyło o wysokim statusie społecznym. Najczęściej położonej w pięknej okolicy, niedaleko lasu czy jeziora. Obecnie prawie każda rodzina posiada własną działkę, na której znajduje się domek letniskowy, a coraz częściej wręcz całoroczny. Z uwagi na wysoką zawartość chemii w produktach spożywczych wiele osób decyduje się na ekologiczną uprawę na działce warzyw i owoców, na własny użytek. Co będzie lepsze – tunel foliowy czy szklarnia?

Czytaj więcej

 
Wakacje na tarasie, czyli przepis na egzotyczny zakątek z DLH zdjęcie

Wakacje na tarasie, czyli przepis na egzotyczny zakątek z DLH

Marzec to idealny moment na przygotowanie przydomowej przestrzeni na nadchodzącą wiosnę i zbliżające się wielkimi krokami lato. Przycinamy więc rośliny, wysiewamy nasiona, porządkujemy ogród… może to także czas na budowę nowego tarasu?

Czytaj więcej

 
Grupa Mtp wraca do gry! zdjęcie

Grupa Mtp wraca do gry!

Rząd znosi obostrzenia, a Grupa MTP wraca do gry. Przygotowana do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry – to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań oraz poznańskich firm i instytucji.

Czytaj więcej

 
Metamorfoza ogrodu przy mieszkaniu w bloku  zdjęcie

Metamorfoza ogrodu przy mieszkaniu w bloku

Prywatny zielony azyl? Czemu nie! O własnym skrawku ziemi marzy dziś wielu Polaków. Dlatego mieszkania usytuowane na parterze, które posiadają ogród, stają się coraz bardziej atrakcyjne. W ten sposób można połączyć bowiem komfort życia w mieście z urokami wypoczynku w otoczeniu zieleni. Na urządzenie takiej przestrzeni trzeba jednak mieć pomysł. Co zrobić, aby stała się prawdziwą strefą relaksu, a jednocześnie zapewniała nam prywatność? Podpowiadamy!

Czytaj więcej

 
Największy kiermasz w regionie- OGRÓD i TY  zdjęcie

Największy kiermasz w regionie- OGRÓD i TY

Ogromny kiermasz ogrodniczy w Targach Kielce! Sadzonki, rośliny, meble i wszystkie akcesoria ogrodowe w jednym miejscu. 16 maja na terenie centrum wystawienniczego wszyscy miłośnicy zieleni i działkowych dodatków znajdą coś dla siebie!

Czytaj więcej

 
Pompy zatapialne w nawadnianiu ogrodu zdjęcie

Pompy zatapialne w nawadnianiu ogrodu

Piękny zadbany ogród to wizytówka właściciela, dbanie i pielęgnacja to czasochłonne zajęcie, żeby doprowadzić do prawidłowego wzrostu roślin, krzewów, trawy i drzew.

Czytaj więcej

 
Gramy w zielone! zdjęcie

Gramy w zielone!

Zielony jest w modzie – zarówno w diecie, jak i w naszym najbliższym otoczeniu. Ogródki powstają nawet na dachach budynków, coraz więcej osób decyduje się również na samodzielną uprawę warzyw i ziół. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż zieleń może cieszyć nie tylko oczy, lecz także podniebienie – wystarczy tylko stworzyć dobre warunki dla rozwoju roślin.

Czytaj więcej

 

10 rzeczy, o których nie miałeś pojęcia, że wpływają na środowisko

Czy rozmiar okien lub strona świata, w jaką jest zwrócone nasze mieszkanie mogą mieć wpływ na środowisko? A lokalizacja osiedla na mapie miasta, kolor dachu czy rodzaj rośliny, którą posadzimy w ogrodzie? Okazuje się, że tak, i to całkiem spory. Oto 10 rzeczy, o których mało kto wie, że również wpływają na środowisko.

Czytaj więcej

 
Co wybrać - tunel foliowy czy klasyczną szklarnię ogrodową? zdjęcie

Co wybrać - tunel foliowy czy klasyczną szklarnię ogrodową?

Początek roku to najlepszy moment na zaplanowanie wczesnowiosennych plonów. W trudnych, polskich warunkach uprawę ziół, owoców i warzyw przyśpieszy sprawna konstrukcja – tunele foliowe lub szklarnie ogrodnicze.

Czytaj więcej

 
Najważniejsze trendy w architekturze w nowej dekadzie zdjęcie

Najważniejsze trendy w architekturze w nowej dekadzie

Jaki będzie nowy rok w architekturze? Na czym skoncentrują się projektanci? Jak będą wyglądały budynki mieszkalne i biurowe? Nagradzani architekci z Wrocławia przybliżają współczesne podejście do architektury oraz rozwiązania, które są i będą na czasie.

Czytaj więcej

 
Najważniejsze trendy w architekturze w nowej dekadzie zdjęcie

Najważniejsze trendy w architekturze w nowej dekadzie

Jaki będzie nowy rok w architekturze? Na czym skoncentrują się projektanci? Jak będą wyglądały budynki mieszkalne i biurowe? Nagradzani architekci z Wrocławia przybliżają współczesne podejście do architektury oraz rozwiązania, które są i będą na czasie.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 64