Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Hydroizolacja dachów płynnymi membranami Isomat zdjęcie

Hydroizolacja dachów płynnymi membranami Isomat

Hydroizolacja dachów to stosunkowo nowy temat, który jest coraz częściej stosowany zarówno przy naprawach wszelkiego rodzaju dachów, jak i przy tworzeniu nowych. Membrany płynne mogą być aplikowane za pomocą wałka, bądź też metodą natryskową.

Czytaj więcej

 
IZOLPLAN membrana SP od Izohan zdjęcie

IZOLPLAN membrana SP od Izohan

IZOLPLAN membrana SP to nowy produkt w portfolio marki Izolmat, będącej częścią grupy Izohan. Samoprzylepna membrana bitumiczna o szerokim zakresie zastosowania przeznaczona jest do wykonywania jednowarstwowych izolacji przeciwwodnych podziemnych części budynków. 

Czytaj więcej

 
Membrany wysokoparoprzepuszczalne zdjęcie

Membrany wysokoparoprzepuszczalne

Membrany wysokoparoprzepuszczalne są istotnym elementem dla poprawnego i długoletniego funkcjonowania dachu. Membrany chronią dach przed przeciekaniem wody do jego wnętrza. Odpowiadają za prawidłową cyrkulację pry wodnej, a także zapobiegają wydmuchiwaniu włókien z ocieplenia.

Czytaj więcej

 
4 kroki do szczelnego dachu zdjęcie

4 kroki do szczelnego dachu

Jednym z warunków trwałości i bezpieczeństwa dachu jest jego szczelność.

Czytaj więcej

 
Ochrona dachu przed wodą i wiatrem – zrób to sam zdjęcie

Ochrona dachu przed wodą i wiatrem – zrób to sam

Membrana dachowa, produkowana przy użyciu najnowszych technologii, stanowi elementarny materiał stosowany przez dekarzy. Od jej właściwości w dużej mierze zależy odprowadzenie na zewnątrz wilgoci powstałej w części mieszkalnej budynku, a także ochrona przed wpływem czynników atmosferycznych, w szczególności deszczu i wiatru.

Czytaj więcej

 
Folia wstępnego krycia – dlaczego warto ją stosować? zdjęcie

Folia wstępnego krycia – dlaczego warto ją stosować?

Dach powinien przede wszystkim chronić wnętrze domu przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, a także chronić przed utratą ciepła zimą oraz nadmiernym nagrzaniem latem.

Czytaj więcej

 
Norweski znaczy bezpieczny zdjęcie

Norweski znaczy bezpieczny

Kraje skandynawskie nie bez powodu od lat kojarzone są z wysokimi standardami bezpieczeństwa i jakości. Tamtejsze wymagania wciąż są znacznie surowsze względem pozostałych państw europejskich. Kraje nordyckie słyną m.in. z produkcji niezwykle trwałych i nowoczesnych membran dachowych.  

Czytaj więcej

 
BRAAS wprowadza gwarancję na membrany dachowe zdjęcie

BRAAS wprowadza gwarancję na membrany dachowe

Od tego roku Monier BRAAS wprowadził gwarancję funkcjonalności na membranę Divoroll Maximum+ 2S oraz trzy nowe folie wstępnego krycia: Divoroll Universal+ 2S, Divoroll Kompakt 2S, Divoroll Top RU.

Czytaj więcej

 
Dach do zadań specjalnych – jakie pokrycie zapewni nam najwyższy poziom bezpieczeństwa? zdjęcie

Dach do zadań specjalnych – jakie pokrycie zapewni nam najwyższy poziom bezpieczeństwa?

Dach to element budynku najbardziej wystawiony na działanie zjawisk atmosferycznych.

Czytaj więcej

 
Szybka i profesjonalna wymiana okien zdjęcie

Szybka i profesjonalna wymiana okien

Nadchodzą coraz chłodniejsze dni, a to oznacza początek sezonu grzewczego. Efektywne źródło ciepła nie wystarczy, aby zapewnić komfort termiczny w naszym domu – istotne jest również zabezpieczenie budynku przed stratami energii. 

Czytaj więcej

 
Długotrwała ochrona dachu z membranami CREATON zdjęcie

Długotrwała ochrona dachu z membranami CREATON

Dobre pokrycia dachowe to nie wszystko – trzeba zadbać również o warstwę spodnią, która zapewnia konstrukcji odpowiednie zabezpieczenie. Membrany dachowe CREATON skutecznie opierają się działaniom warunków atmosferycznych, wpływając na trwałość i bezpieczeństwo dachu.

Czytaj więcej

 
Niezawodna ochrona zdjęcie

Niezawodna ochrona

Inwestorzy coraz przychylniej patrzą na polski rynek, decydując się na budowę  nowoczesnych, imponujących hal i magazynów przemysłowych. Istnieje więc realna potrzeba zabezpieczenia dachów takich budowli przed negatywnym działaniem wody, porywistego wiatru, a nawet słońca.  

Czytaj więcej

 
Membrany dachowe – jak je uszczelnić? zdjęcie

Membrany dachowe – jak je uszczelnić?

Dach stanowi zabezpieczenie konstrukcji całego budynku przed działaniem czynników atmosferycznych, ma więc bezpośrednie przełożenie na jej stan. Samo nawet najlepsze pokrycie nie zapewni jednak odpowiedniej ochrony przed zawilgoceniem oraz stratami ciepła – to zadanie dla membran i folii dachowych. Aby spełniały dobrze swoją rolę, muszą być szczelnie połączone – najlepiej z wykorzystaniem taśm i wstęg butylowych.

Czytaj więcej

 
Galeco zaskakuje w nowej odsłonie zdjęcie

Galeco zaskakuje w nowej odsłonie

Nieustannie zmieniające się trendy i zachowania konsumentów, zmuszają marki do poszukiwania coraz to skuteczniejszych sposobów dotarcia do odbiorców. Niekiedy wiążą się one także z koniecznością przekształcenia przyjętej wcześniej strategii wizerunkowej. Firma Galeco, postrzegana jako nowoczesna i przodująca w swojej branży, umiejętnie wykorzystuje rebranding do osiągania celów biznesowych.

Czytaj więcej

 
Membrana polimerowa PLASTFOIL: doskonała jakość w najlepszej cenie! zdjęcie

Membrana polimerowa PLASTFOIL: doskonała jakość w najlepszej cenie!

Dachowe materiały hydroizolacyjne rozwiązują jeden z podstawowych zadań w celu zapewnienia trwałości i bezpieczeństwa eksploatacji budynków i budowli – to tworzenie wodoodpornej powłoki, która mogłaby bezpiecznie chronić od wilgoci i warunków atmosferycznych konstrukcji podstropowe i wnętrze budynku. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 140