Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Jak wybrać lokalizację mieszkania? zdjęcie

Jak wybrać lokalizację mieszkania?

Jak wybrać lokalizację mieszkania?

Czytaj więcej

 
Odbiór techniczny mieszkania – o czym warto pamiętać? zdjęcie

Odbiór techniczny mieszkania – o czym warto pamiętać?

Nadszedł ten moment – odbiór upragnionego mieszkania.

Czytaj więcej

 
Obiór mieszkania - o czym warto pamiętać? zdjęcie

Obiór mieszkania - o czym warto pamiętać?

Zakup pierwszego mieszkania to dla większości z nas niesamowite przeżycie. Czasami tak bywa z kolejnymi nieruchomościami, nawet jeśli w nie inwestujemy. Niezależnie od tego, czy lokal lub dom odbieramy od dewelopera, czy kupujemy go na rynku wtórnym, musimy pamiętać o kilku rzeczach.

Czytaj więcej

 
Zakup mieszkania to wciąż jeden z najlepszych sposobów na udaną inwestycję kapitału! zdjęcie

Zakup mieszkania to wciąż jeden z najlepszych sposobów na udaną inwestycję kapitału!

Gdyby zapytać inwestorów, które ze stałych źródeł dochodu są najbardziej korzystne i bezpieczne dla naszego portfela to aż 70% z nich potwierdziłoby, że zakup nieruchomości. Mało tego ta tendencja, pomimo tymczasowych spadków cen mieszkań wciąż rośnie. Zakup mieszkania, jako inwestycja długoterminowa opłaca się z wielu powodów. Warto jednak dowiedzieć się nieco więcej o tej opcji inwestowania.

Czytaj więcej

 
Ile średnio przeznaczamy na remont mieszkania? zdjęcie

Ile średnio przeznaczamy na remont mieszkania?

Remont to z reguły dość kosztowne przedsięwzięcie, które trzeba przeprowadzić raz na kilka lat.

Czytaj więcej

 
5 trików, dzięki którym podkreślisz potencjał dużych okien zdjęcie

5 trików, dzięki którym podkreślisz potencjał dużych okien

Zasłanianie okien wzorzystymi firankami już dawno przeszło do lamusa. W najmodniejszych aranżacjach przeważają duże okna, które same w sobie stają się największą dekoracją mieszkania. Jak urządzić przestrzeń, by jeszcze bardziej podkreślić ten atut?

Czytaj więcej

 
Remont mieszkania -  jak zaplanować, by nie zwariować? Sprawdzone porady fachowców. zdjęcie

Remont mieszkania - jak zaplanować, by nie zwariować? Sprawdzone porady fachowców.

Jak wynika z raportu „Remonty w Polsce 2018” opracowanego na zlecenie Fixly, co 3 Polak twierdzi, że potrafi samodzielnie wykonać większość prac remontowych. Deklarujemy, że najczęściej samodzielnie wykonujemy takie zadania jak: malowanie lub tapetowanie (68%), szpachlowanie i gładzenie ścian (58%) oraz układanie podłóg (56%) . Te prace należą również do najczęściej wykonywanych prac remontowych.

Czytaj więcej

 
Oto cztery najmodniejsze style aranżacji. Jak dziś urządzamy mieszkania? zdjęcie

Oto cztery najmodniejsze style aranżacji. Jak dziś urządzamy mieszkania?

Po zachwycie skandynawskimi, minimalistycznymi wnętrzami przyszedł czas na zupełną zmianę dominującej stylistyki. W mediach społecznościowych widać wyraźny odwrót ku projektom z wykorzystaniem handmade czy intensywną kolorystyką. Jakie są dziś najsilniejsze kierunki w dekoracji wnętrz?

Czytaj więcej

 
Remont mieszkania – jak się do niego przygotować, aby przebiegł bezproblemowo? zdjęcie

Remont mieszkania – jak się do niego przygotować, aby przebiegł bezproblemowo?

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. To dobry moment na zrealizowanie planów remontowych snutych przez całą zimę. Niezależnie od tego, czy zamierzamy przeprowadzić generalny remont mieszkania, czy jedynie odświeżyć pomieszczenia, prace wymagają dokładnego planu. 

Czytaj więcej

 
Granit naturalny – materiał o wyjątkowych właściwościach. Idealny jako materiał budowalny, przy wykończeniu domu czy mieszkania zdjęcie

Granit naturalny – materiał o wyjątkowych właściwościach. Idealny jako materiał budowalny, przy wykończeniu domu czy mieszkania

Naturalny kamień od dawien, dawna był wykorzystywany jako materiał budowlany. Chętnie stosowano go przy budowie zamków, pałaców, ale też i zwykłych, miejskich domów. Trwałość, dostępność, odporność na warunki atmosferyczne, wreszcie sam estetyczny wygląd i możliwość obróbki do dzisiaj stanowią poważny atut tego budulca.

Czytaj więcej

 

Mieszkania najchętniej malujemy farbami od polskich producentów oraz tymi, które są przyjazne dla środowiska – raport z badania opinii publicznej

Moda na samodzielne wykonywanie wszelkiego typu prac nie ominęła również remontów mieszkań. Najszybszym zaś i pozornie najłatwiejszym sposobem na odświeżenie czterech kątów wydaje się być malowanie - zwłaszcza, że rynek oferuje szereg rozwiązań, które owe prace ułatwiają. Czy jednak Polacy wykorzystują ich potencjał? 

Czytaj więcej

 
Z dala od centrum – plusy mieszkania w spokojnych dzielnicach miast zdjęcie

Z dala od centrum – plusy mieszkania w spokojnych dzielnicach miast

Planujesz kupno mieszkania? Chcesz mieszkać w mieście, ale cieszyć się spokojem i ciszą? Dowiedz się, jakie zalety niesie za sobą mieszkanie w tak zwanych sypialniach miast.

Czytaj więcej

 
Plany remontowe Polaków: niemal co trzeci jest w trakcie remontu domu lub mieszkania zdjęcie

Plany remontowe Polaków: niemal co trzeci jest w trakcie remontu domu lub mieszkania

Sezon wiosenno-letni to idealny moment na przeprowadzanie prac remontowych i budowlanych. Jak podaje badanie omniASP, zrealizowane przez Centrum Badan i Analiz Rynku ASM dla firmy ROCKWOOL, w procesie przeprowadzania jakichkolwiek prac remontowych jest aktualnie niemal 1/3 Polaków: 16,8% remontuje dom a 13,1% swoje mieszkanie. Co więcej 4,9% Polaków jest w trakcie budowy domu, a do końca 2019 roku rozpocznie ją kolejne 3,5% naszych rodaków.

Czytaj więcej

 
Wielkanocne deko w stylu eko! zdjęcie

Wielkanocne deko w stylu eko!

Wiosna puka do naszych drzwi, co widać także w wielkanocnych aranżacjach. Planując dekoracje mieszkania oraz stołu na świąteczne śniadanie, warto postawić na żywe, intensywne kolory oraz styl eko, który wpasuje się w każdy rodzaj wnętrz. 

Czytaj więcej

 
Wprowadź egzotykę do mieszkania dzięki oświetleniu zdjęcie

Wprowadź egzotykę do mieszkania dzięki oświetleniu

Etniczne wzory, kolory ziemi i zieleń – natura znowu jest na topie. Nawiązania do przyrody widać wszędzie. Do mieszkania wprowadzać ją można na wiele sposobów. Jednym z nich są oprawy z miejscem dla roślin.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 4172