Flir
Miejsce reklamowe Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	Test-Therm Sp. z o.o.
 
Selena Srebrnym Partnerem zawodów Turbo Dekarz zdjęcie

Selena Srebrnym Partnerem zawodów Turbo Dekarz

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury  BUDMA 2017 Polskie Stowarzyszenie Dekarzy rozegrało pierwsze zawody dekarskie ‘Turbo Dekarz’. 

Czytaj więcej

 
Wystartowała II edycja konkursu „Dekarz na 5”- Pokaż się z najlepszej strony! zdjęcie

Wystartowała II edycja konkursu „Dekarz na 5”- Pokaż się z najlepszej strony!

Firma Galeco, polski producent systemów rynnowych, w 2011 roku zorganizowała konkurs „Dekarz na 5”.

Czytaj więcej

 
Budowa lub remont dachu? Zobacz, jak wybrać fachowego dekarza zdjęcie

Budowa lub remont dachu? Zobacz, jak wybrać fachowego dekarza

Budując lub remontując dach, inwestor powinien pamiętać o kilku niezbędnych krokach, które pomogą wybrać fachowego dekarza. Dobry dekarz to gwarancja prawidłowo funkcjonującego systemu dachowego. Zły – problemów i dodatkowych kosztów.  

Czytaj więcej

 
Zostań „Dekarzem na 5”w konkursie Galeco! zdjęcie

Zostań „Dekarzem na 5”w konkursie Galeco!

Konkurs fotograficzny „Dekarz na 5” ma na celu wyłonienie dekarza, który najlepiej zamontuje, a następnie sfotografuje, systemy rynnowe firmy Galeco. Każdy fachowiec, który prześle zdjęcia z efektem swojej pracy, weźmie udział w rywalizacji o tytuł najlepszego dekarza z szansą otrzymania cennych nagród rzeczowych oraz wizyty szkoleniowej w siedzibie Galeco.

Czytaj więcej

 
Dekarze wybierają Matizol zdjęcie

Dekarze wybierają Matizol

W Ośrodku Kształcenia Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w Łodzi w połowie listopada 2011 roku odbył się egzamin państwowy w zawodzie dekarz, w którym uczestniczyło czternaście osób. Do przeprowadzenia etapu praktycznego Polskie Stowarzyszenie Dekarzy wybrało papy marki Matizol w technologii „SUPER MONTAŻ” firmy Selena.

Czytaj więcej

 
Zawód dekarz – rzemiosło, biznes i sztuka [wideo] zdjęcie

Zawód dekarz – rzemiosło, biznes i sztuka [wideo]

Dekarze mają bezpośredni wpływ na kształt otaczającego nas krajobrazu. To od ich umiejętności – zarówno rzemieślniczych, jak i doradczych – zależy, czy ów widok będzie cieszył oko czy też odstraszał i „zachęcał” do jak najszybszego wyjazdu za granicę. Kompetentny dekarz to zatem skarb dla inwestora, a więc także atrakcyjna ścieżka zawodowa dla młodych ludzi poszukujących swojego miejsca na rynku.

Czytaj więcej

 
Jak przygotować się na spotkanie z dekarzem? Cz. 1 zdjęcie

Jak przygotować się na spotkanie z dekarzem? Cz. 1

Masz przed sobą projekt domu, a może nawet już rozpocząłeś budowę? Pora na kolejny etap – wybór firmy dekarskiej i produktów dachowych. Nie musisz znać się na wszystkim, ale pewne przygotowanie się do rozmowy popchnie ją na właściwy tor. 

Czytaj więcej

 
PORADNIK SUPERDEKARZA: Czas na przegląd dachu! zdjęcie

PORADNIK SUPERDEKARZA: Czas na przegląd dachu!

Starannie obejrzany, wyczyszczony, otoczony troską – wkrótce odwdzięczy się ciepłem i zapewni spokój ducha na nadchodzące, chłodne miesiące. Dach twojego domu! Nie zapomnij o nim, zanim przyjdzie zima – radzą Certyfikowani Dekarze BRAAS.  

Czytaj więcej

 
SUPERDEKARZ na szóstkę. Podsumowanie 6.edycji programu SUPERDEKARZ 2014 zdjęcie

SUPERDEKARZ na szóstkę. Podsumowanie 6.edycji programu SUPERDEKARZ 2014

Prawie 1,5 mln m2 położonej dachówki Braas, certyfikacja kilkudziesięciu dekarzy oraz wsparcie i edukacja inwestorów – tak najkrócej można podsumować zeszłoroczną edycję branżowego programu SUPERDEKARZ, który organizowany jest od 6 lat.

Czytaj więcej

 
Proces certyfikacji dekarzy w trakcie! zdjęcie

Proces certyfikacji dekarzy w trakcie!

Od kilku miesięcy trwa Program Certyfikacji Dekarzy firmy Monier BRAAS. Większość dekarzy, którzy jako pierwsi zadeklarowali chęć otrzymania certyfikatu przeszła już wymagane regulaminem szkolenia, a od czerwca trwa proces weryfikacji poprawności wykonania pokrycia dachowego.

Czytaj więcej

 
Encyklopedia inwestora: DEKARZ – twój spec od dachu! zdjęcie

Encyklopedia inwestora: DEKARZ – twój spec od dachu!

Choć to on sprawia, że cztery ściany stają się domem, nazwa opisujące jego zawód dla wielu rozpoczynających swoją pierwszą budowę jest dość enigmatyczna. 

Czytaj więcej

 
Zawód Przyszłości Dekarz – przyszłość kształcenia zawodowego zdjęcie

Zawód Przyszłości Dekarz – przyszłość kształcenia zawodowego

Z początkiem kwietnia, jeden z największych projektów związanych z kształceniem zawodowym dekarzy w Polsce, wszedł w nowy etap. Dzięki zabiegom Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, i wsparciu Fundacji Velux, nowi wykwalifikowani dekarze zasilą rynek pracy sektora budowlanego. Wspólne działania z tym związane są zaplanowane na okres 5 lat.  

Czytaj więcej

 
Jak przygotować się na spotkanie z dekarzem? Cz. 2 zdjęcie

Jak przygotować się na spotkanie z dekarzem? Cz. 2

Co powinieneś sobie przemyśleć przed spotkaniem z dekarzem? Tym razem podpowiadamy listę kolejnych pytań. Nie musisz znać się na wszystkim, ale pewne przygotowanie się do rozmowy popchnie ją na właściwy tor. Porad udzielają doświadczeni Certyfikowani Dekarze BRAAS.

Czytaj więcej

 
Profesjonalny dekarz to gwarancja prawidłowo funkcjonującego dachu zdjęcie

Profesjonalny dekarz to gwarancja prawidłowo funkcjonującego dachu

Dekarze dbają o kompleksowość usług – wynika z raportu opracowanego przez PMR. Oprócz kompleksowości oferty dekarze podnoszą swoje kwalifikacje, co w dobie silnej konkurencji pozwala na zdobywanie nowych zleceń.

Czytaj więcej

 
Wybieramy dekarza! zdjęcie

Wybieramy dekarza!

Budowa wymarzonego domu jest jak długa, piękna podróż. Na każdym jej etapie powinniśmy starannie dobierać kompanów – fachowców.  To właśnie od nich w dużej mierze zależy komfort budowy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 263