Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Zawód Przyszłości Dekarz – przyszłość kształcenia zawodowego zdjęcie

Zawód Przyszłości Dekarz – przyszłość kształcenia zawodowego

Z początkiem kwietnia, jeden z największych projektów związanych z kształceniem zawodowym dekarzy w Polsce, wszedł w nowy etap. Dzięki zabiegom Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, i wsparciu Fundacji Velux, nowi wykwalifikowani dekarze zasilą rynek pracy sektora budowlanego. Wspólne działania z tym związane są zaplanowane na okres 5 lat.  

Czytaj więcej

 
Najlepsi dekarze w kraju z nagrodami zdjęcie

Najlepsi dekarze w kraju z nagrodami

Wybór najlepszego dekarza nie musi być dylematem osób budujących! Od 10 lat największy program dla profesjonalnych wykonawców dachów SUPERDEKARZ gromadzi najbardziej doświadczonych dekarzy rywalizujących o tytuł SUPERDEKARZA ROKU.

Czytaj więcej

 
Selena Srebrnym Partnerem zawodów Turbo Dekarz zdjęcie

Selena Srebrnym Partnerem zawodów Turbo Dekarz

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury  BUDMA 2017 Polskie Stowarzyszenie Dekarzy rozegrało pierwsze zawody dekarskie ‘Turbo Dekarz’. 

Czytaj więcej

 
Oceń swoich dekarzy i wygraj nagrody zdjęcie

Oceń swoich dekarzy i wygraj nagrody

Jeśli wybudowałeś dom w ciągu ostatnich 5 lat, weź udział w krótkim badaniu „Pod pewnym dachem 2017” i daj sobie szansę na nagrody! Portal www.superdekarz.pl, który podjął się przeprowadzenia badania, wydłuża czas zbierania danych do 31 stycznia br.

Czytaj więcej

 
19. Ogólnopolski Dzień Dekarza zdjęcie

19. Ogólnopolski Dzień Dekarza

Setki dekarzy z rodzinami, kilkunastu znanych producentów materiałów dekarskich, atmosfera sprzyjająca integracji i nawiązywaniu nowych znajomości, niebanalne atrakcje dla odwiedzających – to wszystko niezmiennie od 19 lat przyciąga zainteresowanych na Ogólnopolski Dzień Dekarza. 

Czytaj więcej

 
Zawód dekarz – rzemiosło, biznes i sztuka [wideo] zdjęcie

Zawód dekarz – rzemiosło, biznes i sztuka [wideo]

Dekarze mają bezpośredni wpływ na kształt otaczającego nas krajobrazu. To od ich umiejętności – zarówno rzemieślniczych, jak i doradczych – zależy, czy ów widok będzie cieszył oko czy też odstraszał i „zachęcał” do jak najszybszego wyjazdu za granicę. Kompetentny dekarz to zatem skarb dla inwestora, a więc także atrakcyjna ścieżka zawodowa dla młodych ludzi poszukujących swojego miejsca na rynku.

Czytaj więcej

 
Potrzeby rynku pracy rozmijają się z ambicjami polskiej młodzieży zdjęcie

Potrzeby rynku pracy rozmijają się z ambicjami polskiej młodzieży

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, organizator kampanii pod hasłem „Zawód Przyszłości Dekarz”, działa na rzecz promocji kształcenia zawodowego młodzieży w kierunku dekarstwa. „Zawodówka” jest passe! – stwierdza wielu młodych ludzi, a do kształcenia pozostałych brakuje nauczycieli. Jak zatem zapobiec zapaści na rynku usług rzemieślniczych?

Czytaj więcej

 
Yetico złotym partnerem Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy zdjęcie

Yetico złotym partnerem Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy

Mistrzostwa odbędą się podczas poznańskich Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA 2018, a ich głównym organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, którego Yetico jest członkiem.  

Czytaj więcej

 
Najlepsi na dachu, czyli znamy SUPERDEKARZY ROKU! zdjęcie

Najlepsi na dachu, czyli znamy SUPERDEKARZY ROKU!

Ogólnopolski program dla wykonawców dachów SUPERDEKARZ zakończył IX edycję wyborem najlepszych dekarzy w Polsce i w poszczególnych regionach. Na uroczystą Galę SUPERDEKARZ 2017, która miała miejsce 9 lutego w Hotelu Andel`s, zaproszonych zostało 100 najlepszych dekarzy rywalizujących o ten zaszczytny tytuł przez cały ubiegły rok. Tytuł SUPERDEKARZA ROKU 2017 po raz trzeci przypadł Rafałowi Szczepańskiemu z Poddębic. Patronem i inicjatorem programu jest marka Braas.

Czytaj więcej

 
Budowa lub remont dachu? Zobacz, jak wybrać fachowego dekarza zdjęcie

Budowa lub remont dachu? Zobacz, jak wybrać fachowego dekarza

Budując lub remontując dach, inwestor powinien pamiętać o kilku niezbędnych krokach, które pomogą wybrać fachowego dekarza. Dobry dekarz to gwarancja prawidłowo funkcjonującego systemu dachowego. Zły – problemów i dodatkowych kosztów.  

Czytaj więcej

 
Dekarze promowali zawód podczas 18. Ogólnopolskiego Dnia Dekarza w Olsztynie zdjęcie

Dekarze promowali zawód podczas 18. Ogólnopolskiego Dnia Dekarza w Olsztynie

W sobotę, 29 lipca dekarze z całej Polski spotkali się w Olsztynie podczas 18-stych obchodów Ogólnopolskiego Dnia Dekarza. Promowali zawód, w którym wciąż brakuje fachowców do pracy. Wydarzenie od lat organizowane jest przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Na spotkaniu nie zabrakło też firmy Blachotrapez, która była Srebrnym Partnerem akcji.

Czytaj więcej

 

Rynek potrzebuje dekarzy

Właściciele firm budowlanych, dostrzegają coraz bardziej odczuwalne braki kadrowe. Szczególnie gdy posiadają dobrą renomę i zlecenia mają zaplanowane na wiele miesięcy do przodu. 

Czytaj więcej

 
Pora wybrać dachówkę! Cz. 1 Ceramika. Poradnik SUPERDEKARZA zdjęcie

Pora wybrać dachówkę! Cz. 1 Ceramika. Poradnik SUPERDEKARZA

Dachówki ceramiczne i betonowe to najczęściej wybierane przez Polaków materiały na pokrycie dachu. Nic dziwnego - są jednymi z najstarszych materiałów pokryciowych.

Czytaj więcej

 
Profesjonalny dekarz to gwarancja prawidłowo funkcjonującego dachu zdjęcie

Profesjonalny dekarz to gwarancja prawidłowo funkcjonującego dachu

Dekarze dbają o kompleksowość usług – wynika z raportu opracowanego przez PMR. Oprócz kompleksowości oferty dekarze podnoszą swoje kwalifikacje, co w dobie silnej konkurencji pozwala na zdobywanie nowych zleceń.

Czytaj więcej

 
Encyklopedia inwestora: DEKARZ – twój spec od dachu! zdjęcie

Encyklopedia inwestora: DEKARZ – twój spec od dachu!

Choć to on sprawia, że cztery ściany stają się domem, nazwa opisujące jego zawód dla wielu rozpoczynających swoją pierwszą budowę jest dość enigmatyczna. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 266