Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Awarie hydrauliczne w domu – jak się ich pozbyć? zdjęcie

Awarie hydrauliczne w domu – jak się ich pozbyć?

Usterki hydrauliczne zdarzyć się mogą każdemu w wielu różnych sytuacjach. Awarie te to dosyć powszechny problem, dlatego istotne, aby działać od razu i nie zwlekać z naprawą. Warto zatem poprosić o pomoc fachowca, który mógłby zająć się naszymi problemami i byłby w stanie sobie z nim poradzić. W jakich sytuacjach należy skorzystać z usług hydraulika? Jak pozbyć się domowych usterek hydraulicznych?

Czytaj więcej

 
Awaria drzwi wejściowych, czyli zamkowe pogotowie zdjęcie

Awaria drzwi wejściowych, czyli zamkowe pogotowie

Z usług ślusarzy korzysta każdego dnia tysiące osób. Najczęstszymi powodami, z jakimi się do nich zwracamy są zatrzaśnięte drzwi lub klucze, które utkwiły w zamku. Niektórych problemów można jednak w prosty sposób uniknąć. Podpowiadamy, w jaki sposób.  

Czytaj więcej

 
KRISPOL dla policji. nowy wymiar społecznej odpowiedzialności zdjęcie

KRISPOL dla policji. nowy wymiar społecznej odpowiedzialności

KRISPOL stawia na trzy ważne filary. Komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność.

Czytaj więcej

 
Awaria windy już nie taka straszna zdjęcie

Awaria windy już nie taka straszna

Psujące się windy to, wprawdzie coraz rzadszy ale, wciąż problem wielu osiedli mieszkaniowych, a nawet biur. Dotyczy on zwłaszcza starszych urządzeń – które wymagają modernizacji. Dzięki zastosowaniu w kabinach nowej technologii alarmowej awarie wind mogą stać się znacznie mniej dokuczliwe.

Czytaj więcej

 
Samodzielna naprawa cieknącej toalety zdjęcie

Samodzielna naprawa cieknącej toalety

O uciążliwości niesprawnej toalety przekonał się każdy, kto miał do czynienia z ciągłym wyciekiem wody ze spłuczki, nieustannym napełnianiem zbiornika czy niespodziewanym zalaniem podłogi.

Czytaj więcej

 
Pro Building Expo – tajny agent Twojego Biznesu zdjęcie

Pro Building Expo – tajny agent Twojego Biznesu

Pro Building Expo to największe targi budowalne, narzędziowe i hydrauliczne w Polsce Północnej. Na terenie 9 hektarowego centrum rekreacyjnego w Stężycy spotka się 8000 przedstawicieli firm, by zapoznać się z ofertą ponad 200 wystawców m.in. z takich branż jak budowlana, wykończeniowa, narzędziowa, hydrauliczna, stolarska, odzieżowa i wielu innych.  

Czytaj więcej

 

Po domowe assistance dzwonimy z pracy

Po fachowców do domowych napraw z assistance dzwonimy najczęściej w poniedziałek, kiedy rejestrowana jest 1/5 wszystkich zgłoszeń. Godziny, kiedy najchętniej łapiemy za telefon to pomiędzy 10 a 12. Tak wynika z analizy danych czołowej firmy asystenckiej.   

Czytaj więcej

 
Profesjonalne szlifierki kątowe Bosch zdjęcie

Profesjonalne szlifierki kątowe Bosch

Bosch wprowadza na rynek nową serię małych szlifierek kątowych GWS dla profesjonalistów. Urządzenia wyposażone są w hamulec magnetyczny „Intelligent Brake System“ działający także w przypadku awarii zasilania i gwarantujący nawet o 70% szybsze zatrzymanie narzędzi niż w przypadku modeli konwencjonalnych.

Czytaj więcej

 
KAMERA TERMOWIZYJNA FLIR T440: DOSKONAŁE NARZĘDZIE DO KONTROLI ELEKTRYCZNOŚCI zdjęcie

KAMERA TERMOWIZYJNA FLIR T440: DOSKONAŁE NARZĘDZIE DO KONTROLI ELEKTRYCZNOŚCI

Termowizja stała się ważnym narzędziem do kontroli elektryczności w wielu gałęziach przemysłu. Awaria zasilania może doprowadzić do kosztownych przestojów. Ale to nie wszystko, oprócz strat produkcyjnych istnieje również zwiększone ryzyko wystąpienia pożaru.

Czytaj więcej

 
Najczęściej popełniane błędy przy wykonywaniu stropów gęstożebrowych i monolitycznych zdjęcie

Najczęściej popełniane błędy przy wykonywaniu stropów gęstożebrowych i monolitycznych

Wykonywanie stropów gęstożebrowych (np. typu teriva) czy stropów monolitycznych wiąże się z koniecznością dokonania wielu czynności na budowie - w różnych - często niesprzyjających warunkach pracy (pogodowych, organizacyjnych, technicznych). W związku z tym, taki montaż obarczony jest ryzykiem popełnienia wielu, brzemiennych w skutkach, błędów.

Czytaj więcej

 
Sprężarki Atlas Copco pod kontrolą zdjęcie

Sprężarki Atlas Copco pod kontrolą

Obsługa instalacji sprężonego powietrza w bardzo wielu przypadkach jest działaniem reaktywnym. Dopiero awaria maszyny i będące jej konsekwencjami zakłócenia w produkcji skutkują podjęciem decyzji o pilnym wezwaniu serwisu.

Czytaj więcej

 
Uwaga, woda! Jak uchronić dom przed zalaniem  zdjęcie

Uwaga, woda! Jak uchronić dom przed zalaniem

Częstą przyczyną zalania jest pęknięta rura, co w konsekwencji może doprowadzić do kosztownego remontu i… problemów z sąsiadem. Podpowiadamy, jak tego uniknąć, wykorzystując wykrywacz i opalarkę.

Czytaj więcej

 
Do czego służą zbiorniki ciśnieniowe? zdjęcie

Do czego służą zbiorniki ciśnieniowe?

Zbiorniki ciśnieniowe służą do magazynowania gazów lub cieczy pod kontrolowanym i określonym ciśnieniem, różnym od ciśnienia otoczenia (ciśnienia atmosferycznego). Przy opracowaniu projektów zbiorników ciśnieniowych bierze się pod uwagę maksymalne ciśnienie oraz najwyższą i najniższą dopuszczalną temperaturę pracy, współczynnik bezpieczeństwa (safety factor), jak również uwzględnia się statystycznie możliwą korozję w przewidzianym okresie pracy urządzenia w dedykowanym środowisku eksploatacji.

Czytaj więcej

 
Zanim nadejdzie zima zabezpiecz dom przed awarią zasilania zdjęcie

Zanim nadejdzie zima zabezpiecz dom przed awarią zasilania

Przed nami zima, a wraz z nią rosnące ryzyko awarii sieci energetycznej. Nagłe przerwy w dostawie prądu oznaczają dla właścicieli domów jednorodzinnych wiele utrudnień takich jak brak oświetlenia, ogrzewania, ciepłej wody, ale także narażają na uszkodzenia urządzenia elektroniczne i sprzęt gospodarstwa domowego.

Czytaj więcej

 
Wózki elektryczne zyskują popularność także w budowlance zdjęcie

Wózki elektryczne zyskują popularność także w budowlance

Długowieczne są jedynie te przedsiębiorstwa, które patrzą w przyszłość – choć w budowlance wciąż jeszcze najczęściej używa się wózków spalinowych, niemiecka cegielnia z kilkusetletnimi tradycjami wymieniła wózki Diesla na elektryki.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 61