Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Wynajem agregatów prądotwórczych zdjęcie

Wynajem agregatów prądotwórczych

Wynajem agregatów prądotwórczych to zadanie, z którym mierzy się bardzo duża grupa organizatorów różnego typu eventów, imprez plenerowych, koncertów, biegów masowych i innych wydarzeń na świeżym powietrzu. Agregaty prądotwórcze są jednak niezastąpione przede wszystkim na placach budowy. To tutaj wykorzystuje się często sprzęt o dużej mocy, co którego wymagania są znacznie większe, niż w przypadku imprezy sportowej.

Czytaj więcej

 
Z jakim silnikiem wybrać agregat prądotwórczy? zdjęcie

Z jakim silnikiem wybrać agregat prądotwórczy?

Wybór generatora prądu wiąże się z analizą wielu czynników. Najważniejszym jest rodzaj silnika. Od niego zależy bowiem, czy agregat prądotwórczy będzie spełniał swoją rolę.

Czytaj więcej

 
Wynajem agregatów - Wszystko co musisz wiedzieć zdjęcie

Wynajem agregatów - Wszystko co musisz wiedzieć

Agregaty prądotwórcze to bardzo przydatne urządzenia. Są niezastąpione podczas imprez plenerowych, w wesołych miasteczkach czy na placach budów. Kiedy warto zdecydować się na zakup takiego urządzenia, a kiedy lepszym rozwiązaniem jest jego wynajem? O tym przeczytacie poniżej. Życzymy udanej lektury!

Czytaj więcej

 
Sklep z częściami do agregatów zdjęcie

Sklep z częściami do agregatów

Maszyny posadzkarskie to niezbędne wyposażenie firm zajmujących się posadzkami.

Czytaj więcej

 
Podstawowe cechy nowoczesnych agregatów zdjęcie

Podstawowe cechy nowoczesnych agregatów

Agregaty prądotwórcze to przenośne maszyny, które wytwarzają energię elektryczną w oparciu o spalanie benzyny lub ropy w swoim silniku.

Czytaj więcej

 
Agregat do malowania - jaki wybrać? zdjęcie

Agregat do malowania - jaki wybrać?

Malowanie mieszkania to nie tylko wyzwanie pod względem wyboru odpowiednich kolorów, ale także technicznie. W końcu zależy nam na tym, aby w naszym - lub klienta - domu wszystko wyglądało idealnie, a ściany były jednolite i perfekcyjnie pokryte farbą.

Czytaj więcej

 
Czym charakteryzuje się działanie agregatów chłodniczych? zdjęcie

Czym charakteryzuje się działanie agregatów chłodniczych?

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że agregaty chłodnicze są obecne w naszym codziennym życiu. Przede wszystkim zapewniają prawidłową pracę urządzeń chłodzących, które wykorzystujemy. Bez wątpienia do najważniejszych z nich należy lodówka, dzięki której możliwe jest znaczne przedłużenie terminu przydatności świeżych produktów.

Czytaj więcej

 
Agregaty hydrauliczne - do czego służą? zdjęcie

Agregaty hydrauliczne - do czego służą?

Bez tych urządzeń ciężko wyobrazić sobie plac budowy. Ich moc umożliwia wiercenie w betonie i wysokoobrotowe cięcie dużych powierzchni.

Czytaj więcej

 
Panasonic wprowadza na rynek europejski agregaty chłodnicze CO2 o mocy 15 kW zdjęcie

Panasonic wprowadza na rynek europejski agregaty chłodnicze CO2 o mocy 15 kW

Panasonic rozszerzył ofertę rozwiązań chłodniczych opartych o naturalny czynnik chłodniczy CO2. Firma opracowała agregat o mocy 15 kW (odpowiednik 10HP), który dostępny będzie w dwóch wersjach - standardowej i odpornej na działanie soli. Model został zaprojektowany z myślą o instalacjach w sklepach, małych supermarketach i na stacjach benzynowych. Na europejskim rynku pojawi latem 2018 r.

Czytaj więcej

 
Skorzystaj z agregatu tynkarskiego zdjęcie

Skorzystaj z agregatu tynkarskiego

Ręczne nakładanie na ściany tynków to długie i niełatwe zadanie. Sporo czasu poświęcić musimy na takie prace w mieszkaniach lub domach. A co w przypadku, gdy remont dotyczy bardziej zaawansowanych działań i o wiele większych pomieszczeń, takich jak biura lub hotele? Pomoc będzie potrzebna. Pracę najlepiej wspomogą agregaty tynkarskie.

Czytaj więcej

 
Moc, wydajność, najwyższa jakość prądu i niewielkie gabaryty - uniwersalny agregat prądotwórczy Honda EM30 zdjęcie

Moc, wydajność, najwyższa jakość prądu i niewielkie gabaryty - uniwersalny agregat prądotwórczy Honda EM30

W otaczającym nas świecie zdecydowana większość sprzętu wymaga zasilania energią elektryczną – najlepiej prądem najwyższej jakości, który jest bezpieczny dla wszelkiego rodzaju odbiorników, w tym dla czułego sprzętu elektronicznego.

Czytaj więcej

 
Panasonic wprowadza nową serię chillerów ECOi-W zdjęcie

Panasonic wprowadza nową serię chillerów ECOi-W

Panasonic Heating and Cooling ogłosił nową serię - chillery ECOi-W. Rozwiązanie spełni potrzeby hoteli, obiektów handlowych i przemysłowych.

Czytaj więcej

 
Panasonic i Systemair ogłaszają partnerstwo w celu rozwijania zintegrowanych rozwiązań HVAC+R zdjęcie

Panasonic i Systemair ogłaszają partnerstwo w celu rozwijania zintegrowanych rozwiązań HVAC+R

Panasonic, światowy lider rozwiązań HVAC+R i Systemair, globalny specjalista w dziedzinie wentylacji i technologii klimatyzacyjnych ogłosili partnerstwo strategiczne. Firmy połączą swoje technologie, by stworzyć wspólne rozwiązania dla budynków mieszkalnych i komercyjnych.

Czytaj więcej

 
Zastosowanie agregatów podczas wykańczania budynków zdjęcie

Zastosowanie agregatów podczas wykańczania budynków

Każdego denerwują przedłużające się remonty mieszkania, czy opóźnienia przy wykańczaniu domu, w którym mamy ochotę już zamieszkać.

Czytaj więcej

 
Japońska fabryka żywności instaluje urządzenia chłodnicze CO2 Panasonic do chłodzenia i zamrażania sushi zdjęcie

Japońska fabryka żywności instaluje urządzenia chłodnicze CO2 Panasonic do chłodzenia i zamrażania sushi

Firma Tanpopo Japanese Food, japoński producent sushi z siedzibą w Wielkiej Brytanii, wyposażyła niedawno swój magazyn w Feltham w zachodnim Londynie w agregaty skraplające z linii Panasonic CO2 Cold Chain. Urządzenia zostały zainstalowane przez firmę Versan Ltd. z Chertsey w hrabstwie Surrey, która specjalizuje się w instalacjach technologii chłodniczych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 123