Wynik wyszukiwania

 
Najlepsi na dachu, czyli znamy SUPERDEKARZY ROKU! zdjęcie

Najlepsi na dachu, czyli znamy SUPERDEKARZY ROKU!

Ogólnopolski program dla wykonawców dachów SUPERDEKARZ zakończył IX edycję wyborem najlepszych dekarzy w Polsce i w poszczególnych regionach. Na uroczystą Galę SUPERDEKARZ 2017, która miała miejsce 9 lutego w Hotelu Andel`s, zaproszonych zostało 100 najlepszych dekarzy rywalizujących o ten zaszczytny tytuł przez cały ubiegły rok. Tytuł SUPERDEKARZA ROKU 2017 po raz trzeci przypadł Rafałowi Szczepańskiemu z Poddębic. Patronem i inicjatorem programu jest marka Braas.

Czytaj więcej

 
Po raz ósmy wybrano SUPERDEKARZA ROKU! zdjęcie

Po raz ósmy wybrano SUPERDEKARZA ROKU!

Branżowy program dla profesjonalistów pod nazwą SUPERDEKARZ pod raz ósmy wyłonił najlepszych dekarzy minionego roku. Podczas uroczystej Gali SUPERDEKARZ 2016, która miała miejsce w Hotelu Andel`s w Łodzi, poznaliśmy najlepszych dekarzy w poszczególnych regionach oraz w klasyfikacji ogólnopolskiej.

Czytaj więcej

 
Pora wybrać dachówkę! Cz. 1 Ceramika. Poradnik SUPERDEKARZA zdjęcie

Pora wybrać dachówkę! Cz. 1 Ceramika. Poradnik SUPERDEKARZA

Dachówki ceramiczne i betonowe to najczęściej wybierane przez Polaków materiały na pokrycie dachu. Nic dziwnego - są jednymi z najstarszych materiałów pokryciowych.

Czytaj więcej

 
Najlepsi dekarze w kraju z nagrodami zdjęcie

Najlepsi dekarze w kraju z nagrodami

Wybór najlepszego dekarza nie musi być dylematem osób budujących! Od 10 lat największy program dla profesjonalnych wykonawców dachów SUPERDEKARZ gromadzi najbardziej doświadczonych dekarzy rywalizujących o tytuł SUPERDEKARZA ROKU.

Czytaj więcej

 
Przegląd i konserwacja dachu - kiedy, z kim i po co? zdjęcie

Przegląd i konserwacja dachu - kiedy, z kim i po co?

Planujesz, a potem budujesz. Cieszy cię każdy dzień mieszkania pod dachem wymarzonego domu.

Czytaj więcej

 
PORADNIK SUPERDEKARZA: Czas na przegląd dachu! zdjęcie

PORADNIK SUPERDEKARZA: Czas na przegląd dachu!

Starannie obejrzany, wyczyszczony, otoczony troską – wkrótce odwdzięczy się ciepłem i zapewni spokój ducha na nadchodzące, chłodne miesiące. Dach twojego domu! Nie zapomnij o nim, zanim przyjdzie zima – radzą Certyfikowani Dekarze BRAAS.  

Czytaj więcej

 
SUPERDEKARZ na szóstkę. Podsumowanie 6.edycji programu SUPERDEKARZ 2014 zdjęcie

SUPERDEKARZ na szóstkę. Podsumowanie 6.edycji programu SUPERDEKARZ 2014

Prawie 1,5 mln m2 położonej dachówki Braas, certyfikacja kilkudziesięciu dekarzy oraz wsparcie i edukacja inwestorów – tak najkrócej można podsumować zeszłoroczną edycję branżowego programu SUPERDEKARZ, który organizowany jest od 6 lat.

Czytaj więcej

 
Pora wybrać dachówkę! Cz. 2 Dachówki betonowe zdjęcie

Pora wybrać dachówkę! Cz. 2 Dachówki betonowe

Powoli, ale efektownie wyszły z cienia cenionych i osadzonych w tradycji dachówek ceramicznych, odkrywając swoje zalety i piękno nie mniejsze niż pierwowzór. Dachówka betonowa stanowi dziś kanon dekarstwa. Dlaczego warto rozważyć jej zakup? I w jakich kształtach czy technologiach możemy przebierać? Podpowiadają finaliści programu SUPERDEKARZ 2016.

Czytaj więcej

 
Znamy finalistów programu SUPERDEKARZ 2014! zdjęcie

Znamy finalistów programu SUPERDEKARZ 2014!

Wyróżnienie najlepszych SUPERDEKARZY, podsumowanie minionej edycji programu oraz moc atrakcji artystycznych – tak w skrócie można opisać uroczystą Galę SUPERDEKARZ 2014, która odbyła się w łódzkim hotelu Andel`s . Wzięło w niej udział 100 najlepszych dekarzy w Polsce.

Czytaj więcej

 
Oceń swoich dekarzy i wygraj nagrody zdjęcie

Oceń swoich dekarzy i wygraj nagrody

Jeśli wybudowałeś dom w ciągu ostatnich 5 lat, weź udział w krótkim badaniu „Pod pewnym dachem 2017” i daj sobie szansę na nagrody! Portal www.superdekarz.pl, który podjął się przeprowadzenia badania, wydłuża czas zbierania danych do 31 stycznia br.

Czytaj więcej

 
„Skuteczne rozmowy z wymagającym partnerem w sprzedaży i obsłudze klienta” – szkolenie dla SUPERDEKARZY z Opolszczyzny zdjęcie

„Skuteczne rozmowy z wymagającym partnerem w sprzedaży i obsłudze klienta” – szkolenie dla SUPERDEKARZY z Opolszczyzny

Praca dekarza to nie tylko praca na wysokości, zakup i położenie dachówek czy obróbki komina. Znaczą część tego zawodu stanowią bowiem rozmowy i negocjacje z inwestorem, od których zależy m.in. zakres zleconych prac, wycena czy… obustronna satysfakcja ze zlecenia. 

Czytaj więcej

 
Badanie “Pod pewnym dachem 2017” zdjęcie

Badanie “Pod pewnym dachem 2017”

Dlaczego jedni narzekają na wykonawców dachów, a inni są z nich zadowolone na tyle, by polecać ich usługi znajomym i rodzinie? Jakiego typu pokrycia dachowe podobają się Polakom w ostatnich latach?

Czytaj więcej

 
Czy możliwa jest reklamacja dachówki? - poradnik SuperDekarza zdjęcie

Czy możliwa jest reklamacja dachówki? - poradnik SuperDekarza

Jak każdy towar dachówki podlegają reklamacji. Proces reklamacyjny jest ustalany przez każdego producenta indywidualnie i najlepiej zapoznać się z nim jeszcze zanim dokonamy zakupu dachówki. 

Czytaj więcej

 
Dach na pokolenia, czyli jak działa Gwarancja Systemowa? zdjęcie

Dach na pokolenia, czyli jak działa Gwarancja Systemowa?

W kwietniu ubiegłego roku pojawiła się na polskim rynku jako zupełnie pionierska, długo oczekiwana propozycja dla inwestorów, którzy stawiają na oryginalne produkty do budowy dachu oraz na zminimalizowanie ryzyka kosztów ewentualnych usterek dachu. 

Czytaj więcej

 
Wilgoć wewnątrz dachu - czym to grozi? - poradnik SuperDekarza zdjęcie

Wilgoć wewnątrz dachu - czym to grozi? - poradnik SuperDekarza

Gromadzenie się wilgoci pod wykonaną z dachówek połacią jest zjawiskiem całkowicie naturalnym, powodowanym przede wszystkim czynnikami atmosferycznymi.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 137