Wynik wyszukiwania

 
Współpraca liderów na rynku pokryć dachowych zdjęcie

Współpraca liderów na rynku pokryć dachowych

Firmy Monier Braas i Icopal należące obecnie do BMI Group oferują pełen zakres rozwiązań dostępnych na rynku pokryć dachowych.

Czytaj więcej

 
Monier Braas na targach Budma 2018 zdjęcie

Monier Braas na targach Budma 2018

W dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 r. w Poznaniu odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej roku, czyli targi Budma 2018, na które po pięciu latach nieobecności powróciła firma Monier Braas, tym razem z firmą Icopal. 

Czytaj więcej

 
Grupa Selena wzmacnia segment hydroizolacji zdjęcie

Grupa Selena wzmacnia segment hydroizolacji

Selena kontynuuje realizację strategii wzmacniania kierownictwa Grupy – Zarząd firmy powierzył stanowisko Dyrektora Dywizji Waterproofing Panu Maciejowi Lubomskiemu.

Czytaj więcej

 
Najlepsi na dachu, czyli znamy SUPERDEKARZY ROKU! zdjęcie

Najlepsi na dachu, czyli znamy SUPERDEKARZY ROKU!

Ogólnopolski program dla wykonawców dachów SUPERDEKARZ zakończył IX edycję wyborem najlepszych dekarzy w Polsce i w poszczególnych regionach. Na uroczystą Galę SUPERDEKARZ 2017, która miała miejsce 9 lutego w Hotelu Andel`s, zaproszonych zostało 100 najlepszych dekarzy rywalizujących o ten zaszczytny tytuł przez cały ubiegły rok. Tytuł SUPERDEKARZA ROKU 2017 po raz trzeci przypadł Rafałowi Szczepańskiemu z Poddębic. Patronem i inicjatorem programu jest marka Braas.

Czytaj więcej

 
BUDMA 2018 – podsumowanie najważniejszych targów budowlanych zdjęcie

BUDMA 2018 – podsumowanie najważniejszych targów budowlanych

Nowe przepisy, założenia programu „Krajowego Zasobu Nieruchomości”, konkurencyjność polskich firm budowlanych na rynkach zagranicznych – to tylko niektóre z tematów, jakie zostały poruszone podczas II Forum Gospodarczego Budownictwa i Architektury oraz Dni Inżyniera Budownictwa, które zapewniło ogromną dawkę wiedzy podczas targów BUDMA.

Czytaj więcej

 
II Ogólnopolski Salon Dekarski w Łodzi zdjęcie

II Ogólnopolski Salon Dekarski w Łodzi

Zapraszam Państwa do odwiedzenia II Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego, który odbędzie się w Łodzi w dniach 27-28.11.2009 r. w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Organizatorem przedsięwzięcia jest firma INTERSERVIS Sp. z o.o., współorganizatorami

Czytaj więcej

 

Ciepło jest ulotne... Ruszyła druga edycja akcji

Rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiej akcji "Ciepło jest ulotne...". Inaugurujące ją seminarium branżowe w Krakowie zgromadziło kilkudziesięciu producentów kominów stalowych i ceramicznych oraz kominiarzy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 7