Flir
Miejsce reklamowe Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	Test-Therm Sp. z o.o.
 
ISOVER Vario XtraSafe – nowość od ISOVER zdjęcie

ISOVER Vario XtraSafe – nowość od ISOVER

SOVER Vario XtraSafe to innowacyjny system zapewniający szczelność przegrody budowlanej stworzony przez markę ISOVER, który jako jedyny na polskim rynku razem z odpowiednią termoizolacją ISOVER zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach.

Czytaj więcej

 
ISOVER Nightskating Gliwice zdjęcie

ISOVER Nightskating Gliwice

21 czerwca ISOVER oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green” zapraszają na pierwszy w historii Gliwic przejazd na rolkach "ISOVER Nightskating Gliwice", imprezę rekreacyjną objętą Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice.

Czytaj więcej

 
ISOVER z programem dla wykonawców – „Mistrzowie Izolacji” zdjęcie

ISOVER z programem dla wykonawców – „Mistrzowie Izolacji”

Firma ISOVER ogłosiła kolejną edycję programu „Mistrzowie Izolacji” dedykowanego wykonawcom. Na uczestników pracujących z materiałami ISOVER czeka wiele korzyści oraz nagroda główna – Ford Transit Connect.

Czytaj więcej

 
ISOVER dba o komfort klientów zdjęcie

ISOVER dba o komfort klientów

ISOVER, uznany producent izolacji, po raz kolejny oferuje swoim klientom jeszcze więcej niż wysokiej jakości produkty. Klienci marki, korzystając z promocji „Komfortowy weekend z ISOVER”, będą mogli odpocząć w wybranym hotelu w Polsce i innych krajach Europy.

Czytaj więcej

 
Konkurs „Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji ISOVER” rozstrzygnięty zdjęcie

Konkurs „Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji ISOVER” rozstrzygnięty

Pod koniec kwietnia został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny ISOVER dla wykonawców. Twarzami Mistrzów Izolacji ISOVER 2017 zostali: Łukasz Ziętal oraz Ireneusz Sabat.

Czytaj więcej

 
Trwają zapisy na profesjonalne szkolenia ISOVER! zdjęcie

Trwają zapisy na profesjonalne szkolenia ISOVER!

Marka  ISOVER, producent materiałów izolacyjnych, zaprasza do swojego Centrum Szkoleniowego ISOVER.

Czytaj więcej

 
Oferta ISOVER w BIM dostępna na portalu Archispace zdjęcie

Oferta ISOVER w BIM dostępna na portalu Archispace

Od 1 września ISOVER posiada swój profil na portalu ARCHISPACE, który jest dedykowany architektom, projektantom i producentom. Na profilu została udostępniona biblioteka materiałów ISOVER oraz biblioteka rozwiązań ścian działowych z izolacją akustyczną z wełny mineralnej ISOVER do projektowania w AUTODESK®REVIT.

Czytaj więcej

 
ISOVER wyróżniony tytułem Marki Wysokiej Reputacji - PremiumBrand zdjęcie

ISOVER wyróżniony tytułem Marki Wysokiej Reputacji - PremiumBrand

Reputacja marki odgrywa bardzo ważną̨ rolę przy wyborze produktu czy usługi przez klienta.

Czytaj więcej

 
Wolontariat pracowniczy w ISOVER zdjęcie

Wolontariat pracowniczy w ISOVER

W pierwszych dniach wiosny pracownicy różnych działów ISOVER wraz z licencjonowanymi firmami wykonawczymi pomogli ocieplić nowo powstający budynek dla samotnych kobiet i dzieci na Podkarpaciu. Marka ISOVER przekazała na ten cel łącznie ok. 850 m² wełny mineralnej do ocieplenia poddasza i ścian działowych.

Czytaj więcej

 
XVI Klub ISOVER za nami zdjęcie

XVI Klub ISOVER za nami

Po raz szesnasty Partnerzy ISOVER z całego kraju zgromadzili się na spotkaniu Klubu ISOVER, połączonego z uroczystą galą. Wydarzenie ma już swoją małą tradycję, która i tym razem utrzymana została w określonej konwencji rozwiązań multimedialnych wykorzystywanych w programach telewizyjnych. Tegoroczny Klub ISOVER odbył się pod hasłem „Tworzymy Komfortowy Klimat”.

Czytaj więcej

 
ISOVER Twist – nowa wełna mineralna, która dba o ciszę zdjęcie

ISOVER Twist – nowa wełna mineralna, która dba o ciszę

Marka materiałów izolacyjnych ISOVER powiększa ofertę o gotowe paski z wełny mineralnej szklanej do układania dylatacji podłóg pływających. Ten z pozoru drobny element jest kluczowy dla poprawy akustyki stropów w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.

Czytaj więcej

 
PLATYNOWY DACH ISOVER – nowatorski duet w izolacji dachów płaskich  zdjęcie

PLATYNOWY DACH ISOVER – nowatorski duet w izolacji dachów płaskich 

Wytrzymała, lekka, a przede wszystkim niepalna – takie cechy powinna spełniać izolacja termiczna dachu płaskiego. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wykonawców i architektów, ISOVER oferuje innowacyjne rozwiązanie. Platynowy Dach ISOVER to dwuwarstwowy zestaw z wełny mineralnej szklanej. 

Czytaj więcej

 
Ruszył konkurs 2013 ISOVER Energy Efficiency Award zdjęcie

Ruszył konkurs 2013 ISOVER Energy Efficiency Award

W Europie 40 % energii zużywają budynki, dlatego wyzwaniem dla architektów czy specjalistów z branży budowlanej jest tworzenie wydajnych rozwiązań przyczyniających się do poprawy efektywności energetycznej budynków, która korzystnie wpływa zarówno na gospodarkę, jak i na środowisko.

Czytaj więcej

 
Cicho sza dzięki ISOVER Twist zdjęcie

Cicho sza dzięki ISOVER Twist

ISOVER Twist to paski z wełny mineralnej szklanej do układania dylatacji podłóg pływających. Produkt ten od niespełna roku dostępny jest w ofercie producenta i zadomowił się już na polskim rynku, stanowiąc spore ułatwienie dla wykonawców. Prosty w montażu, z pozoru drobny element, w sposób kluczowy wpływa na poprawę akustyki w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.

Czytaj więcej

 
Kosmiczna Technologia Fasad Wentylowanych - ISOVER Super-Vent Plus zdjęcie

Kosmiczna Technologia Fasad Wentylowanych - ISOVER Super-Vent Plus

Wraz z rozwojem technologii budowlanych fasady wentylowane stały się bardzo popularnym rozwiązaniem, które można stosować do różnych konstrukcji budynków zarówno nowych, jak i modernizowanych. Ich skuteczność zależy głównie od materiałów użytych do ich montażu, dlatego inżynierowie ISOVER, w oparciu o iście kosmiczną technologię, stworzyli nowy produkt otrzymywany z włókien szklanych - ISOVER Super-Vent Plus, który nadaje nowy wymiar fasadom wentylowanym.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 203