Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Biurowiec Wave powalczy ze smogiem w Gdańsku zdjęcie

Biurowiec Wave powalczy ze smogiem w Gdańsku

Przy biurowcu Wave w Gdańsku, realizowanym przez Skanska, powstanie pierwszy w Gdańsku chodnik z antysmogowego betonu. Od strony ul. Grunwaldzkiej inwestor planuje wykorzystanie betonowych płyt, które dzięki działaniu słońca redukują stężenie szkodliwych związków w powietrzu zanieczyszczonym smogiem miejskim, powstałym ze spalin emitowanych przez samochody. 

Czytaj więcej

 
Otwórz się na Gdańsk! Pierwsza edycja festiwalu Open House Gdańsk już 21-22 października zdjęcie

Otwórz się na Gdańsk! Pierwsza edycja festiwalu Open House Gdańsk już 21-22 października

OPEN HOUSE GDAŃSK to druga po Gdyni polska odsłona międzynarodowego festiwalu Open House Worldwide. Na całym świecie fascynatów dobrej architektury połączyła idea spotkania z żywym miastem i jego mieszkańcami.

Czytaj więcej

 
Posadzki żywiczne w wyremontowanym budynku dworca w Starogardzie Gdańskim zdjęcie

Posadzki żywiczne w wyremontowanym budynku dworca w Starogardzie Gdańskim

Zespół zabytkowych budynków dworca kolejowego w Starogardzie Gdańskim przeszedł kompleksową przebudowę i został otwarty w październiku ubiegłego roku. Miasto zrealizowało tę inwestycję w ramach projektu „Budowa i skomunikowanie węzła integracyjnego w Starogardzie Gdańskim”, dofinansowanego przez Unię Europejską.

Czytaj więcej

 
Wyjątkowy koncert w Gdańsku z udziałem Drutex-u. zdjęcie

Wyjątkowy koncert w Gdańsku z udziałem Drutex-u.

9 maja podczas koncertu „Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie” w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku widzowie usłyszą najbardziej znane pieśni legendarnego barda. To wyjątkowe wydarzenie wspiera Drutex, który po raz drugi już patronuje koncertowi. 

Czytaj więcej

 
Schindler Polska dostarczy eko mobilne rozwiązania dla Forum Gdańsk zdjęcie

Schindler Polska dostarczy eko mobilne rozwiązania dla Forum Gdańsk

Koncern Schindler Polska będzie odpowiedzialny za dostarczenie montaż oraz serwis wind i schodów ruchomych do Forum Gdańsk, wielofunkcyjnego kompleksu, który powstaje w samym centrum Gdańska w ramach rewitalizacji historycznego Targu Siennego i Targu Rakowego.

Czytaj więcej

 
Z Gdańska do Starogardu bezpieczną drogą! zdjęcie

Z Gdańska do Starogardu bezpieczną drogą!

Trasa z Gdańska do Starogardu Gdańskiego to jedna z najbardziej obciążonych dróg w województwie pomorskim. Ruch tranzytowy i lokalny jest tu bardzo duży. Dlatego jej przebudowa to niezwykle wyczekiwana inwestycja. 

Czytaj więcej

 
Dach, Fasady i Elewacje – wyzwaniem projektanta, inwestora, wykonawcy już  6 czerwca (wtorek) 2017 w Gdańsku. zdjęcie

Dach, Fasady i Elewacje – wyzwaniem projektanta, inwestora, wykonawcy już 6 czerwca (wtorek) 2017 w Gdańsku.

Wydawnictwo Info-Inwest wraz z Partnerami zaprasza do udziału w spotkaniu profesjonalistów Dach, Fasady i Elewacje – projektowanie, wykonawstwo i eksploatacja.

Czytaj więcej

 
Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego w nowoczesnym budynku dofinansowanym ze środków Unii Europejskiej zdjęcie

Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego w nowoczesnym budynku dofinansowanym ze środków Unii Europejskiej

Właściwe warunki akustyczne w obiektach dydaktycznych pozytywnie wpływają na samopoczucie studentów i wykładowców. Sufity ze skalnej wełny mineralnej przyczyniają się do obniżenia hałasu pogłosowego i redukcji szumów, przez co zmniejszają hałas generowany przez urządzenia elektroniczne. 

Czytaj więcej

 
Nagrody budownictwa ekologicznego dla gdańskiego osiedla zdjęcie

Nagrody budownictwa ekologicznego dla gdańskiego osiedla

Poznaliśmy zwycięzców PLGBC Green Building Awards 2019. Wśród nich znalazła się jedna inwestycja z Trójmiasta - Botanica Jelitkowo. Osiedle zdobyło nagrody w aż dwóch kategoriach: „Najlepsza ekologiczna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna” oraz „Najlepsze zrównoważone wnętrze”.

Czytaj więcej

 
Kampus Uniwersytetu Gdańskiego rośnie w siłę – nowy budynek Neofilologii zdjęcie

Kampus Uniwersytetu Gdańskiego rośnie w siłę – nowy budynek Neofilologii

Sale dydaktyczne z systemami ułatwiającymi udział w wykładach osobom niedosłyszącym, laboratorium językowe, aula koncertowa i teatralna. Wszystko to znaleźć można w nietuzinkowym budynku Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego. Pełen nowoczesnych rozwiązań obiekt robi ogromne wrażenie zarówno w środku, jak i na zewnątrz.  

Czytaj więcej

 
Zakończyły się odbiory techniczne w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zdjęcie

Zakończyły się odbiory techniczne w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

W gmachu Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zrealizowanym przez konsorcjum firm HOCHTIEF Polska, HOCHTIEF Solutions i Warbud (lider) zakończyły się wszystkie odbiory techniczne. Powstały obiekt to przykład budynku, którego architektura bardzo wyraźnie odzwierciedla jego charakter  i funkcję.   

Czytaj więcej

 
Gdański Kwartał Uniwersytecki – nadmorski klimat Przymorza zdjęcie

Gdański Kwartał Uniwersytecki – nadmorski klimat Przymorza

Kwartał Uniwersytecki to osiedle, które powstało z myślą o osobach ceniących zarówno dynamikę miejskiego życia, jak i ciszę oraz spokój. Mieszkańcy, którzy chcą jednocześnie cieszyć się bliskością centrum oraz ucieczką od wielkomiejskiego zgiełku, znajdą swoje miejsce na terenie nowego gdańskiego osiedla, które zostanie oddane do użytku już w październiku bieżącego roku.

Czytaj więcej

 
Kolejny etap przebudowy ETC Gdańsk zdjęcie

Kolejny etap przebudowy ETC Gdańsk

Z początkiem lipca rozpoczęła się przebudowa centrum handlowego ETC Gdańsk. Generalnym wykonawcą prac, które zakończą się na koniec pierwszego kwartału 2016 roku, jest firma Budimex.

Czytaj więcej

 
Przebudowa ETC Gdańsk zdjęcie

Przebudowa ETC Gdańsk

Z początkiem lipca rozpocznie się przebudowa centrum handlowego ETC Gdańsk. Generalnym wykonawcą prac, które zakończą się na koniec pierwszego kwartału 2016 roku, jest firma Budimex. Inwestorem projektu w ramach formuły joint venture są firmy: Capital Park i Akron Group.

Czytaj więcej

 
STRABAG wybuduje 24-kilometrowy odcinek drogi do Gdańska zdjęcie

STRABAG wybuduje 24-kilometrowy odcinek drogi do Gdańska

W dniu 29 października br. konsorcjum STRABAG Sp. z o.o oraz STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o. o. podpisało umowę na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S6 na odcinku Ustronie Morskie

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 323