Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Otwarcie składowiska w Białej – inwestycja w ekologię, zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców zdjęcie

Otwarcie składowiska w Białej – inwestycja w ekologię, zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców

Ponad 2-hektarowa niecka do składowania, pomieszczenia socjalno-biurowe, plac manewrowy, waga wraz z infrastrukturą towarzyszącą – pod koniec września w Białej nastąpiło uroczyste otwarcie składowiska azbestu, nowej, długo wyczekiwanej przez lokalne władze, inwestycji FCC Polska. Koszt prac wyniósł ponad 2 mln zł.

Czytaj więcej

 
UNFCCC oraz COP 14 zdjęcie

UNFCCC oraz COP 14

Ramowa Konwencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu (UNFCCC) jest jedną z najważniejszych umów formułującą podstawy międzynarodowych działań w walce z globalnym ociepleniem klimatu. Tekst Konwencji został przyjęty w maju 1992 roku na Szczycie Z

Czytaj więcej

 
Husqvarna kolejny raz wspiera najtwardszych strażaków!- Szczecin Firefighter Combat Challenge zdjęcie

Husqvarna kolejny raz wspiera najtwardszych strażaków!- Szczecin Firefighter Combat Challenge

Blisko 200 strażaków z 7 krajów świata: Polski, Niemiec, USA, Francji, Słowenii, Anglii oraz Litwy weźmie udział w drugiej edycji Szczecin Firefighter Combat Challenge. W ciągu dwóch dni zawodów 11-12 sierpnia najtwardsi strażacy zmierzą się w 5 ekstremalnych konkurencjach.

Czytaj więcej

 
Mobilna ekspozycja Jukersa zdjęcie

Mobilna ekspozycja Jukersa

Od marca 2010 roku Junkers prezentuje swoje nowości produktowe podczas spotkań z klientami, instalatorami i użytkownikami w nowoczesny sposób.

Czytaj więcej

 
Junkers partnerem Domu Modelowego zdjęcie

Junkers partnerem Domu Modelowego

Dom Modelowy to ogólnopolska akcja o charakterze edukacyjnym. Partnerując akcji Junkers wyposażył Dom Modelowy w urządzenia techniki grzewczej.

Czytaj więcej

 

STANOWISKO POLSKIEGO ZWIĄZKU PRACODAWCÓW BUDOWNICTWA

„Informacji Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, w związku z interwencją Ambasadorów Francji, Holandii, Niemiec, Austrii oraz Portugalii u Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego w sprawie sporu między zagranicznymi firmami budującymi drogi w Polsce a Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad”

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 6