Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Wynajem agregatów prądotwórczych zdjęcie

Wynajem agregatów prądotwórczych

Wynajem agregatów prądotwórczych to zadanie, z którym mierzy się bardzo duża grupa organizatorów różnego typu eventów, imprez plenerowych, koncertów, biegów masowych i innych wydarzeń na świeżym powietrzu. Agregaty prądotwórcze są jednak niezastąpione przede wszystkim na placach budowy. To tutaj wykorzystuje się często sprzęt o dużej mocy, co którego wymagania są znacznie większe, niż w przypadku imprezy sportowej.

Czytaj więcej

 
Czy warto zainwestować we własne maszyny budowlane? zdjęcie

Czy warto zainwestować we własne maszyny budowlane?

W branży budowlanej pojawia się coraz więcej poważnych przedsiębiorstw, które stawiają na kompleksowe usługi. Nie brakuje również firm remontowo-budowlanych, które raczej działają w skali regionalnej.

Czytaj więcej

 
Poznaj targowe nowości! zdjęcie

Poznaj targowe nowości!

Nowe rozwiązania i technologie dedykowane m.in. dla branż OZE, gospodarki odpadami i recyklingu będzie można znaleźć podczas tegorocznych targów Poleko oraz Komtechnika (14-17.10.2014).

Czytaj więcej

 
WYNIKI PRZETARGÓW NA BUDOWĘ ELEKTROWNI WIATROWYCH zdjęcie

WYNIKI PRZETARGÓW NA BUDOWĘ ELEKTROWNI WIATROWYCH

Informujemy, że w zakończonych w dniu 10 listopada 2011r. przetargach nieograniczonych na budowę elektrowni wiatrowych V90 2MW wraz z infrastrukturą na zakres prac określony w pkt 3.3 Część I do IV WNPP, została złożona jedna oferta.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 4