Wynik wyszukiwania

 
Za kulisami: jak powstają produkty jutra firmy fischer zdjęcie

Za kulisami: jak powstają produkty jutra firmy fischer

Dzięki szaremu kołkowi rozporowemu S, opatentowanemu w 1958 roku, firma fischer dokonała przełomu na rynku elementów złącznych.

Czytaj więcej

 
Kształtujmy rynek DIY. Razem zdjęcie

Kształtujmy rynek DIY. Razem

Około 100 przedstawicieli międzynarodowego przemysłu DIY i ogrodniczego, z ponad 50 krajów zgromadziło się w stolicy Irlandii, Dublinie na VII Światowym Szczycie DIY. Szczyt odbył się w dniach 5 - 7 czerwca. Tematem spotkania była „Ewolucja sektora DIY: Stwórzmy przyszłość razem”. Grupa fischer jako platynowy sponsor zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania.

Czytaj więcej

 
Drutex na targach BAU w Monachium zdjęcie

Drutex na targach BAU w Monachium

14 stycznia br. rozpoczną się w Monachium międzynarodowe targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU. To jedne z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej i architektonicznej na świecie. Drutex już tradycyjnie zaprezentuje swoje produkty na tej prestiżowej wystawie.

Czytaj więcej

 
DRUTEX prezentuje nowe produkty na targach  Fensterbau Frontale 2016 zdjęcie

DRUTEX prezentuje nowe produkty na targach Fensterbau Frontale 2016

DRUTEX, lider w produkcji okien pionowych w Europie, zaprezentuje swoje nowości produktowe na odbywających się w marcu br. wiodących światowych targach branży okien, drzwi i fasad, Fensterbau Frontale w Norymberdze.

Czytaj więcej

 
DRUTEX zanotował rekordową dynamikę sprzedaży za rok 2015! zdjęcie

DRUTEX zanotował rekordową dynamikę sprzedaży za rok 2015!

DRUTEX, największy producent okien pionowych w Europie, zakończył rok 2015 z rekordowym wynikiem przychodów, które przekroczyły 620 mln zł.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 5