Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Primacol Lowlanders Białystok – współpraca na kolejny sezon zdjęcie

Primacol Lowlanders Białystok – współpraca na kolejny sezon

Drużyna futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok i firma Unicell Poland, producent farb i chemii budowlanej marki Primacol, ogłosiły przedłużenie współpracy na kolejny sezon rozgrywek Topligi.

Czytaj więcej

 
Klip promujący Primacol Lowlanders Białystok zdjęcie

Klip promujący Primacol Lowlanders Białystok

Białostocka drużyna futbolu amerykańskiego Primacol Lowlanders Białystok nagrała oficjalny klip promujący zarówno samych zawodników, jak i region, z którego pochodzą.

Czytaj więcej

 
Konferencja „Energia i media techniczne w produkcji”, 1 czerwca 2017, Białystok – ostatnie dni rejestracji! zdjęcie

Konferencja „Energia i media techniczne w produkcji”, 1 czerwca 2017, Białystok – ostatnie dni rejestracji!

Bezpłatna Konferencja Techniczna, która odbędzie się 1 czerwca w Białymstoku (Hotel 3 Trio) skierowana jest do specjalistów odpowiedzialnych w zakładach przemysłowych za optymalizację zużycia energii i obniżanie kosztów produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu jej płynności i wydajności.

Czytaj więcej

 
Primacol ponownie sponsorem drużyny Lowlanders Białystok zdjęcie

Primacol ponownie sponsorem drużyny Lowlanders Białystok

Firma Unicell Poland Sp. z o.o., producent chemii budowlanej marki Primacol, przedłużyła umowę, a tym samym pozostała sponsorem strategicznym drużyny futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok na kolejny sezon rozgrywek.

Czytaj więcej

 
Internauci wskazali najlepsze elewacje! zdjęcie

Internauci wskazali najlepsze elewacje!

Finał konkurs Fasada Roku 2017 zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze rozstrzygnięcia już za nami. Największe powody do zadowolenia mogą mieć Białystok, Wrocław, Warszawa, Świnoujście oraz Wodzisław Śląski, bo to właśnie z tych miast pochodzą realizacje odznaczone specjalnym „Wyróżnieniem Internautów”.  

Czytaj więcej

 
PRIMACOL sponsorem drużyny Lowlanders Białystok zdjęcie

PRIMACOL sponsorem drużyny Lowlanders Białystok

Firma Unicell Poland Sp. z o.o., producent chemii budowlanej marki PRIMACOL, została sponsorem strategicznym drużyny futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok. Na mocy podpisanej umowy zespół zmienił oficjalną nazwę na PRIMACOL Lowlanders Białystok.

Czytaj więcej

 
KRISHOME organizatorem Festivalu Squasha zdjęcie

KRISHOME organizatorem Festivalu Squasha

Pierwsza i największa impreza squashowa w Polsce odbyła się w minionym tygodniu w Białymstoku. Na potrzeby imprezy, na Rynku Kościuszki, powstał szklany kort, w którym uczestnicy walczyli o tytuł mistrza.

Czytaj więcej

 
Białystok Biegał z Primacolem zdjęcie

Białystok Biegał z Primacolem

21 września br. odbyła się czwarta edycja zawodów sportowych pt. „Białystok Biega”. Wydarzenie skupiło ok. 1,5 tys. fanów biegania i rozrywki na świeżym powietrzu. Miło nam poinformować, że marka chemii budowlanej Primacol Professional była oficjalnym partnerem imprezy.  

Czytaj więcej

 
Czerwcowe konferencje Axon Media – tu trzeba być! zdjęcie

Czerwcowe konferencje Axon Media – tu trzeba być!

Szykuje się intensywny konferencyjnie czerwiec z Axon Media. W trzech miastach Polski – Białymstoku, Gdańsku i Warszawie – odbędą się aż cztery wydarzenia dla kadry zarządzająco-technicznej zakładów przemysłowych z zakresu innowacji, nowych technologii i optymalizacji produkcji.

Czytaj więcej

 
Blachy Pruszyński Promotorem Polski zdjęcie

Blachy Pruszyński Promotorem Polski

Firma Blachy Pruszyński po raz kolejny została doceniona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Wyróżnienie „Promotor Polski” zostało wręczone Krzysztofowi Pruszyńskiemu podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, który odbył się 28 września 2017 roku.  

Czytaj więcej

 
Handel w nowym wydaniu zdjęcie

Handel w nowym wydaniu

O 7 tys. m² powierzchni więcej, kilkanaście nowych butików i lokali handlowych. Od połowy roku trwa rozbudowa Centrum Handlowego Auchan Hetmańska w Białymstoku. Otwarcie powiększonej galerii – już na wiosnę.

Czytaj więcej

 
Primacol wspiera młodych wynalazców zdjęcie

Primacol wspiera młodych wynalazców

7 grudnia 2016 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbyła się Gala Finałowa Konkursu Technotalent 2016. Podczas uroczystości Zarząd Fundacji Technotalenty i zaproszeni goście uhonorowali zwycięzców i projekty wyróżnione. 

Czytaj więcej

 
Białostockie archiwum z kamieniem węgielnym zdjęcie

Białostockie archiwum z kamieniem węgielnym

W Białymstoku powstaje nowa siedziba Archiwum Państwowego. Budynek pomieści więcej akt, polepszą się warunki ich przechowywania  i przeglądania. Inwestycję o wartości blisko 20 mln zł realizuje firma Skanska. W poniedziałek został symboliczny kamień węgielny.

Czytaj więcej

 
Primacol wsparł akcję DKMS zdjęcie

Primacol wsparł akcję DKMS

W dniach 5-9 grudnia br. w różnych lokalizacjach Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku odbyła się akcja rejestrowania potencjalnych dawców komórek macierzystych szpiku kostnego. „Helpers’ Generation”, bo taką nazwę nosiło wydarzenie, spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów i wykładowców uczelni, ale także wśród osób niezwiązanych z placówką.

Czytaj więcej

 
Dach, Fasady i Elewacje – wyzwaniem projektanta, inwestora, wykonawcy zdjęcie

Dach, Fasady i Elewacje – wyzwaniem projektanta, inwestora, wykonawcy

Już 23 marca 2017 w Hotelu 3Trio w Białymstoku odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie dla profesjonalistów z cyklu Dach, Fasady i Elewacje – wyzwaniem projektanta, inwestora, wykonawcy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 131