Wynik wyszukiwania

 
Podłogi do zadań specjalnych we wnętrzach publicznych zdjęcie

Podłogi do zadań specjalnych we wnętrzach publicznych

Planując podłogę we wnętrzach użyteczności publicznej, architekt mierzy się z nie lada wyzwaniem.

Czytaj więcej

 
Podłoga w kuchni – jak wybrać idealną? zdjęcie

Podłoga w kuchni – jak wybrać idealną?

Podłoga w kuchni musi sprostać wielu wyzwaniom. Funkcjonalna, trwała i bezpieczna powinna także cieszyć oko i harmonijnie komponować się z kuchenną zabudową.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać podłogę do salonu? zdjęcie

Jak wybrać podłogę do salonu?

Salon to przestrzeń reprezentacyjna. Uznawany jest za centralny punkt mieszkania, nie tylko przez względy estetyczne, ale i użytkowe. To właśnie tam spędzamy czas z najbliższymi, odpoczywamy, a nawet, w obecnych czasach - pracujemy. Mnogość funkcji tego pomieszczenia skłania do przemyślanego wyboru materiałów wykończeniowych. Oprócz dobrze zabezpieczonych ścian i sufitów, należy zadbać o podłogę, czyli element eksploatowany w największym stopniu. 

Czytaj więcej

 
SUPERBRANDS 2012 dla marki Barlinek zdjęcie

SUPERBRANDS 2012 dla marki Barlinek

25 maja br. w Warszawie przedstawiciele najlepszych marek obecnych na polskim rynku, otrzymali statuetki Superbrands. Marka Barlinek została wyróżniona tytułem Superbrands, a tym samym uznana za jedną z najsilniejszych na krajowym rynku. Barlinek od lat jest liderem kategorii podłóg, który umiejętnie łączy wieloletnie doświadczenie z najnowocześniejszymi technologiami i znajomością aktualnych trendów.

Czytaj więcej

 
„To naturalne” – kampania wizerunkowa firmy Barlinek zdjęcie

„To naturalne” – kampania wizerunkowa firmy Barlinek

Agencja K2 przygotowała strategię oraz koncepcję kampanii wizerunkowej firmy Barlinek. Działania prowadzone w prasie i internecie będą wspierane aktywnościami z obszaru social mediów i e-PR.

Czytaj więcej

 
Złotem przetykane  zdjęcie

Złotem przetykane

Nowoczesne Osiedle Wilno na warszawskim Targówku, to niemalże miasto w mieście.  Kameralna architektura niskich bloków ozdobionych muralami, zieleń, place zabaw i własna stacja kolejowa sprawiają, że chętnie jest wybierane przez rodziny z dziećmi. W jednym z budynków powstała przyjazna przestrzeń mieszkalna dla małżeństwa z dwójką dzieci, zaaranżowana przez pracownię Decoroom.

Czytaj więcej

 
Paweł Wrona to jedna spośród 50 najbardziej kreatywnych postaci w polskim biznesie zdjęcie

Paweł Wrona to jedna spośród 50 najbardziej kreatywnych postaci w polskim biznesie

Redakcja magazynu Brief uznała Pawła Wronę, Prezesa Zarządu Barlinek S.A. za jedną z 50 najbardziej kreatywnych postaci w polskim biznesie.

Czytaj więcej

 
Konsumenci wybrali deskę barlinecką zdjęcie

Konsumenci wybrali deskę barlinecką

Redakcja Forum Biznesu wyróżniła najlepsze na krajowym rynku produkty tytułem „Dobry Produkt 2011 – Wybór Konsumentów”. Firma Barlinek została uhonorowana wyróżnieniem w kategorii podłóg.

Czytaj więcej

 
Złoty Laur Konsumenta dla Barlinka! zdjęcie

Złoty Laur Konsumenta dla Barlinka!

Barlinek, czołowy polski producent podłóg drewnianych, otrzymał kolejne wyróżnienie. W Ogólnopolskim Plebiscycie Popularności Produktów i Marek marka zdobyła najwięcej głosów w swojej kategorii i otrzymała złote godło „Laur Konsumenta 2011”.

Czytaj więcej

 
Prezentacja nowości Barlinka na targach Domotex 2012 zdjęcie

Prezentacja nowości Barlinka na targach Domotex 2012

17 stycznia 2012 r. zakończyła się w Hanowerze najważniejsza na świecie wystawa podłóg, czyli Międzynarodowe Targi DOMOTEX.

Czytaj więcej

 
Nagroda „Dobry Design 2012” dla kolekcji Smaki Życia zdjęcie

Nagroda „Dobry Design 2012” dla kolekcji Smaki Życia

Smaki Życia – kolekcja podłóg drewnianych marki Barlinek otrzymała tytuł „Dobry Design 2012”. W ramach konkursu organizowanego przez magazyn „Dobrze Mieszkaj” architekci i projektanci wyłonili najciekawsze ich zdaniem produkty wyposażenia i wystroju wnętrz.

Czytaj więcej

 
Nowe akcesoria do pielęgnacji i renowacji podłóg w ofercie Barlinka zdjęcie

Nowe akcesoria do pielęgnacji i renowacji podłóg w ofercie Barlinka

Barkiet System PROFESSIONAL to nowa, kompleksowa gama akcesoriów do montażu, czyszczenia, pielęgnacji oraz renowacji podłóg drewnianych w ofercie firmy Barlinek.

Czytaj więcej

 
Deska YOUNG na targach Mother&Baby zdjęcie

Deska YOUNG na targach Mother&Baby

W miniony weekend (20-21.08.2011 r.) we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja targów Mother&Baby. W gronie wystawców znalazł się Barlinek S.A. ze swoim najnowszym produktem – linią specjalistycznych podłóg dla dzieci Deska YOUNG.

Czytaj więcej

 
Oferta Barlinka w Dekoradzie zdjęcie

Oferta Barlinka w Dekoradzie

Produkty firmy Barlinek, największego producenta podłóg drewnianych w Europie, będą dostępne w Dekoradzie - części nowej Galerii Echo dedykowanej wyposażeniu i dekoracji wnętrz.

Czytaj więcej

 
Pierwsza na rynku kolekcja podłóg drewnianych do pokoi dziecięcych zdjęcie

Pierwsza na rynku kolekcja podłóg drewnianych do pokoi dziecięcych

Deska YOUNG marki Barlinek, to pierwsza na rynku linia podłóg drewnianych zaprojektowanych z myślą o dzieciach. Oprócz wyjątkowej trwałości i dedykowanego dzieciom wzornictwa, podłogi te posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 31