Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Współpraca liderów na rynku pokryć dachowych zdjęcie

Współpraca liderów na rynku pokryć dachowych

Firmy Monier Braas i Icopal należące obecnie do BMI Group oferują pełen zakres rozwiązań dostępnych na rynku pokryć dachowych.

Czytaj więcej

 
Nowy produkt od NSG Group – wysokoselektywne szkło samoczyszczące przeznaczone do hartowania już w sprzedaży zdjęcie

Nowy produkt od NSG Group – wysokoselektywne szkło samoczyszczące przeznaczone do hartowania już w sprzedaży

Marka Pilkington wprowadza na rynek nowy, innowacyjny produkt – Pilkington Activ Suncool™ Pro T. Jego specjalna powłoka pozwala na samoczyszczenie się szkła, a także redukcję przepuszczalności promieni słonecznych. Nowy produkt charakteryzuje się również dużą wytrzymałością mechaniczną, którą zapewnia hartowanie.

Czytaj więcej

 
Grupa VELUX kupuje firmę JET-Group od spółki Egeria zdjęcie

Grupa VELUX kupuje firmę JET-Group od spółki Egeria

Grupa VELUX oraz holenderska firma inwestycyjna Egeria doszły do porozumienia w sprawie przejęcia firmy JET-Group przez Grupę VELUX. Decyzja o zakupie JET-Group, europejskiego lidera przemysłowych systemów doświetleń dachowych, jest spójna ze strategią rozwoju Grupy VELUX, a szczególnie z planami rozbudowy biznesu w segmencie komercyjnych systemów doświetlenia budynków. 

Czytaj więcej

 
NSG Group jako jedyny na polskim rynku oferuje 10-letnią gwarancję na transparentność szkła ognioochronnego marki Pilkington zdjęcie

NSG Group jako jedyny na polskim rynku oferuje 10-letnią gwarancję na transparentność szkła ognioochronnego marki Pilkington

NSG Group jako jedyny na polskim rynku oferuje 10-letnią gwarancję na transparentność szkła ognioochronnego marki Pilkington

Czytaj więcej

 

Etyczne zarządzanie w dobie pandemii

NSG Group w Polsce otrzymała tytuł Etycznej Firmy 2019 w konkursie organizowanym przez Puls Biznesu. To drugi rok z rzędu kiedy Grupa została doceniona w plebiscycie. O tym jak skutecznie prowadzić firmę w kryzysie, co definiuje liderów i dlaczego warto być szczerym w komunikacji z pracownikami rozmawiamy z Moniką Kuczyńską – Dyrektor Personalną NSG Group w Polsce.

Czytaj więcej

 

Na targach EuroLab 2019 Watson-Marlow Fluid Technology Group prezentuje kompletną ścieżkę przepływu płynów dla bioprodukcji

Zapraszamy na stoisko D22 w Sali Mikołajskiej, gdzie Watson-Marlow Fluid Technology Group zaprezentuje rozwiązania na każdy etap procesu przetwórczego  

Czytaj więcej

 
Forum Odpowiedzialnego Biznesu docenia projekty NSG Group zdjęcie

Forum Odpowiedzialnego Biznesu docenia projekty NSG Group

Dwa projekty realizowane przez NSG Group w Polsce na rzecz lokalnej społeczności i pracowników firmy zostały wyróżnione w najnowszym raporcie FOB „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2016”.

Czytaj więcej

 
Międzykulturowy Pilkington zdjęcie

Międzykulturowy Pilkington

Michel Knepper z Niemiec, Chihab-Dine Ben Taya z Maroka i Vyacheslav Prygoniuk z Ukrainy to bohaterowie najnowszego reportażu z cyklu „Natchnieni szkłem”, prezentującego ludzi związanych zawodowo lub hobbistycznie ze szkłem. Wszyscy są pracownikami NSG Group, właściciela marki Pilkington.

Czytaj więcej

 

NSG Group i Solaria ogłosiły współpracę

NSG Group, właściciel marki Pilkington, jeden z największych na świecie producentów szkła i Solaria, firma specjalizująca się w technologiach fotowoltaicznych zawarły umowę o współpracy. Będą produkowały wysokiej jakości półprzezroczyste zintegrowane systemy fotowoltaicznych ogniw tzw. BIPV (ang. Building Integrated Photovoltaics).  

Czytaj więcej

 
Zmieniamy świat za pomocą technologii szkła - NSG Group na targach glasstec zdjęcie

Zmieniamy świat za pomocą technologii szkła - NSG Group na targach glasstec

NSG Group, producent szkła marki Pilkington zaprezentuje swoje najnowsze produkty na Międzynarodowych Targach Produkcji i Przetwórstwa Szkła oraz Wyrobów Gotowych glasstec 2016 w Düsseldorfie, które odbędą się w dniach od 20 do 23 września br.

Czytaj więcej

 
APA Group partnerem strategicznym BIG DATA: Think Big CEE Congress zdjęcie

APA Group partnerem strategicznym BIG DATA: Think Big CEE Congress

Firma APA Group będąca liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami została partnerem strategicznym tegorocznej edycji konferencji BIG DATA: Think Big CEE Congress.   

Czytaj więcej

 
MLP Group rozpoczyna budować spekulacyjnie. Pierwszy obiekt  o powierzchni 10 tys. mkw. powstanie w Poznaniu. zdjęcie

MLP Group rozpoczyna budować spekulacyjnie. Pierwszy obiekt o powierzchni 10 tys. mkw. powstanie w Poznaniu.

Zarząd MLP Group S.A. podjął decyzję o rozpoczęciu budowy obiektów magazynowych w systemie spekulacyjnym.

Czytaj więcej

 
Dom w Bieszczadach zdjęcie

Dom w Bieszczadach

Architektura domu lokalizuje do na granicy z przyrodą. Od drogi pozostanie nieogrodzony. Drzewa, które udało się zachować uzupełniono nowymi nasadzeniami.

Czytaj więcej

 
Agencja Softbox Group dla marki Wiśniowski zdjęcie

Agencja Softbox Group dla marki Wiśniowski

W 2015 roku firma Wiśniowski obchodzi wielki jubileusz 25-lecia. Z tej okazji agencja Softbox Group przygotowała maraton 5 imprez jubileuszowych.

Czytaj więcej

 
Panattoni Europe i BWI Group wmurowali kamień węgielny na terenie Panattoni Park Cheb zdjęcie

Panattoni Europe i BWI Group wmurowali kamień węgielny na terenie Panattoni Park Cheb

Nowa inwestycja grupy kapitałowej BWI Group, dostawcy najwyższej klasy systemów podwozi, rozpoczęła się symbolicznie na terenie Panattoni Park Cheb, niedaleko granicy z Niemcami, w obecności przedstawicieli krajowych i lokalnych władz regionu karlowarskiego.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 841