Ogłoszenie Dodaj ogłoszenie

Przekładka do pakowania profili 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60, 65, 70, 80, 100mm i rur 42,3 i 48,2

Wielogłowy, małopolskie     Dodano: 2019-10-31     ID ogłoszenia: 10130     Oferta od: osoby prywatnej
Cena: 0,18 PLN

Szczegóły ogłoszenia

PRZEKŁADKI DO PROFILI:
Oferowane przekładki do profili przeznaczone są do zabezpieczenia przed uszkodzeniem warstwy cynku lub farby. Stosowane są głównie przez producentów profili i ogrodzeń. Nasze produkty cechują się specjalnie zaprojektowanym kształtem separatora, który zapewnia całkowite rozdzielenie profili we wszystkich płaszczyznach. Przekładki przeznaczone są także do bezpiecznego pakowania profili o różnej długości i szerokości.

Przekładki wykonane są z elastycznego polipropylenu. Ułatwiają nie tylko układanie w wiązce, zapobiegają odkształcaniu się jej podczas transportu, jak również zabezpieczają przed korodowaniem lub zarysowywaniem powierzchni profili. Zastosowanie oferowanej przekładki polega na umieszczeniu jej na warstwie profili, a następnie ułożenie kolejnej warstwy już na przekładce. Zapewnia to stabilność całej wiązki i zabezpiecza ją w czasie transportu jaki i magazynowania.

PRZEKŁADKI DO RUR:
Precyzyjnie zaprojektowany kształt elastycznych separatorów zabezpiecza stalowe słupki i rury przed uszkodzeniem warstwy cynku lub farby, natomiast produkty nierdzewne przed zarysowaniem. Tego rodzaju elementy stosowane są głównie przez producentów rur i profili oraz systemów ogrodzeniowych. Do zalet rozwiązania można zaliczyć przede wszystkim zabezpieczenie powierzchni rur przed uszkodzeniami i możliwość rozdzielania we wszystkich kierunkach.

Oferowane przekładki idealnie sprawdzą się podczas transportu. Niewątpliwą zaletą tych przekładek jest ułatwianie układania rur w wiązkach. Można je układać na dwa sposoby – w formie hexagonów lub w formie kwadratów. Przekładki zapobiegają również odkształcaniu się wiązki podczas pakowania i magazynowania.

Pełny cennik jest dostępny na naszej stronie www.sigern.pl
Zapraszamy
budownictwo.org id10130 0.18 PLN 5 5

ID ogłoszenia: 10130 Dodano: 2019-10-31