Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Oferta pracy

Głowna Księgowa / Główny Księgowy

40-008 Katowice, śląskie Dodano: 2020-08-26 2020-08-26 | ID oferty: 469900

Naszym Klientem jest prężnie działające biuro rchunkowe. Lider w swojej branży z 24 – letnim doświadczeniem na rynku. Wspomagając spółkę w dalszym dynamicznym rozwoju, poszukujemy kompetentnego Kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska:

 

GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY

 

ISTOTA STANOWISKA. Głównym celem stanowiska Głównej Księgowej / Głównego Księgowego jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania spółki pod względem finansowo – księgowym. Stanowisko podlega pod Dyrektora Finansowego, który jest Współwłaścicielem firmy.

 

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

 

• prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami

• terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych Spółki, deklaracji podatkowych, sprawozdań z GUS oraz i raportów okresowych wymaganych przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami

• kontrola i analiza kosztów działalności i rentowności Spółki oraz płynności finansowej

• kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, banki)

• prowadzenie działań związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku

• przygotowywanie bieżących raportów na potrzeby Zarządu

• sporządzenie deklaracji podatkowych - VAT, JPK, CIT, PIT,

• nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów księgowych

• odpowiedzialność za podległy zespół – 2 osoby

• prowadzenie działań w zakresie kadrowo – płacowym,

• ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym w zakresie rozwoju narzędzi finansowych i wprowadzanych ulepszeń w systemy (m.in. nadzór nad poprawnością działania systemu FK Symfonia oraz współpraca z firmą zewnętrzną obsługującą system)

 

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

 

• W zakresie wykształcenia: preferowane wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse, zarządzanie płynnością finansową itp.)

• W zakresie doświadczenia: kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na analogiczny stanowisku w dziale księgowości we współpracy z Zarządem Spółki. Do procesu rekrutacji zapraszamy też osoby z pozycji Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego które odpowiadały za samodzielne zamknięcie miesiąca / roku, sporządzanie bilansu - dla których to stanowisko będzie awansem.

• W zakresie wiedzy i predyspozycji: praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo - księgowych i podatków

• W zakresie IT: znajomość systemu Symfonia FK, Handel, Kadry i Płace, MS Excel

• W zakresie cech osobowości: do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby o wysokich umiejętnościach analitycznych, wykazujące w pracy samodzielność, rzetelność, dokładność i odpowiedzialność w terminowym wykonywaniu powierzonych zadań, osoby szybko uczące się z chęcią pogłębiania wiedzy, komunikatywne, kreatywne otwarte w relacjach interpersonalnych i zdyscyplinowane. Chętne stosować nowe rozwiązania i dążące do ulepszeń.

• Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

 

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę w rozwojowym i stabilnym środowisku, atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę o pracę lub według preferencji pracę w oparciu o kontrakt, niezbędne narzędzia do pracy, nowoczesne biuro, wsparcie merytoryczne w rozwiązywaniu zagadnień księgowych i prawnych oraz możliwość rozwoju zawodowego.

 

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

 

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

 

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

 

Od kandydatów wymagamy podania danych osobowych obejmujących: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, w tym nr tel. lub adres e-mail oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie, który pozwoli na ocenę kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

 

Jeśli chcesz dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy koniecznie w aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o. o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

 

Jeśli chcesz, dodatkowo możesz wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Del Piero Sp. z o.o.
https://www.infopraca.pl/praca/glowna-ksiegowa-glowny-ksiegowy/40-008-katowice/15300091

Skontaktuj się z firmą:

Del Piero Sp. z o.o.

40-008 Katowice śląskie

Dane kontaktowe: